Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki не произвеждат повече KFX700

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kawasaki не произвеждат повече KFX700

    Четох в един форум, че го спирали от производство. Можеше поне да го направят инжекцион и тогава да спрат.
    KTM 300 2T '96 :twisted:
    KAWASAKI KFX 700 '08

  • #2
    До: Kawasaki не произвеждат повече KFX700

    Верно си е, сериозен проблем. Да вземат да се засрамят.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      До: Kawasaki не произвеждат повече KFX700

      Няма нужда от сърказъм, просто казвам.
      KTM 300 2T '96 :twisted:
      KAWASAKI KFX 700 '08

      Коментар


      • #4
        До: Kawasaki не произвеждат повече KFX700

        То се очакваше след като 5 години не правят нищо по него освен цвят и лепенки. Дано поне изкарат някой нов спортен модел че и по KFX 450 не правят нищо ново

        Коментар


        • #5
          До: Kawasaki не произвеждат повече KFX700

          Майтап бре. Що се впрягаш? Аз също имам Кавасаки. 220. Що ли го имам, ама това е друга тема. Един приятел скоро си купи ново Брут Форс и мисля, че е инжекция. Ама може и само да си мисля. Не разбирам.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            До: Kawasaki не произвеждат повече KFX700

            Форумите са едно, официалните сайтове са друго. На официалния сайт все още се продава, а и предполагам има толкова произведени че няма да останеш без такова ако решиш да си купиш през следващите няколко години.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              До: Kawasaki не произвеждат повече KFX700

              Не е до това, дали искам да си взема или не.Просто казвам, че повече няма да го произвеждат (поне 2010г няма, за по-натам не се знае може да излезне отново).
              KTM 300 2T '96 :twisted:
              KAWASAKI KFX 700 '08

              Коментар


              • #8
                До: Kawasaki не произвеждат повече KFX700

                Първоначално публикуван от GReddy Преглед на мнение
                Не е до това, дали искам да си взема или не.Просто казвам, че повече няма да го произвеждат (поне 2010г няма, за по-натам не се знае може да излезне отново).
                Не знам защо говорите без да проверите Кавазаки имат модел KFX 700
                2010г. http://www.kawasaki.com/Products/Pro...?scid=5&id=332
                Вижте на официялният им сайт !!!
                [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                Марин Маринов - 0885114702

                Коментар


                • #9
                  До: Kawasaki не произвеждат повече KFX700

                  Абе мътна работа. На сайта пише 2009та модел. А по принцип ако има нов модел или ако смятат да продължат да го продават през 2010, по това време на годината вече ще са го обявили.

                  Нищо не им пречи през 2010 да продават 2009ки де, не е като да не се е случвало.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #10
                    До: Kawasaki не произвеждат повече KFX700

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    Абе мътна работа. На сайта пише 2009та модел. А по принцип ако има нов модел или ако смятат да продължат да го продават през 2010, по това време на годината вече ще са го обявили.

                    Нищо не им пречи през 2010 да продават 2009ки де, не е като да не се е случвало.
                    Божее шантава работа вчера към 15:00 ч. го погледнах за последно и си пишеше 2010г. ама какво да се прави. както и да е дано пак да има KFX700
                    [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                    Марин Маринов - 0885114702

                    Коментар


                    • #11
                      До: Kawasaki не произвеждат повече KFX700

                      Първоначално публикуван от NooS Преглед на мнение
                      Божее шантава работа вчера към 15:00 ч. го погледнах за последно и си пишеше 2010г. ама какво да се прави. както и да е дано пак да има KFX700
                      Ти вчера ти имаше нещо и много ги беше оплел нещата Може да си се объркал с 450-ката

                      Коментар


                      • #12
                        До: Kawasaki не произвеждат повече KFX700

                        Първоначално публикуван от Калоян Мартин Преглед на мнение
                        Ти вчера ти имаше нещо и много ги беше оплел нещата Може да си се объркал с 450-ката
                        Не бе наистина то че ги бях оплел бях ама за 700-ката съм сигурен че си пишеше 2010 г. трябваше да го снимам
                        [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                        Марин Маринов - 0885114702

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X