Днес ги гледах цял ден във ВМА-София, закупили са 17бр. БМВ-та и 3 Брут Форса650, които и са си оборудвани за тая цел, проблема беше че почти всички които ги караха бяха абсолютни смешници, асфалтирахме там и се чудеха аджеба може ли да минат през изрязаните дупки или не, направо се чудя как може първо да се взима нещо и да няма кой да го експлоатира качественно иначе идеята е чудесна жалко за техниката която ще си иде преждевременно.
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Мотори и АТВ-та за Спешна медицинска помощ
Свий
X
-
Мотори и АТВ-та за Спешна медицинска помощ
Днес ги гледах цял ден във ВМА-София, закупили са 17бр. БМВ-та и 3 Брут Форса650, които и са си оборудвани за тая цел, проблема беше че почти всички които ги караха бяха абсолютни смешници, асфалтирахме там и се чудеха аджеба може ли да минат през изрязаните дупки или не, направо се чудя как може първо да се взима нещо и да няма кой да го експлоатира качественно иначе идеята е чудесна жалко за техниката която ще си иде преждевременно.Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.Тагове: Няма
-
До: Мотори и АТВ-та за Спешна медицинска помощ
а на тях кой ще помегне се пита в задачата като се изпотрепат по улиците, поредната добра идея убита в зародиш дано се намерят нормални хора който да ги карат тия мотори за да се спасяват найстина животи на хора в нужда, а не да ги спасяват тях
Николай Гогов 0898676912
НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!
-
До: Мотори и АТВ-та за Спешна медицинска помощ
Преди трийсетина година англичаните измислиха да набутват 2 - 5 кубика лидокаин венозно в началото на инфаркта. Инфарктните умират главно от болевия шок, не от исхемията. С нея после в болницата се оправят лесно, умират от болката на улицата преди линейката. А ендурото стига навреме все едно през къде. С доктора и ампулката.
Във Франция трансплантологията е развита на порядък повече, отколкото в целия останал свят заедно. Причината - откак съществуват мотоциклетите, богатите млади мъже там карат бързо именно това. Около 30 000 органа годишно, още топли - право в операционната. От мястото на катастрофата, с друг доктор на седалката, който вече е отрязал здравото, и с хладилник на багажника, през задръстванията, с лидокаина в спринцовките ако някъде пък някой старец сърцето, до въртолета. Той - в нужния град, през това време лабораторията в сандъчето е пуснала по телеметрията резултатите от локвичката кръв. На другия край - друго ендуро с хладилник, сирена на която никой тъпанар на улицата не обръща внимание, бордюрите, градинката, и болницата. Стигнало е навреме.
Не помня, май от началото на 80-те във Франция ендурото е стандарт в бързата помощ. А те викат по радиото линейка, ако не могат да се оправят сами.
Така че - най-накрая някой и тук е направил нещо хубаво.
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар