Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

    Вчера сложих новата ос и семеринги на водната помпа и качих двигателя отново на рамката и запалих. За моя голяма радост всичко е ок и започнах веднага да сглобявам. Останаха ми единствено да купя новите лагери и семеринги които са 165лв за линка и 110лв за носача
    Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 23-01-16, 18:50.

    Коментар


    • #47
      От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

      Супер очакваме снимки

      Коментар


      • #48
        От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

        Искам да благодаря и на колегата rumen_maiko. Звъннах му по телефона и веднага ми съдейства. Вчера си получих от него не една а две зегерки за оста. Искрено съм му благодарен. Държа да отбележа че не съм се надявал толкова много хора да помагат тук в тоя форум. Било то със съвети или с друга помощ. Радвам че все още има истински хора в тая държава.
        Ето ги и тях

        Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 25-01-16, 22:04.

        Коментар


        • #49
          От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

          Здравей колега подкара ли машината или чакаш още части ?

          Коментар


          • #50
            От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

            Малко да раздвижа темата. Бях на ски тия дни и не съм човъркал но днес остана малко време.
            Накупих малко тръби и колена за генерацията и я почнах. Доста изчетох по тоя въпрос и мисля че вече съм на ясно кое как трябва да се направи.





            Тия дни ще я довърша като остане малко време и ще снимам пак

            Коментар


            • #51
              От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

              Днес намерих време и довърших генерацията



              Буренцето го оставих в края за да има повече сила въф високите.



              Заработих и гайки за предпазител



              Събрах един бърз предпазител колкото да не изгоря гащите докато си направя по-красив

              Коментар


              • #52
                От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                Кривката се е получила много добре.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #53
                  От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                  Не само кривката. Просто ползвах полирана тръба защото такава имах под ръка, със матови колена и затова изглежда така насечено. Като я зачервя два пъти и всичко ще си дойде на мястото

                  Коментар


                  • #54
                    От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                    Така нареченото от теб "буре", хич му не е мястото накрая, но не разваляй кривката - и без друго хората го смятат някак къде точно да е. Едва ли ще успеем тук.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #55
                      От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                      Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
                      Така нареченото от теб "буре", хич му не е мястото накрая, но не разваляй кривката - и без друго хората го смятат някак къде точно да е. Едва ли ще успеем тук.
                      Не съм се заинатил не съм го качил на диното както правя с генерациите на колите. За половин час ще я разваля и направя наново не е проблем. Генерацията я изкопирах едно към едно от тунинг такава на ЛТЗ 450 затова съм сигурен че не съм сбъркал

                      Коментар


                      • #56
                        От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                        Ако знаеше за какво е, нямаше да разсъждаваш така.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #57
                          От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                          Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
                          Ако знаеше за какво е, нямаше да разсъждаваш така.
                          Ами кажете за какво служи тогава. Аз приемам съвети. Още днес ще я нарежа и презаваря наново ако съм сбъркал По-горе в темата бях писал ако някой знае дя дава съвети за изработката но никой нищо не спомена. Направил съм стотици генерации на коли но там няма такива екстри. Имам желание да се науча защото вече ме питат в сервиза да правя и по моторите.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                            Не я пипай, много си е хубава. На сина на кавасакито е много по-грозно сделана и правена без никакви изчисления и динота и върви, та се къса.
                            Ама сега някой ако ни светне за какво /освен за красота и рекламна заигравка/ служат разни бурета, бъчонки, бомби, лири и гайди в изпускателните генерации, моля да ни открехне.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #59
                              От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                              Аз знам за какво служат колега. Просто исках да видя дали ще намеря някой запознатда сподели още нещо.
                              Това буренце забавя скоростта на газовете и влияе на работата на мотора заради презастъпването на валовете. По-просто казано колкото по близо до главата толкова по-голям ефект в ниските иобратно.
                              Тая така или иначе няма да я бъде дълго на Кавазакито. Само да го подкарам и ще направя генерация stepped тип защото е много по добра. Добре че имам много вещи приятели с много личен опит в областа и ми помагат много със съвети.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                                Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                                Аз знам за какво служат колега. Просто исках да видя дали ще намеря някой запознатда сподели още нещо.
                                Това буренце забавя скоростта на газовете и влияе на работата на мотора заради презастъпването на валовете. По-просто казано колкото по близо до главата толкова по-голям ефект в ниските иобратно.
                                Тая така или иначе няма да я бъде дълго на Кавазакито. Само да го подкарам и ще направя генерация stepped тип защото е много по добра. Добре че имам много вещи приятели с много личен опит в областа и ми помагат много със съвети.
                                А каква е тази stepped генерация, че и гулето май нищо не знаЙ.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X