Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KFX®450 модел (2008)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KFX®450 модел (2008)

    Излиза новия KFХ450



  • #2
    Скриии това да не го види Илиан.

    Коментар


    • #3





      Коментар


      • #4
        Re: KFX®450 модел (200

        Николен вече си поръча и скоро ще е първият собственик на 450тката в България.
        Дано и по бързо се възтанови от травмата на ръката

        Коментар


        • #5
          Re: KFX®450 модел (200

          по то4но втория на 10 април ве4е ще е в дистрибуторската мрежа в Ню Йорк макс 30 дни след това ми е тука
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #6
            Re: KFX®450 модел (200

            какъв 10 април в ebay-a го гледам от 2 седмици
            http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2008-...QQcmdZViewItem

            и това място е на няма и 100 мили от ню йорк което за американският стандарт е като да отидеш от люлин до младост
            Николай Гогов 0898676912

            НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

            Коментар


            • #7
              Re: KFX®450 модел (200

              еми в момента не съм в Ню Йорк и то4но тея 100 мили ще ми дойдат в пове4ко виж до младост мога да скокна до 15-тина минутки но не съм и зорлия и след 3 месеца да дойде пак добре а пробвай еbay това е нещо като mobile.de появяват се предложения за коли които излизат след месеци пробвай да си я вземеш на момента ядец пак ще по4акаш това не са 4асти които са излезнали преди години и си ги поръ4ваш на момента помежду другото видях и в Ямаха-БГ колко са бързи миналата година става въпрос за воден джет 700с.с. 2Т ма аре стига 4е напоследък е тръгнало само на реклами положители-отрицателни всекви по тоя форум
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #8
                Re: KFX®450 модел (200

                Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
                какъв 10 април в ebay-a го гледам от 2 седмици
                http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2008-...QQcmdZViewItem

                и това място е на няма и 100 мили от ню йорк което за американският стандарт е като да отидеш от люлин до младост
                "...WE ARE NOW TAKING DEPOSITS FOR THE 2008 KAWASAKI KFX450R..."

                В прав превод - "вече приемаме капаро"

                Винаги чети внимателно обявите в ebay. Винаги има дребни детайли

                Машинката идва април в Щатите, по-рано няма да е. В обявата пише че идват началото на март, но това е меко казано неточно.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  Re: KFX®450 модел (200

                  пак избързах като пале за което се извинявам, не пточетох малките букви стил ''гаранцията отпада"
                  а относно 2-тактовия джет той от миналата година не се произвежда и каквото има се търси на вътрешен трансфер между дилъри това важи и за 2-тактовите извънбордови не че оправдавам шефовете си те са си гърци и когато и да ги при...ваш.. се е късно
                  а между дръгото от тази година в някой страни от EU /между които и Гърция/има и забрана за продажбата на 2-тактови водни продукти.
                  Николай Гогов 0898676912

                  НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                  Коментар


                  • #10
                    Re: KFX®450 модел (200

                    Тази година изобщо не ми върви,днеска като ходих на доктор разбрах,че ще трябва да ми правят операция.И още два месеца няма да мога да карам.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: KFX®450 модел (200

                      Николене млад си още ще се оправиш бързо само не се застоявай

                      KFX-450R-2008 Имаме вече две такива машини на склад в СА. USA цветове черен и зелен...........който иска да се обади

                      Коментар


                      • #12
                        Реклама на KFX®450

                        Реклама на KFX®450
                        http://www.myquadvideos.com/videos/R..._TV_Commercial

                        Коментар


                        • #13
                          Re: KFX®450 модел (200

                          Това клипче е супер.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: KFX®450 модел (200

                            МАЛЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!! БАХТИ ЗВЯРА!!!!!!!

                            Коментар


                            • #15
                              Re: KFX®450 модел (200

                              http://www.ifilm.com/video/2837666

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X