Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Враца - Тренировъчно трасе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Ендуро Враца - Тренировъчно трасе

    Да на мен също ми е много интересно как се справя КТМ-а с тези чисто ендураджииски елементи с който КФХ-са нямаше никакъв проблем. Освен това ще е интересно също и траялските трасета по Врачанския край как ги преодолява. Имам предвид поредицата "леки разходки"
    Този КТМ в ендурото е по зле и от моите очаквания
    На последния кръг в Шумен на затвореното тресе не е запалил
    И състезател (Спас Вълов)който не е карал от 18 месеца е дал най добро време за една обиколка със стария КFX на Десо
    Е това ако ме е драма
    А и всички с голф количките казаха че са карали на 50% от възможностите си.Въпреки че там трасето е било доста бързичко и КТМа е имал предимство
    Зрителите им е дожалело да го гледат как се мъчи с този "детски мотор"

    Сигурно Десо още не му е свикнал

    Коментар


    • #17
      До: Ендуро Враца - Тренировъчно трасе


      Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
      До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.
      Искам да ви кажа че това ATV е луд купон да се кара по навигация! Първо много по е маневрено, второ много рязко и бързо го вкарваш в завои и в правилната посока. На Шуменския кръг аз съм се забавлявал и двата дни много. Изкарах 120км. на един дъх със удоволствие, без да ме измори и отегчи, имах няколко критични места на които очаквах падане но незнам как ATV-то минаваше без никакъв проблем!!! Може би щях да изкарам 120км. с един резервуар но реших на първата обиколка да заредя поне 5л. които наистина се оказаха ненужни!!! Имаше доста места с много голями коловози за които много се притеснявах, обаче пак съм грешал, на тях минавах без да закъча. На всяко състезание ми падаха корите на предните носачи от удари по камъни и др. а сега даже не съм ги и допирал. От данните се оказа че KTM-a отпред е с 5см. по висок!!! На затвореното трасе, беше голям купон! Дали заради умения или заради машина се подигравах с другите! Е щеше да бъде по честно ако не ме блъскаха няколко пъти и не ме изхвърляха от трасето, но кои каквото може! Иначе завои, препятствия скокове - с лекота!
      Изобщо не съм съгласен че с подобен мотор неможе да се кара ендуро, напротив! Даже Николен на навигацията даде най-добро време с мисля повече от 5мин. на Еди. Аз пък не си давах зор поради факта че за мен беше важно да завърша а не да се правя на герои и направих времето на Еди!
      Тук той твърди точно обратното
      Последно редактирано от Desislav Cekov; 22-11-08, 09:21. Причина: грешка при цитат!

      Коментар


      • #18
        До: Ендуро Враца - Тренировъчно трасе

        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
        До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.
        Искам да ви кажа че това ATV е луд купон да се кара по навигация! Първо много по е маневрено, второ много рязко и бързо го вкарваш в завои и в правилната посока. На Шуменския кръг аз съм се забавлявал и двата дни много. Изкарах 120км. на един дъх със удоволствие, без да ме измори и отегчи, имах няколко критични места на които очаквах падане но незнам как ATV-то минаваше без никакъв проблем!!! Може би щях да изкарам 120км. с един резервуар но реших на първата обиколка да заредя поне 5л. които наистина се оказаха ненужни!!! Имаше доста места с много голями коловози за които много се притеснявах, обаче пак съм грешал, на тях минавах без да закъча. На всяко състезание ми падаха корите на предните носачи от удари по камъни и др. а сега даже не съм ги и допирал. От данните се оказа че KTM-a отпред е с 5см. по висок!!! На затвореното трасе, беше голям купон! Дали заради умения или заради машина се подигравах с другите! Е щеше да бъде по честно ако не ме блъскаха няколко пъти и не ме изхвърляха от трасето, но кои каквото може! Иначе завои, препятствия скокове - с лекота!
        Изобщо не съм съгласен че с подобен мотор неможе да се кара ендуро, напротив! Даже Николен на навигацията даде най-добро време с мисля повече от 5мин. на Еди. Аз пък не си давах зор поради факта че за мен беше важно да завърша а не да се правя на герои и направих времето на Еди!
        Първоначално публикуван от Petkov ATV Преглед на мнение
        Тук той твърди точно обратното



        Платен репортаж
        Последно редактирано от Desislav Cekov; 22-11-08, 09:30. Причина: грешка при цитат!

        Коментар


        • #19
          До: Ендуро Враца - Тренировъчно трасе

          Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
          Този КТМ в ендурото е по зле и от моите очаквания
          На последния кръг в Шумен на затвореното тресе не е запалил
          И състезател (Спас Вълов)който не е карал от 18 месеца е дал най добро време за една обиколка със стария КFX на Десо
          Е това ако ме е драма
          А и всички с голф количките казаха че са карали на 50% от възможностите си.Въпреки че там трасето е било доста бързичко и КТМа е имал предимство
          Зрителите им е дожалело да го гледат как се мъчи с този "детски мотор"

          Сигурно Десо още не му е свикнал
          Мисля че коментара ми е ненужен!

