Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С каква категория се кара АTV?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: С каква категория се кара АTV?

    Първоначално публикуван от Бойко Преглед на мнение
    Именно затова,че е невъзможно атв,да има колан изискват каска,не защото се чудят с какво да се заядат (а някои и за това ),а защотп просто каската е главното предпазно средство при моторите ! Това,че в наща държава незнам защо е прието атв да се кара с категория Б е отделен въпрос.. Но и донякъде си е логично,защото си е четири колесно ПС. Просто трябва да се промени закона,и да е задължително да носиш каска, а не колан това е !

    Във закона е съвсем друго и ако си запознат могат да те хванат само за шперца . успех на всички и караите смело, само не спирайте на палка .

    Коментар


    • #17
      До: С каква категория се кара АTV?

      Първоначално публикуван от TAVIS Преглед на мнение
      Във закона е съвсем друго и ако си запознат могат да те хванат само за шперца . успех на всички и караите смело, само не спирайте на палка .
      Колега нали знаеш,че тези немного приятни корумпирани "хорица" винаги ще намерят за какво да кажат " И са к`во правиме?" (дефакто почерпи..) Наистина аз доколкото съм запознат с закона след като ти искат кола,а следователно няма самото превозно средство,ще ти искат аптечка,пожарогасител и жилетка,такива едвали някой си носи с него. Затова няма смисъл да се спори за това. Карайте с каски,разумно и това е ! Аз съм стигнал до този извод,гледам да съм изряден и тогава наистина няма какво да ми кажат.
      [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X