Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KFX 450 модел 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KFX 450 модел 2010

    http://www.kawasaki.com/Products/pro...?id=402&scid=5
    Като гледам няма нищо ново освен лепенки и комбинация от предишните цветове.

  • #2
    До: KFX 450 модел 2010

    Някой да не си е купил този модел,а още да не казва?!?

    Коментар


    • #3
      До: KFX 450 модел 2010

      При всички случай бих си го купил, но трябва да се видят техническите характеристика и да се съпостави с предишния модел.
      R 727cc BB KIT
      ZJ V8
      WK2 V6

      Коментар


      • #4
        До: KFX 450 модел 2010

        Ето ви малко технически параметри и за двата модела! Аз лично не виждам абсолютно никакви разлики в параметрите, с изключение на цената. Кавазаки имат този навик, да пускат един и същ мотор, без да се пипа каквото и да е било, е, не говорим за цветовете, тук са ненадминати във вариации!
        Успех!
        http://www.powersportsnetwork.com/en...e2=88032&go=Go

        Коментар


        • #5
          До: KFX 450 модел 2010

          Промените са , че рамата е изцяло от алуминий и тежи 20% по-малко от другите . Другото е вградения анти-гмуркащ контрол , който запазва стаболноста на шасито при рязко спиране в завоите . Променена е и геометрията на предното окачване , заради което АТВ-то завива с по-голяма лекота . Причина са А-рамената , които са на нивото на най-ниската точка на машината , това позволява по-голяма устойчивост . Това е !
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • #6
            До: KFX 450 модел 2010

            Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
            Промените са , че рамата е изцяло от алуминий и тежи 20% по-малко от другите . Другото е вградения анти-гмуркащ контрол , който запазва стаболноста на шасито при рязко спиране в завоите . Променена е и геометрията на предното окачване , заради което АТВ-то завива с по-голяма лекота . Причина са А-рамената , които са на нивото на най-ниската точка на машината , това позволява по-голяма устойчивост . Това е !
            От кои други са 20% по леки?
            И какво представлява този "анти-гмуркащ контрол"?
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              До: KFX 450 модел 2010

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              От кои други са 20% по леки?
              И какво представлява този "анти-гмуркащ контрол"?
              Ами да ти кажа това го прочетох в списанието (да не прозвучи само като реклама) и го написах . Какво представлява този контрол и на мен ми е интересно ... какво толкова го стабилизира незнам ?! Ще проуча и ще пиша !
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • #8
                До: KFX 450 модел 2010

                Никаква разлика няма, освен цветово. Рамката от 2007 си е алуминиева, както и нискоразположените носачи - радост за камъните.
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #9
                  До: KFX 450 модел 2010

                  Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
                  Никаква разлика няма, освен цветово. Рамката от 2007 си е алуминиева, както и нискоразположените носачи - радост за камъните.
                  Сина ми буквално откъсна от раз носач на неговото вехто кфх450р 2008 г. в следствие на запознанство с отрязано дърво /трупа/.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #10
                    До: KFX 450 модел 2010

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Сина ми буквално откъсна от раз носач на неговото вехто кфх450р 2008 г. в следствие на запознанство с отрязано дърво /трупа/.
                    Вярно е ..... аз бях там, и го повозих на РЕНЕГАДА - беше видимо
                    0887 246718

                    Коментар


                    • #11
                      До: KFX 450 модел 2010

                      Te това е машината(kfx450) която най-много ме е зарязвала къде не требе и определено не е идиотоустойчива. Амин.
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • #12
                        До: KFX 450 модел 2010

                        Работите отиват натам че Kfx 400 ще излезе по-надеждна машина
                        SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X