          Коментар


          • #20
            До: Ендуро Враца - Тренировъчно трасе

            А тествали го на това трасе вече

            Коментар


            • #21
              До: Ендуро Враца - Тренировъчно трасе

              Първоначално публикуван от Petkov ATV Преглед на мнение
              А тествали го на това трасе вече
              Тествах го както на това трасе, така и на много други разнообразни места. Коментара го синтезирам и скоро ще пусна доста интересна тема!

              Коментар


              • #22
                До: Ендуро Враца - Тренировъчно трасе

                Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                Този КТМ в ендурото е по зле и от моите очаквания
                На последния кръг в Шумен на затвореното тресе не е запалил
                И състезател (Спас Вълов)който не е карал от 18 месеца е дал най добро време за една обиколка със стария КFX на Десо
                Е това ако ме е драма
                А и всички с голф количките казаха че са карали на 50% от възможностите си.Въпреки че там трасето е било доста бързичко и КТМа е имал предимство
                Зрителите им е дожалело да го гледат как се мъчи с този "детски мотор"

                Сигурно Десо още не му е свикнал
                Абе как само прецени че е зле в "ендурото" според теб!? За Шумен, направих страхотна стратегия която ми донесе 2-ра шампионска титла, за мен това беше важното! Това със 50% е моя реплика, не ми я кради! Остави ме да се мъча с "детския мотор". Ако искаш мога да ти демонстрирам с "детския мотор" какво може, само кажи къде и кога!

                Коментар


                • #23
                  До: Ендуро Враца - Тренировъчно трасе

                  "Детския мотор"в ръцете на можещ човек, направо може да полудее.Не вярвам на някого да му се види слаб,поне в близката година.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Ендуро Враца - Тренировъчно трасе

                    Toва ако е детско кое ли е мъжкото, сега си правя неква равносметка и излиза че мойто е за недопечени кифли демек за девойки 10 най много 13 годишни, ей сега отивам в некоя морга да търся двигател от некоя R1-ца
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Ендуро Враца - Тренировъчно трасе

                      Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                      Абе как само прецени че е зле в "ендурото" според теб!? За Шумен, направих страхотна стратегия която ми донесе 2-ра шампионска титла, за мен това беше важното! Това със 50% е моя реплика, не ми я кради! Остави ме да се мъча с "детския мотор". Ако искаш мога да ти демонстрирам с "детския мотор" какво може, само кажи къде и кога!
                      Тази шампионска титла ---- от сьстезанието в Шумен с КТМ а ли я спечели ?
                      full time rider, part time racer
                      jrc4life

                      Коментар


                      • #26
                        До: Ендуро Враца - Тренировъчно трасе

                        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                        .... скоро ще пусна доста интересна тема!
                        Чакаме я !

                        Коментар


                        • #27
                          До: Ендуро Враца - Тренировъчно трасе

                          Първоначално публикуван от JRC Преглед на мнение
                          Тази шампионска титла ---- от сьстезанието в Шумен с КТМ а ли я спечели ?
                          Шампионата през 2008г го започнах с KFX700 и го завърших с KTM-а. Е щеше да бъде много по добре ако не бях скъсал рамката на едно от състезанията и не беше блокирал двигателя на друго. Но това си е по моя вина не заради модела!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Ендуро Враца - Тренировъчно трасе

                            Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                            Шампионата през 2008г го започнах с KFX700 и го завърших с KTM-а. Е щеше да бъде много по добре ако не бях скъсал рамката на едно от състезанията и не беше блокирал двигателя на друго. Но това си е по моя вина не заради модела!
                            Някъде четох , че си се състезавал с голф количка . Не знам дали този тип техника е легитимна в Ендуро и дали КЕ не трябва да преразгледа класирането ?????
                            full time rider, part time racer
                            jrc4life

                            Коментар


                            • #29
                              До: Ендуро Враца - Тренировъчно трасе

                              Първоначално публикуван от JRC Преглед на мнение
                              Някъде четох , че си се състезавал с голф количка . Не знам дали този тип техника е легитимна в Ендуро и дали КЕ не трябва да преразгледа класирането ?????
                              Да прав си, трябва да се разгледа този сериозен казус!
                              Ти специално знаеш от къде се породиха тези коментари, ако не прочети! Бях предизвикан от Краси които каза че като кара е все едно ходи да играе голф (или нещо такова). Обаче ако поглднеш от друг ъгъл може да се коментира и така. Голфа е ней-масовия автомобил у нас доказал своите качества като здрава и надежна кола!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Ендуро Враца - Тренировъчно трасе

                                Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                                Да прав си, трябва да се разгледа този сериозен казус!
                                Ти специално знаеш от къде се породиха тези коментари, ако не прочети! Бях предизвикан от Краси които каза че като кара е все едно ходи да играе голф (или нещо такова). Обаче ако поглднеш от друг ъгъл може да се коментира и така. Голфа е ней-масовия автомобил у нас доказал своите качества като здрава и надежна кола!
                                По скоро нещо такова
                                Първоначално публикуван от Desislav
                                Като не играете голф защо тогава карате голф колички?
                                Ама новия ъгъл от който Десо гледа по ми допада и поне два дена няма да го бъзикам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X