Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Курсове за АТВ инструктори? Къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Курсове за АТВ инструктори? Къде?

    Въпроса ми към някой от запознатите по темата колеги е:
    Дали има изобщо школа, частна фирма или инстанция където е възможно да се сдобием с легитимен документ като инструктор по управление на АТВ, моторна шейна и др.

    Благодаря предварително
    лошите неща .. ме правят по добър човек...

  • #2
    От: Курсове за АТВ инструктори? Къде?

    За какво ти е школа? Аз лично не съм чувал и не знам за подобна школа нито фирма. Знам за няколко школи за мотори, но не и за АТВ и моторни шейни.

    Коментар


    • #3
      От: Курсове за АТВ инструктори? Къде?

      Препоръчвам да се обърнете към Трипер ЕООД, предлагат и бонус обучение по не-напиване преди клиентите.

      Коментар


      • #4
        От: Курсове за АТВ инструктори? Къде?

        Първоначално публикуван от Vlady_Rumenov Преглед на мнение
        Въпроса ми към някой от запознатите по темата колеги е:
        Дали има изобщо школа, частна фирма или инстанция където е възможно да се сдобием с легитимен документ като инструктор по управление на АТВ, моторна шейна и др.

        Благодаря предварително
        Единствената АТВ школа е в Троян, лицензирана от Българската Федерация по Мотоциклетизъм и регистрирана в Министерството на младежта и спорта. Издават се сертификати за състезатели преди лицензиране и е изискване към "Наредбата на БФМ". За шейни обаче нямаме права
        Във Варна също има школа за АТВ и мотори, също лицензирана, но наблягат повече на моторите.


        Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
        За какво ти е школа? Аз лично не съм чувал и не знам за подобна школа нито фирма. Знам за няколко школи за мотори, но не и за АТВ и моторни шейни.
        Браво бе Трайков, предлагаме клечки за уши като бонус към АТВ школата в Троян, белким чуеш за нея

        Коментар


        • #5
          От: Курсове за АТВ инструктори? Къде?

          Съвсем ми излезна от съзнанието Тази сутрин като се събудих се сетих за курса който направихме в Троян Виноват

          Коментар


          • #6
            От: Курсове за АТВ инструктори? Къде?

            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
            Единствената АТВ школа е в Троян, лицензирана от Българската Федерация по Мотоциклетизъм и регистрирана в Министерството на младежта и спорта. Издават се сертификати за състезатели преди лицензиране и е изискване към "Наредбата на БФМ". За шейни обаче нямаме права
            Във Варна също има школа за АТВ и мотори, също лицензирана, но наблягат повече на моторите.




            Браво бе Трайков, предлагаме клечки за уши като бонус към АТВ школата в Троян, белким чуеш за нея
            Христов, сетих се за Вас, но човека пита не за състезатели, а за инструктори. Или може би Шумахер, като пенсиониран състезател от Формула 1 ще започне да води курсове за управление на МПС?
            Също като разликата м/у скиор /състезател/ и ски инструктор.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              От: Курсове за АТВ инструктори? Къде?

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Христов, сетих се за Вас, но човека пита не за състезатели, а за инструктори. Или може би Шумахер, като пенсиониран състезател от Формула 1 ще започне да води курсове за управление на МПС?
              Също като разликата м/у скиор /състезател/ и ски инструктор.
              Благодаря за сравнението, ама ме обиди с тоя Шумахер Няма другаде къде да им свършат работа...
              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 31-07-13, 13:30.

              Коментар


              • #8
                От: Курсове за АТВ инструктори? Къде?

                Точно така s_s1 ! Не питам за състезател, а за инструктор!
                лошите неща .. ме правят по добър човек...

                Коментар


                • #9
                  От: Курсове за АТВ инструктори? Къде?

                  Първоначално публикуван от Vlady_Rumenov Преглед на мнение
                  Точно така s_s1 ! Не питам за състезател, а за инструктор!
                  Колега, май от толкова закачки не разбра есенцията...
                  Длъжност "Инструктор за АТВ или шейна" в България НЯМА ! Има треньори, преподаватели и хора, които обучават други хора, ама за съжаление не влизат в категорията "инструктор", както искаш ти в конкретния случай.
                  Не ме разбирай неправилно, не ти натрапвам школата в Троян (защото е единствената), защото просто няма ред за тази година и следващото обучение е през 2014-та около март месец...
                  Само да вметна, че в тази школа са получили обучение дилъри от няколко марки вносители на АТВ и няколко фирми отдаващи АТВ под наем...
                  Успех с търсенето и сертифицирането Всъщност, пробвай с s_s1, има на какво да ви научи, нищо, че е състезател, а не инструктор

                  Коментар


                  • #10
                    От: Курсове за АТВ инструктори? Къде?

                    А с каква категория се кара АТV извинявам се за тъпото питане ....
                    Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                    Калоян Кирилов
                    LZ2ZGT

                    Коментар


                    • #11
                      От: Курсове за АТВ инструктори? Къде?

                      Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
                      А с каква категория се кара АТV извинявам се за тъпото питане ....
                      ако е регистрирано с В (това се определя от категорията която пише на талона на машината, а тя е L7e), ако не е с каквато ти е кеф

                      Коментар


                      • #12
                        От: Курсове за АТВ инструктори? Къде?

                        А регистриран в КТИ малко не могат да ми обяснят с каква категория Твк ли?
                        Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                        Калоян Кирилов
                        LZ2ZGT

                        Коментар


                        • #13
                          От: Курсове за АТВ инструктори? Къде?

                          Май да-но най-сигурно виж какво пиша на талона ан атв-то и после я намери в правилника за дв. по пътя. Тези регистрации в КТИ не са много оферта по редица причини.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X