Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Превоз на АТВ с Пикап

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Превоз на АТВ с Пикап

    Попаднах на този сайт. Решението е добро и може лесно да се побългари.






  • #2
    До: Превоз на АТВ с Пикап

    да ама как се завива с това, особено с работно отгоре, може би работи за америка, шото там повечето пътища са само направо

    Коментар


    • #3
      До: Превоз на АТВ с Пикап

      Във всички случай ще влияе по малко на шофирането от ремарке. Нормален пикап няма да ‘’чуе”, ако му натовариш едно работно, или голям две.

      Коментар


      • #4
        До: Превоз на АТВ с Пикап

        мисля че проблемът ще идва от високия център на тежестта, все пак те не са в каросерията а отгоре, но то си зависи и от модела на пикапа европейските модели са малко теснички

        Коментар


        • #5
          До: Превоз на АТВ с Пикап

          С сигурност ще влияе на шофирането, но не мисля чак да пречи.

          Коментар


          • #6
            До: Превоз на АТВ с Пикап

            аз си возя атв-то с пикап и нямам проблем но го вкарвам в каросерията имам си рампи и се качва на ход

            това е интересна идея но обърнете внимание на пикапа това е TUNDRA
            с всякакъв по малък пикап с толкова високо разположено /особено ако е тежко работно/ атв мисля че ще имапроблем с лашкането
            Николай Гогов 0898676912

            НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

            Коментар


            • #7
              До: Превоз на АТВ с Пикап

              Решението е много просто

              KTM 300 2T '96 :twisted:
              KAWASAKI KFX 700 '08

              Коментар


              • #8
                До: Превоз на АТВ с Пикап

                Не Ви трябва чак пикапи или монстери от SЕМА show, стига само да изберете един от моите монстери де и сте готови и за АТВ и за друго ,даже тъщата можете да я треснте от зад за да ви пази АТВ-то и ще остане много място .
                заповядайте в София да ги видите де .
                Иначе много идейно са го измислили дали ще има кой да го направи толкова добре?!!
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  До: Превоз на АТВ с Пикап

                  Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
                  аз си возя атв-то с пикап и нямам проблем но го вкарвам в каросерията имам си рампи и се качва на ход

                  това е интересна идея но обърнете внимание на пикапа това е TUNDRA
                  с всякакъв по малък пикап с толкова високо разположено /особено ако е тежко работно/ атв мисля че ще имапроблем с лашкането

                  Дали е удобно да ни пуснеш някоя снимка на пикапа ти с АТВ-то колега ? мен ми интресуват рампите от къдe и как са направени

                  Коментар


                  • #10
                    До: Превоз на АТВ с Пикап

                    Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
                    Дали е удобно да ни пуснеш някоя снимка на пикапа ти с АТВ-то колега ? мен ми интресуват рампите от къдe и как са направени
                    Ето снимки от мен. Връзваме го с важета и не мърда. Ние ги качваме с най-обикновени греди.(на първата снимка може да се видят точно под АТВ-то)
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #11
                      До: Превоз на АТВ с Пикап

                      И ние го качваме с греди само че не с пикап ами с бус.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Превоз на АТВ с Пикап

                        Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
                        Не Ви трябва чак пикапи или монстери от SЕМА show,

                        Хубаво.Ето ти фабричен. Че даже си имаш и "Хамърченце" за сравнение. Само да спомена, че това е малкия вариант, големия е с 6 врати.
                        KTM 300 2T '96 :twisted:
                        KAWASAKI KFX 700 '08

                        Коментар


                        • #13
                          До: Превоз на АТВ с Пикап

                          Първоначално публикуван от GReddy Преглед на мнение
                          Хубаво.Ето ти фабричен. Че даже си имаш и "Хамърченце" за сравнение. Само да спомена, че това е малкия вариант, големия е с 6 врати.
                          Хамърчето отзаде ли си го качва

                          Коментар


                          • #14
                            До: Превоз на АТВ с Пикап

                            Първоначално публикуван от GReddy Преглед на мнение
                            Хубаво.Ето ти фабричен. Че даже си имаш и "Хамърченце" за сравнение. Само да спомена, че това е малкия вариант, големия е с 6 врати.
                            Еeee чак да се срараяваме F650 с моите монстери F250,, то е ясно че са друга категоря, примерно да сравниш принце Насим с М.Али или Форман
                            иначе който си има голям пикап няма да има грижа с АТВ-то , само не ми стана ясно къде продават такива греди в БГ.?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Превоз на АТВ с Пикап

                              Ами от всяка фабрика за дървен матерял Ако са като тези на по горните снимки де....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X