Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно закона за регистрация на Японските АТВ-а

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Относно закона за регистрация на Японските АТВ-а

    Здравейте колеги не можах да открия информация във форума затова пускам едно запитване.
    от няколко места дочух че ще има промяна в закона и ще бъде възможно регистрацията на атв-та САЩ
    истина ли е и знае ли се кога евентуално ще влезне в сила
    благодаря предварително !

  • #2
    От: Относно закона за регистрация на Японските АТВ-а

    Първоначално публикуван от mastergoro Преглед на мнение
    ще има промяна в закона и ще бъде възможно регистрацията на атв-та САЩ
    И какъв викаш ти е въпроса ? Нещо немога да схвана написаното.
    Напоследък аз ли не съм добре или наистина хората си пускат мненията неразбираемо ???


    Ако въпроса ти е такъв , че искаш да кажеш че атв-тата внесени от Америка (САЩ) ще могат да се регистрират , то нещо си в грешка.
    Атв-тата от америка идат с пълни документи и се водят селскостопанска машина.Регистрира се като такава в България и дори не се изисква каска,но само по закон за селскостопанските машини,иначе се изисква пълна екипировка !!!
    Имам снимка от документите на една Хонда от Америка. (прикачената снимка)
    Прикачени файлове
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #3
      От: Относно закона за регистрация на Японските АТВ-а

      Предложението бе на министъра на околната среда и водите към транспортния министър и мисля че беше внесено на обсъждане още пролетта , като целта бе да се заведат на отчет заради многобройни оплаквания от граждани към АТВ-стите .
      GL420, G500

      Коментар


      • #4
        От: Относно закона за регистрация на Японските АТВ-а

        Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
        Атв-тата от америка идат с пълни документи и се водят селскостопанска машина.Регистрира се като такава в България и дори не се изисква каска,но само по закон за селскостопанските машини,иначе се изисква пълна екипировка !!!
        (прикачената снимка)
        Миналата есен ходих в КАТ да се мъча да регистрирам една Yamaha. Шефа на КАТ звъня някъде да ме регистрират като трактор, но му казаха, че вече имат забрана от министерството за такива регистрации на АТВ-та.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X