Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново за България АТВ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ново за България АТВ

    Преди известно време един приятел ми прати тези две снимки:



    Това е китайко АТВ. Някои от Вас знаят, че съм малко предубеден към китайските АТВ-та, но той ме увери, че фирмата е изключително сериозна и дори скоро е "погълнала" някаква немска фирма (спомена я но не я запомних). А и с лебетката която ползвах до скоро сам се уверих, че не всичката китайска стока е некачествена.
    Машината е с 650 кубиков двигател, автоматик, бързи, бавни, 4х4, блокаж.... Абе всичко което си го имат и японските и американски АТВ-та. Мисля че ще си има всички необходими документи за регистрация в КАТ. До като аз "направих пътека" до КАТ с бившата ми ЯМАХА и нищо на стана.
    На мен лично ми харесва. Каже ти и Вие.

  • #2
    Re: Ново за България АТВ

    Моито мнение определено е положително ,но ако не се бъркам този модел специално маи го предлага в България фирма Вромос,
    Аз лично много се бях навил за такова но ми доиде малко скъпо и си взех китаиско спортно
    Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

    Коментар


    • #3
      Re: Ново за България АТВ

      Не изглежда никак зле, чак и алум. джанти са му сложили.
      Има И китаиско, И китаиско. но за второто почети няма да има разлика в цената на марковото.
      Даи некаква цена, казаха ли ти я?

      Коментар


      • #4
        Re: Ново за България АТВ

        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
        Не изглежда никак зле, чак и алум. джанти са му сложили.
        Има И китаиско, И китаиско. но за второто почети няма да има разлика в цената на марковото.
        Даи некаква цена, казаха ли ти я?
        Цена ми казаха и беше нещо около 6000$ при 50 процента предплащане и около месец доставка.
        Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

        Коментар


        • #5
          Re: Ново за България АТВ

          Ами като гледам цената си е съсвем прилична няма голяма разлика между марковите и това. Според мен това АТВ си става. Пък и изглежда добре.

          Коментар


          • #6
            До: Ново за България АТВ

            Лично мое мнение е , че китайската работа не е кадърна .
            Карал сам доста както японски така и китайски "неща" но просто мое лично мнение е че не става китаеца а японеца
            Но разбирасе всеки със своето мнение . А иначе ATV-то на вид е докарано поне на снимките така изглежда . На живо не съм го виждал , дано да е хубаво както и на снимките
            Благодаря
            [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

            Коментар


            • #7
              До: Ново за България АТВ

              Много добре изглежда

              Коментар


              • #8
                До: Ново за България АТВ

                Има го в БГ. тук : http://www.vromos.com/products_show....1&ProductID=78
                [CENTER][SIGPIC][/SIGPIC][/CENTER]
                [CENTER][COLOR=darkorange]Мото клуб "Екстрийм Райдърс" Търговище[/COLOR][/CENTER]

                Коментар


                • #9
                  До: Ново за България АТВ

                  според мен това е cfmoto или falcon за което отдавна търся инфо дали става за по тежки преходи .Ако някои има такова или има сериозни наблюдения моля да пише дали този китаец си струва парите.
                  цената кояъо ми казаха е 12600лв с ддс

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ново за България АТВ

                    CF moto е супер здрава машина. Малко не пали при температури под нула или ако не се кара ежедневно. Но иначе е здраво като ходова част и е добро като елетро ключета и т.н.
                    Става си за всякакви преходи. Само носете резервен зареден акумулатор, че един може да не му стигне. Запали ли веднаж, е върха.
                    По стабилно е от доста джапански, и на шосе и извън пътя. Клиренса е един от най големите въобще. Стабилността е на високо ниво.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ново за България АТВ

                      Ако ми трябваше такова бих го взел, защото е по- евтино от японските пък и не е толкова евтино, че да ме откаже. Добре изглежда пък и с тоя мотор е обнадеждаващо.
                      R 727cc BB KIT
                      ZJ V8
                      WK2 V6

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ново за България АТВ

                        Първоначално публикуван от baha Преглед на мнение
                        Ако ми трябваше такова бих го взел, защото е по- евтино от японските пък и не е толкова евтино, че да ме откаже. Добре изглежда пък и с тоя мотор е обнадеждаващо.
                        Колега, публикацията е от 2007 година.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ново за България АТВ

                          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                          Колега, публикацията е от 2007 година.
                          Съжалявам обикновено гледам последния пост, а той е от 03.10
                          R 727cc BB KIT
                          ZJ V8
                          WK2 V6

                          Коментар


                          • #14
                            От: До: Ново за България АТВ

                            Нищо лично, но за 6000$ никога китаец. Какъвто и да е е китаец.
                            Последно редактирано от cveti; 08-07-10, 10:55.

                            Коментар


                            • #15
                              От: До: Ново за България АТВ

                              Първоначално публикуван от milkoiliev Преглед на мнение
                              Нищо лично, но за 6000$ никога китаец. Какъвто и да е е китаец.
                              Нищо лично, но се научи да гледаш датите на публикация .

                              Моля за ключ по темата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X