Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руско ATV???????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Руско ATV???????

    Здравейте колеги офроудъри,
    За сефте се включвам във форума за ATV и то логично с въпрос
    Тук там се продават едни руски машинарийки нещо средно между ATV и тракторче с монтирано фабрично приспособление за оран отзад.
    Двигателя е ИЖ 350. Та въпроса ми е има ли някой опит с такова животно, заслужава ли си да се купи да се поореже от тук от там, да се ъпгрейдва с някакъв друг двигател с цел чоек да си прави кефа в гората, изобщо ще съм благодарен на всякакви мнения и препоръки.
    Благодаря!
    VITARA, SAMURAI
    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
    RENAULT ESPACE QUADRA
    ...и едно сивикче за града...

  • #2
    Супер пръчка е не става за нищо.

    Коментар


    • #3
      По-скоро тракторче, ама руско . Виждал съм го на живо и ми се струва че доста труд трябва да се хвърли за да стане нещо. Тъста на Тедо /LJ73/ oт форума има такъв и го ползва /ама не за АТВ/. Но нека той да разкаже за подробности.

      Коментар


      • #4
        Без пипане за нищо не става според мен, едни съседи преди години имаха такова цялото е ламаринено-калници включително сигурно е поне 350-400кила а двигателя на ижето си е слабичък, ама след работа с флекса и смяна на двигателя може и да се постигне нещо маалко по-сносно

        Коментар


        • #5
          Под ъпгрейд имам предвид на първо място двигател - поне 600 кубика от Хонда, след туй яко флекс, дискови спирачки и квото там друго дойде. Големите ми притеснения са около окачването, ако и то трябва да се променя май ще стане по сложничко. Кво мислите?
          VITARA, SAMURAI
          FIAT PANDA 4x4 CABRIO
          RENAULT ESPACE QUADRA
          ...и едно сивикче за града...

          Коментар


          • #6
            Аз мисля, че е по лесно да си направиш едно изцяло.
            Ти се опитваш да преправиш трабант на мерцедес!!!
            The only way to be 100% certain that work has been done properly is to do it yourself.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X