Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куадът Cectek Quadrift 500 EFI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Куадът Cectek Quadrift 500 EFI

    Какво ви е мнението за него
    http://www.motoblog.bg/Kuadat-Cectek...FI-id5899.html
    Споредм мен даже ATV, не е точното име за него, но так аго водят
    Не вярвам да има успех, но ще видим. Интерестно ми е мнението на доста по запознатите

  • #2
    До: Куадът Cectek Quadrift 500 EFI

    Лятото го видях в Чехия при тяхните представители и на мен лично не ми хареса... Визуално е доста голям и наистина доста широк. Цената и тя му беше широка Иначе изглеждаше добре направен и надежден, но както казах не ми хвана окото

    Коментар


    • #3
      До: Куадът Cectek Quadrift 500 EFI

      става, но не е нещо впечатляващо ако искам нещо за хасфалт бих си взел това Натиснете снимката за да я уголемите

Име:can-am-spyder.png
Прегледи:1
Размер:142.1 КБ
ID:5150663

      Коментар


      • #4
        До: Куадът Cectek Quadrift 500 EFI

        така ли ми се струва или това е първото атв , замислено да се дрифти ?! че даже и името го подсказва ... и все пак ако е висока цената 1 KFX с гуми за мълга даже би ми доставил по-голямо удоволствие ... иначе ако се замислите доста "АТВ"-та почнаха да правят за в града че даже и поларис - онова "странното червено нещо с ел.двигател" наречено ATV ...
        Няма кал - Няма кеф !!!
        Suzuki Samurai LJ410 1984
        Suzuki LTZ400 2008
        Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

        Коментар


        • #5
          До: Куадът Cectek Quadrift 500 EFI

          Я вижте това:

          Коментар


          • #6
            До: Куадът Cectek Quadrift 500 EFI

            Много добра и устоичива машена, набира се като изтребител, такова пробвах преди година в Германия и съм доста очарован от него, но на мен лично по - ми хареса кросовиат варянт.

            Коментар


            • #7
              До: Куадът Cectek Quadrift 500 EFI

              Първоначално публикуван от darinnn Преглед на мнение
              Какво ви е мнението за него
              http://www.motoblog.bg/Kuadat-Cectek...FI-id5899.html
              Споредм мен даже ATV, не е точното име за него, но так аго водят
              Не вярвам да има успех, но ще видим. Интерестно ми е мнението на доста по запознатите

              Много ниско и стабилно,със задно- наистина само за града,тоя модел за офроуд никакъв шанс. До някое време миналата година го имаше в една автокъща на бул.Черни Връх посока от хладилника към Околовръстното отляво, може още да е там. Към 12 хилки му искаха доколкото си спомням. Офроуд моделите на фирмата изглеждат ок , но този.... все още ми е много чуждо атв за каране в града....но нека има
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от Todor; 30-01-10, 16:48.

              Коментар


              • #8
                До: Куадът Cectek Quadrift 500 EFI

                Първоначално публикуван от bi0nic Преглед на мнение
                ... и все пак ако е висока цената 1 KFX с гуми за мълга даже би ми доставил по-голямо удоволствие ... ...
                извинявай, колега, за какви гуми става въпрос , че ми стана интересно

                Коментар


                • #9
                  До: Куадът Cectek Quadrift 500 EFI

                  Според мене колегата е искал да напише-гуми за мъгла-или т.н. сликове.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Куадът Cectek Quadrift 500 EFI

                    "Поради това машината не е с ролбари отвсякъде, а има само един отпред, което и придава по-цивилизован вид" Не разбирам какво е нецивилизованото на ролбарите .Иначе да се праиш на гЪзар по улиците на някой голям град бива ,но според мен на асфалто я няма тръпката
                    [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

                    Коментар


                    • #11
                      До: Куадът Cectek Quadrift 500 EFI

                      Първоначално публикуван от mon4o Преглед на мнение
                      " .Иначе да се праиш на гЪзар по улиците на някой голям град бива ,но според мен на асфалто я няма тръпката
                      аха вчера по булеварда вечерта кат фанал скрежа немоиш влезеш в пътя няма братче ни коли ни нищо ...
                      можеби 7км имах градско 2км от тези 7 бяха по страничната линия
                      нищо неможе да се сравни с тази част от карането наречена поднасяне .. ;]]
                      Няма кал - Няма кеф !!!
                      Suzuki Samurai LJ410 1984
                      Suzuki LTZ400 2008
                      Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                      Коментар


                      • #12
                        До: Куадът Cectek Quadrift 500 EFI

                        За наше градско си вземи чисто оффроудаджииско, па по добре и с лонг-травел окачване.

                        С тия джанти по бордюрите наръце ли ще го качваш ?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Куадът Cectek Quadrift 500 EFI

                          Първоначално публикуван от bi0nic Преглед на мнение
                          нищо неможе да се сравни с тази част от карането наречена поднасяне .. ;]]
                          Тук си прав, но за това хората са създали така наречените коли с задно задвижване (RWD) и така наречената ръчна спирачка... По доста различен начин разбирам понятието ATV, пък и значението на тия 3 букви нямат нищо общо с машината по горе. Според мен е безсмислено !
                          [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

                          Коментар


                          • #14
                            До: Куадът Cectek Quadrift 500 EFI

                            с колата се губи тръпката на закрито си , само подаваш газта , седиш и въртиш геврека ... тука работата е по-различна не е ли то да го чуя как го вкарвам в обороти , да се наклоня навътре и да се наслаждавам на гледката пък и различно е ... 200кг<1500кг(средно)
                            Няма кал - Няма кеф !!!
                            Suzuki Samurai LJ410 1984
                            Suzuki LTZ400 2008
                            Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X