Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разход на Yamaha Raptor 700i

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Разход на Yamaha Raptor 700i

    Много ти благодаря за инфото, обаче неискам да си давам парите за китайски неща .И аз мислехче китайските са единствения вариант обаче ще ти прикача клипчета в които
    си ги карат всеки ден в градовете, само им слагат мигачи, огледала и километражи..Знаеш ли откъде мога да си взема читав раптор и къде могат да ми го преработят качествено?

    Коментар


    • #17
      От: Разход на Yamaha Raptor 700i

      Има и други марки, неяпонски и некитайско-корейски, които също излизат подготвени за асфалт от завода и със сертификат за КАТ.
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #18
        От: Разход на Yamaha Raptor 700i

        Благодаря за инфото обаче аз също неискам да си купувам китайско.много хора карат раптори на асфалт самоче ги преправят за да може да минат през КАТ, знаете ли къде могат да ми го преправят ако си купя( а то какво точно трябва да му сложа за да мине в КАТ) и също откъде мога да си купя читав?Миродо ти кои други марки имаш впредвид??

        Коментар


        • #19
          От: Разход на Yamaha Raptor 700i

          В Crazy Fox предлагат раптор пригоден за супермото. На снимката обаче не виждам мигачи и такива...
          Non scholae sed vitae discimus.

          Коментар


          • #20
            От: Разход на Yamaha Raptor 700i

            Гуми с джанти са голямо пригодяване... Погледни КТМ, излизат си със всичко необходимо за движение по улицата и сертификат за регистрация. Само не ти знам бюджета.
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #21
              От: Разход на Yamaha Raptor 700i

              Много ти благодаря за инфото, обаче неискам да си давам парите за китайски неща .И аз мислехче китайските са единствения вариант обаче ще ти прикача клипчета в които
              си ги карат всеки ден в градовете, само им слагат мигачи, огледала и километражи..Знаеш ли откъде мога да си взема читав раптор и къде могат да ми го преработят качествено?

              Коментар


              • #22
                От: Разход на Yamaha Raptor 700i

                Ами влизай в мобилето, гледай, купувай, слагаш мигачи, огледала и километраж и караш из града

                Коментар


                • #23
                  От: Разход на Yamaha Raptor 700i

                  Аз регистриран раптор в БГ не съм виждал, всъщност съм, но по някакви съмнителни схеми, знам ги клипчетата в нета, но те не са български. За да регистрираш атв, което не е предвидено за това, трябва да минеш технотест и са доста пари и разправии(мигачите са най-малкия проблем). Подготовката за асфалт е по-къси амортесьори, асфалтови гуми, преден anti sway bar , като нищо от това не е задължително единственото препоръчително е по-широка машина, но там ако прекалиш не можеш да се предреждаш по светофарите, аз само съм смъкнал амортесьорите на макс, вкарал малко повече компресия и съм разширил предницата.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Разход на Yamaha Raptor 700i

                    Има няколко регистрирани, ама са 660-ки. 700 в България не съм виждал. Най-лесно се регистрира ако е внос от Испания и има съответните документи. Един приятел тека регистрира LTR 450.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Разход на Yamaha Raptor 700i

                      Темата е за разхода и я разводнихме доста. Ярък пример за регистрация на раптор 700 е Тодор Христов, който си го регистрира и кара с него на Дакар. Каквото и да си обсъждаме тука относно регистрациите, за мен всичко е до приятели и познати. Виждал съм атв регистрано като мотор, трактор, кола и като какво ли още не..
                      Non scholae sed vitae discimus.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Разход на Yamaha Raptor 700i

                        Да раптора е подходящ за града

                        Коментар


                        • #27
                          От: Разход на Yamaha Raptor 700i

                          А някой знае ли колко гори раптор 350 ?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Разход на Yamaha Raptor 700i

                            На 350ката мокриш парцал в бензин, слагаш го на въздушния филтър и върви та се покъсва, само като го душка.
                            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                            Коментар


                            • #29
                              От: Разход на Yamaha Raptor 700i

                              Някой от тук знаели колко гори раптор 350 във гора и на асвалт със пълна газ

                              Коментар


                              • #30
                                От: Разход на Yamaha Raptor 700i

                                С "пълна газ" едва ли някой е карал. Иначе около 6л/100км. Щом най големия ти проблем е горенето, не си за атв, вземи си скутерче.
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X