Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пистата в Дълбок Дол или имали ред и право в България?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Пистата в Дълбок Дол или имали ред и право в България?

    Първоначално публикуван от 678 Преглед на мнение
    e те за това става въпрос!!!
    Колега защо ще го направиш? Смяташ че така по лесно ще се решат нещата?
    Навремето един "корифей на демокрацията" беше казал: Няма човек няма проблем!
    Местните хора сами за себе си трябва да решат колко и дали и им е полезна тази писта или напротив. И съм 100% убеден, че това е единствения правилен начин да се решат нещата. Та предлагам да се разберете със Тодор Христов и кмета, да свикате пак хората и да чуете тяхната дума, защото явно не сте я чули преди. А въпросното решение, за което Вие така учтиво ни информирахте( аз още не мога да разбера подбудите Ви да го правите) може и със сигурност ще бъде обжалвано по надлежния административен ред. Та спрете да коментирате за него и застанете ясно и точно зад интересите, които защитавата. Въпреки че не сте адвокат и нямате интереси в Дълбок дол. Аз напротив, имама интереси в Дълбок дол, искам това китно село да остане един от центровете на оффроуда у нас, харесва ми, като ходя там и ако трябва, ще помагам за развититето на мотополигона там в съгласие с местните хора.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #47
      До: Пистата в Дълбок Дол или имали ред и право в България?

      Първоначално публикуван от 678 Преглед на мнение
      Колеги,


      Да си изясним нещата:..........
      Ти си готов за политик, колега. А ма от тези политици "хубавите" дето говорят без да казват нищо и не нищо не правят само бъркат от далече лайната. Само че на доста хора взе да им писва от такива типажи, и дано не стане това което поне на мен ми се иска с тях.
      Така че препоръчвам те да спреш да бъркаш лайна ако обичаш ами направи нещо хубаво за това село. Разбирай хубавото както искаш, за теб хубавото може и да е да няма писта, но го прави открито а не така подмолно като .....

      Коментар


      • #48
        До: Пистата в Дълбок Дол или имали ред и право в България?

        Аз лично предлагам да се заключи темата
        It's not the Ride, It's the RIDER

        Коментар


        • #49
          До: Пистата в Дълбок Дол или имали ред и право в България?

          Първоначално публикуван от 678 Преглед на мнение
          ...каза един познат „инициатора на подписката срещу пистата ще си има проблеми”
          Темата е доста стара, но съм нов тук. 678, усети ли, че с това се изпусна, че си от инициаторите. И що трябваше да завоалираш досега? Не Ви ли е срам? На тая писта още като дете съм ходил да гледам бъгита.

          Коментар


          • #50
            До: Пистата в Дълбок Дол или имали ред и право в България?

            Опс... Леко сбърках, за което се извинявам. Пистата на бъгитата беше в съседното село Борима.

            Коментар


            • #51
              До: Пистата в Дълбок Дол или имали ред и право в България?

              Ей.............. какви хора сте?????
              0887 246718

              Коментар


              • #52
                До: Пистата в Дълбок Дол или имали ред и право в България?

                Продавам парцел в с. Дълбок Дол

                Малко реклама на колегата, но мисля че малко или много има връзка със случващото се там.
                Появиха се и десетки хотелски стай, къщи!
                Според мен на едно село посещение на десетки хиляди хора от цяла европа няколко пъти в годината е само + и нито един минус!

                Коментар


                • #53
                  До: Пистата в Дълбок Дол или имали ред и право в България?

                  Първоначално публикуван от 678 Преглед на мнение
                  Колеги,



                  Да си изясним нещата:
                  • Както вече казах не съм адвокат на никой и на никоя група в селото защото не съм от там и нямам нищо общо със случващото се там.
                  • Това че има издадена за мярка за спиране на експлоатацията на пистата е факт и не виждам какъв е проблема тази информация да се пусне във форума защото така или иначе троянци я знаят (няма значение дали са заинтересувани или не от проблема) а доста колеги не са от тук и не е излишно да научат че има нещо нередно. Това до какво води тази заповед, дали са нарушени правата на местните, какви са законните начини за разрешаване на проблема не е моя а и на повечето хора във форума работа.
                  • Не знам, може би не съм се изразил по начин който да стане ясно защо в крайна сметка реших да пусна тази тема, та да уточня: не е защото изпитвам някакво удоволствие че е съсипана работата на доста хора а защото явно има конфликт който вярвам тук присъсващите искат да се разреши от институцийте в БГ според закона. Нашия принос да бъде да не позволим да се изродят нещата и да се стигне до балкански методи на решаване на проблема. Кофтито на цялата работа е че се действа точно както каза един познат „инициатора на подписката срещу пистата ще си има проблеми” визирайки не проблеми да обоснове молбата си и да задейства съответния държавен апарат надявайки се на правосъдие а че ще получи удари под пояса! Както и стана между другото и както писах надявам се това да не е от съфорумец. Е за това става въпрос, нещата да не се израждат а да се получи резултат според действителното състояние на нещата за да се докаже че има ред и право в България.
                  • Не разбрах кога и кой съм наклеветил, обвинил и тн.? Явно доста хора четат писаното както „дявола чете евангелието” и бързат да пускат отговори само и само да не изплуват от силното течение тук конкретно в тази тема.
                  • За кметските писателски напъни: няма да коментирам повече и стоя зад направените заключения относно стила му.
                  • Да довърша, също така не разбрах от къде се взе това: всичко което е свързано с "КЛУБ 4Х4 АДВЕНЧЪР" те дразни?
                  Като те гледам от Шипково си......Шипково не е Ловешко а Троянско....или по точно ГРЪЦКО.....за гърците от Шипково знаем доста.....зависливо племе,на което сутринта му е крив целия свят-следобед самите те са си кривиНЕ ИЗЛИВАЙ ПОМИЯ в хубавия форум!

                  Коментар


                  • #54
                    До: Пистата в Дълбок Дол или имали ред и право в България?

                    Аз работя в Дълбок Дол, познавам много хора там и не съм останал с впечатление, че хората са против пистата, дори напротив.

                    Преди няколко месеца непосредствено след скандалите даже се проведе събрание в селото на което присъствах и ако си спомням добре от 97 човека присъстващи 95 бяха за постоянното преопределяне на селската мера в мото полигон. Хората са съгласни, кметът също, но изглежда някой друг мъти водата и пречи на това наистина зрелищно състезание

                    Коментар


                    • #55
                      До: Пистата в Дълбок Дол или имали ред и право в България?

                      И, моля, спри да наричаш хората тук "колеги" - очевидно, че на са ти такива ...
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • #56
                        До: Пистата в Дълбок Дол или имали ред и право в България?

                        Първоначално публикуван от sithius Преглед на мнение
                        ...за гърците от Шипково знаем доста.....зависливо племе,на което сутринта му е крив целия свят-следобед самите те са си кривиНЕ ИЗЛИВАЙ ПОМИЯ в хубавия форум!
                        От това по-голяма помия - здраве му кажи.

                        Аз не знам нищо за "гърците" от Шипково. И не искам да знам. Това което знам е че всеки който си мисли че може да обижда цели групи, села и т.н на базата на личен кеф ще си носи последствията.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #57
                          До: Пистата в Дълбок Дол или имали ред и право в България?

                          Мисля,че е най-добре темата да се заключи и да се отстрани,защото започнаха каранията и по последователност ще има и псувни,за това мисля ,че е изчерпано квото казаха казаха най-добре е да се заключи,вие на какво мнение сте...?!
                          [B]Honda 450R
                          Kawasaki 450R -продава се!
                          Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X