Обява

Свий
Няма добавени обяви.

naskoradew-травма

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: naskoradew-травма

    Днес му ходих на свиждане. Той щом се чувства добре работата е много добре. беше весел както винаги все едно не са му правили операция, искрено се надявам скоро да го гонят от болницата и да си отиде да се възтановява в тях щото само при мисълта че телевизията е с монети хич не ми се хареса. Насе, с теб сме брат късмет и безболезнено възтановяване!

    Коментар


    • #17
      До: naskoradew-травма

      Здравейте на всички!
      Благодаря ви много за пожеланията и всичко останало, радвам се много и го оценявам! Благодаря много за жеста на Краси, че успя да ми уреди интернет.
      Както всички знаете, подобни нелепи инциденти стават много бързо! Просто...станало...няма връщане назад. Жеко е обяснил горе долу как точно станаха нещата Неделния ден. Благодаря на всички, които бяха на мястото и ми помогнаха с линейка и уреждане на помещение да ми пренущува бебчето(хондичката). Ако имах нерф барове, 100 процента щях да съм невредим, само с няколко драскотини, ама то и Левски да беше с маратонки....просто при приземяването паднах много лошо на предницата, нямах скорост да изравнявам баланса във въздуха, а имах доста височина, и почти по никакъв начин не промених траекторията във въздуха. При самото падане, ботуша ми се изхлузи от степенката и стъпах на земята...от там атв-то с цялата си тежест ме преряза през кракът...точно няколко сантиметра над глезена само видях как целият ми крак се сгъва от мястото на удара барабар с ботуша...после гледах да скоча настрани да не се търкалям с атв-то... после излазих отстрани пистата да не ме довърши някой колега и вече другите дойдоха. Сега си лежа в болницата с счупена подбедрица и бая железа в кракът, от коляното почти до глезена ми набиха едно желязо да ми фиксира натрошения крак, че не беше счупен на 1 място. Сега вече се възтановявам и се надявам скоро време да ме изпишат...само мога да кажа на всички...ако бях без ботуши 100 процента кракът ми щеше да си замине...всичката останала екипировка си свърши работата чудесно, за което съм повече от доволен! Сега вече ми остана да чакам, най-вероятно първите ми опити за каране на атв ще са на пролет.

      Благодаря много още веднъж на всички колеги за подкрепата, просто в момента форума е единственото място в което се чувствам някак си не на леглото, и много се радвам, че ме подкрепяте и сте зад мен в трудни моменти като този!

      Коментар


      • #18
        До: naskoradew-травма

        Танасе, тая калпазанщина нема може се изкорени от теб нивга!
        Днес аз, VaHk0_ и lancerpor минахме да видим тоя беладжия и беше ухилен, иначе копанчето му не изглежда много добре, ама той Насето кораво куче и ще се оправи бързо!
        Скорошно оздравяване братко!

        Покрай него и на мен малко ми остана да полегна някъде в нея сграда. Миналата година след разни лоши и неприятни моменти в болница имам малко страх от това място и леко щях да забеля очите.

        Коментар


        • #19
          До: naskoradew-травма

          Ето го батко
          Пак е на линия , ама не по трасето, ами в нета.Супер си Насе

          Коментар


          • #20
            До: naskoradew-травма

            здравей наско радвам се че вече и във форума можеш пишеш и няма да ти е толкова скучно.ние групата от Кранево ти пожелаваме скорошно оздравяване и последна както на тебе, така и на всички колеги с МПС-та
            травма
            [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

            Марин Маринов - 0885114702

            Коментар


            • #21
              До: naskoradew-травма

              Дай снимка на крака
              Да видят тия смелчаците дето карат без екипировка
              Аз ще пусна после и снимки на моя кривак

              Коментар


              • #22
                До: naskoradew-травма

                Аз имам някъде на моя крак след катастрофата, стига да го издиря и аз ще пусна. Да видят "смелчаците" колко е лошо да се кара без ботуши.

                Коментар


                • #23
                  До: naskoradew-травма

                  Ще го снимам кракът, ама сега в момента няма как. И все пак не е много за гледане ама.... За екипировката спор няма! Просто искам тези които не го проумяват, да го разберат от патили(макат, че си бях с всичко необходимо и пак стана белята), от колкото да го разбират от личен опит!!! Предпазните аксесоари за машината също вършат хубава работа!

                  Коментар


                  • #24
                    До: naskoradew-травма

                    Е Насе при подобна ситуация и рицърски ботуши немаше да ти помогнат.

                    Коментар


                    • #25
                      До: naskoradew-травма

                      Първоначално публикуван от Стефан Владимиров Преглед на мнение
                      Е Насе при подобна ситуация и рицърски ботуши немаше да ти помогнат.
                      Прав си брат за екипировката никой няма да ти даде 100% гаранция за оцеляване! Всичко идва от манталитета на каране 50% от късмета 40%. Екипировката залагам само 10%. А това дето стана в неделя си беше урок на съдбата, беше супер аз излязох за първи път с моята машинка, като за начинаещ всичко вървеше някак като по вода и изведнъж всичко се обърна. Това трябва да е за урок на всички, железата се оправят, но резервни части за нас няма на магазина. Обръщам се към всички, моля ви пазете се! Късмет и по разсъдливо с газта!

                      Коментар


                      • #26
                        До: naskoradew-травма

                        Само нерфбаровете щяха да помогнат ми се струва.Желая ти бързо оздравяване.Днес неможахме много да поприказваме ама ще чакаме да те изпишат.Кофти почивка ти се заформи за зимата.
                        Иван Маринов
                        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                        ЕНДУРО ВАРНА

                        Коментар


                        • #27
                          До: naskoradew-травма

                          Много поздрави и от Врачанската група! Пожелаваме ти бързо оздравяване, и връщане в редиците на групата.

                          Коментар


                          • #28
                            До: naskoradew-травма

                            Десо благодаря ти за поздравите! Снощи за сефте от Неделя спах добре, без да се събуждам. 5 часа сън ми се сториха като 12. Стояне надявам се не ви отказах от еднуро спорта, че като за първа разходка от както имате мотори, не ви дадох много добър пример.

                            Хич не ми се седи на това легло вече, ама...днес може и да стана да се пробвам с патериците да видим какво ще стане

                            Коментар


                            • #29
                              До: naskoradew-травма

                              Наско да се оправяш бързо, че на хондичката ти ще и стане скучно без теб.
                              Кофти, че като ме пита за нерф-барове нямах в наличност..
                              ATV Shineray АТВ

                              Коментар


                              • #30
                                До: naskoradew-травма

                                Не се бой, няма да я оставя на мира аз Хондалина . Когато тогава, силно се надявам декември ако има сняг да мога да я пробвам, ама нищо не се знае.

                                Инъче новините около мен, вече имам 10 метра преход след ремонта. Добре беше, а и преди съм чупил крак и ми е лесно да се движа с патерици. Казаха ми, че най-вероятно Събота ще ме изпишат, дано да е така.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X