Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е това АТВ? Марка, модел?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво е това АТВ? Марка, модел?

    Здравейте,

    Докато разглеждах обяви за атв-та срещнах този красавец из между другите. Много ми хареса на вид и се чудя дали няма да може примерно да се вземе някакво АТВ и да се сменят споилерите, гуми, джанти и т.н за да заприлича на това?

    Или знаете ли марката и модела му?
    Ето снимки:




    Поздрави!
    Машината може само толкова, колкото задкормилното устройство. : )
    Само смелост не стига - Трябва да си малко луд !!

  • #2
    До: Какво е това АТВ? Марка, модел?

    Това ми прилича или на китаец или на самоделка.Искали са да направят нещо м/у АТВ и Ямаха Р1, но не е станало много добре.
    KTM 300 2T '96 :twisted:
    KAWASAKI KFX 700 '08

    Коментар


    • #3
      До: Какво е това АТВ? Марка, модел?

      Първоначално публикуван от GReddy Преглед на мнение
      Това ми прилича на китаец...
      Позна ATV Shineray XY350ST-2E Racing .
      Последно редактирано от Desislav Cekov; 14-06-09, 20:26. Причина: Непозволен линк!

      Коментар


      • #4
        До: Какво е това АТВ? Марка, модел?

        Тези не са фред, 6000 за китаец... За 6000 какво настръхнало истинско атв може да се намери Но пък много ми харесва вида му
        Машината може само толкова, колкото задкормилното устройство. : )
        Само смелост не стига - Трябва да си малко луд !!

        Коментар


        • #5
          До: Какво е това АТВ? Марка, модел?

          Това не е Шинерай 350 2т Рейсинг а някакъв по стар модер със същата идея.Ето как изглежда 350-ката.Дали въобще е Шинерай.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            До: Какво е това АТВ? Марка, модел?

            Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
            Това не е Шинерай 350 2т Рейсинг а някакъв по стар модер със същата идея.Ето как изглежда 350-ката.Дали въобще е Шинерай.
            Колко си сигурен че е 2т?!

            Коментар


            • #7
              До: Какво е това АТВ? Марка, модел?

              Първоначално публикуван от FPS Преглед на мнение
              Тези не са фред, 6000 за китаец... За 6000 какво настръхнало истинско атв може да се намери Но пък много ми харесва вида му
              А ти Фред ли си?

              Коментар


              • #8
                До: Какво е това АТВ? Марка, модел?

                Ааа въобще не съм искал да кажа че е двутактов мотора,просто е правописна грешка(не е 2т а е 2Е)извинявам се.

                Коментар


                • #9
                  До: Какво е това АТВ? Марка, модел?

                  Че е китайско, китайско е, но няма нищо общо с Shineray... като му гледам габаритите е поне 2 пъти по-малко от Shineray XY350ST-2E Racing.
                  ATV Shineray АТВ

                  Коментар


                  • #10
                    До: Какво е това АТВ? Марка, модел?

                    Колега незнам, каква марка ала е много атрактивно и красиво. Като цяло голем звер В бг Едва ли има такова?
                    Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Какво е това АТВ? Марка, модел?

                      От цялото атв бих взел само нърф баровете и носачите ама и те сигурно са калпави
                      [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                      Марин Маринов - 0885114702

                      Коментар


                      • #12
                        До: Какво е това АТВ? Марка, модел?

                        Мда прав си ... и те като тебе . Тия китайци нищо не става от тях ... били им евтини частите . Те стават по скъпи като се чупи всеки път , а не на годината един път както японеца .
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        08седем9010З60
                        MAKE RALLY NOT WAR
                        Confidence in Motion

                        Коментар


                        • #13
                          До: Какво е това АТВ? Марка, модел?

                          Като гледам тези тунинговани АТВ-та готино си стоят, не смятам, че са направени за офф-роад, а по скоро за гъзария и да си ходиш по кафетата с тях.
                          Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Какво е това АТВ? Марка, модел?

                            Първоначално публикуван от Ali_007 Преглед на мнение
                            Като гледам тези тунинговани АТВ-та готино си стоят, не смятам, че са направени за офф-роад, а по скоро за гъзария и да си ходиш по кафетата с тях.
                            Това ако е мое няма да излезе от гаража, да вземат да го захвърлят някаде дето хора не минават Срам ще ме е да отида на кафе с тоя "звяр"

                            пП. Скоро трябва да излезе и кросовата R1-ца
                            Последно редактирано от Спас Спасов; 24-07-09, 17:05.
                            OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Какво е това АТВ? Марка, модел?

                              Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
                              Това не е Шинерай 350 2т Рейсинг а някакъв по стар модер със същата идея.Ето как изглежда 350-ката.Дали въобще е Шинерай.
                              Това АТВ е много по яко от онова!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X