Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дюни?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дюни?

    Карането по пясъчни дюни с АТВ е много непознато в БГ а като цяло изглежда голяма забава и е доста различно. Много тунинговани атв-та със странни гуми като лопати дават пълна газ и рипат на воля. Та идеята ми е някой ако знае или се сеща за место около морето сигурно с такива дюни знам че няма да са като във Гламис Калифорния но поне да пробваме. Мисля че някяде около приморско имаше много съм се навил това лято с един приятел да пробваме така че някой ако се сеща или знае да не си трае
    It's not the Ride, It's the RIDER

  • #2
    До: Дюни?

    Абе незнам. Карал съм по пясък яко е, ама омръзва...поне на нашите плажове е така...то си е равно освен да даваш газ до дупка и да правиш метли и пергелчета. А и на машината и се разказва играта от този пясък...верига...карбуратор...къде ли няма след това. Особено ако се намокри атв-то полепва навсякъде.

    Коментар


    • #3
      До: Дюни?

      колега тожа дето си го гледал нали се сещаш че в бг трудно да стане...
      първо-че нямаме толко големи дюни, второ- и да имаме се ще се намери някой който да каже че са защитени и е забранено карането по тях....
      а иначе относно гумите - ето това са гумите за пясък
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        До: Дюни?

        Нали има някакво курортно селище на морето "Дюни" там сигурно може поне името така подсказва,но пък от друга страна едва ли някой ще позволи да се кара там.Туристите веднага ще се размрънкат.
        [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

        Коментар


        • #5
          До: Дюни?

          Дюни все още има, ама като чета какво се каните, скоро няма да останат...
          Край Несебър почти ги съсипаха, да не говорим за Слънчев Бряг...
          Момчета, дюните в България са защитени, но само на книга, поне вие проявете малко разум. Най-добрия начин да ги съсипете е да покарате по тях...
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #6
            До: Дюни?

            Подкрепям напълно
            [URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B][/URL]

            Коментар


            • #7
              До: Дюни?

              Ако се чудите какво да правите засадете дръвче не разваляйте нещо което не може да се възстанови и е природна забележителност за страната ни.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X