Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

    За сега само + единствения - е цената

    Коментар


    • #62
      До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

      При положение че вече го имаш има сам плюсове,някой беше писал преди време за малко повече инфо. относно подръжката,и аз вече имам такова бижу,наистина е нещо супер,но идва проблем с подръжката,няма ли някой да сподели как се чисти компа до следващата смяна на консумативи и ако не се нулира таймера има ли опасност от натрупвване на грешки и блокаж на всичко.

      Коментар


      • #63
        До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

        при положение че може да си го позволиш не би трябвало да има проблеми при подръжката,при мен проблем е времето.През седмицата съм много натоварен,уикенда гледам да се накарам,при това renegade стои в провинцията бих искал вместо до го карам до София за сервиз да му се кефя колкото се може повече.Така че ако някой може да помогне нека даде малко повче инфо

        Коментар


        • #64
          До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

          Първоначално публикуван от георги дончев Преглед на мнение
          при положение че може да си го позволиш не би трябвало да има проблеми при подръжката,при мен проблем е времето.През седмицата съм много натоварен,уикенда гледам да се накарам,при това renegade стои в провинцията бих искал вместо до го карам до София за сервиз да му се кефя колкото се може повече.Така че ако някой може да помогне нека даде малко повче инфо
          а каде е твоята провинция
          Око за око и светът ще ослепее

          Коментар


          • #65
            До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

            Близо е до София,на 60км. но транспотирането ми е проблем

            Коментар


            • #66
              До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

              Първоначално публикуван от георги дончев Преглед на мнение
              Близо е до София,на 60км. но транспотирането ми е проблем
              изкаж да ми кажеш че дади 25/28 000 за Хса и нямаш 1 000 лева за теглич и 1500 лв за колесар стига де звучеи не серйозно
              Око за око и светът ще ослепее

              Коментар


              • #67
                До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                имам едно въпросче ренегад500 добре ли е за 13 годишно момче?искам да го карам из горите.

                Коментар


                • #68
                  От: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                  Колеги и аз карам такава машина и вече сам на 4000км и в момента като подам контакт ни изписва съобщение maintenance soon какво ли означава?А същото съобщение ми се появява и като му подам пълна газ!
                  Мерси предварително

                  Коментар


                  • #69
                    От: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                    Означава да отидеш да ти закачат компютър да се види има ли някакви проблеми по системите и най- вече смяна на консумативите! Съответно и да ти изчистят надписа от дисплея.
                    R 727cc BB KIT
                    ZJ V8
                    WK2 V6

                    Коментар


                    • #70
                      От: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                      Гугъл го преведе-Подръжка Скоро-прави си сметката кво трябва да значи
                      Честито Яворе,много безаварийни и да те радва много

                      Коментар


                      • #71
                        От: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                        Уникално ATV! Днес случайно видях, че има 800R X xc модификация!

                        Коментар


                        • #72
                          От: До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                          Непрекъснато се коментира за проблем с вариатора. На какво се дължи?
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • #73
                            От: До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            Непрекъснато се коментира за проблем с вариатора. На какво се дължи?
                            На вариатора!
                            Ами тежка машина, и съчетание с прах, кал, вода и не на последно място неправилна експлоатация съкращава живота на ремъка.
                            През 2007 г бях свидетел как на едно чисто ново Кавазаки ремъка му се скъса след точно 2км. Не е дефект а неправилна експлоатация! Христов ми сподели че са карали на пълна газ не повече от 2-3 сек и след това са връщали за да може ремъка да се охлажда!

                            Коментар


                            • #74
                              От: До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                              Интересното е че моторните шейни вече са над 200 к.с. има модели над 300кг и са с вариатори. И нямат такива проблеми като тежките АТВ 4x4
                              И с веригата си има проблеми ,къса се ,изронват се пиньоните,смазване...
                              Но и при двата варианта- при неправилна употреба проблемите са налице

                              Коментар


                              • #75
                                От: До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                                При шейните сцеплението мисля че е по малко и повече преплъзват което облекчава вариатора, и не са с четри вериги а с една единствена - няма карета, кардани и др.
                                Определено и верижното задвижване си има проблеми, но е доста по надежно!
                                Прав си с третата констатация, много кратно се е доказвало!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X