Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

    Едно протекторче на кормилото за всеки случай

    Коментар


    • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

      Колеги търся си оригиналния заден стоп за Кавазакито. Някой ако има да пише

      Коментар


      • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

        в олх имаше 2кфх на части


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Коментар


        • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

          Първоначално публикуван от chaz3 Преглед на мнение
          в олх имаше 2кфх на части


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Има само за кфх 400 / ltz 400. За 450 няма нищо. Всеки ден ровя в ОЛХ
          Съшо СПЕШНО търся предпазната алуминиева кора под задната зъбчатка и диска че моята съвсем липсва
          Последно редактирано от slavianko; 26-12-16, 19:04.

          Коментар


          • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

            Съжалявам, но нямам стоп.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

              Искаше ми се да намеря оригиналния но .... Накрая ще сложа някакъв, че като караме в група и малко кофти.

              Коментар


              • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                То се е видяло че няма да намеря предпазител за веригата та реших да си го направя. Имах малко 5мм неръждавейка и за един преди обяд сътворих това





                Знам че е доста по тежичък но ще го прежаля. Ще пробвам да го надупча с нещо за да го олекотя малко и ще стане.
                Последно редактирано от slavianko; 02-01-17, 17:45.

                Коментар


                • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                  Колеги имам нужда от съвет. От известно време машината не спира така добре както преди. Лостчето е доста меко. Хода е по-голям ход от преди и като го стисна потъва почти до кормилото а АТВ то не спира прилично. Смених накладките с нови но не се оправи. Бях чел за предните маркучи че се раздуват със времето затова смених и тях с нови и пак същото. Сменях течности няколко вида и сега съм със такава на Мотул но пак същия приблем. Вчера цял ден съм обезвъздушавал отново но уви повече не може. Дайте съвет моля ви.

                  Коментар


                  • Re: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                    Помпичката на лоста?

                    Коментар


                    • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                      Ако течността ти е нова (вече отворената абсорбира много бързо влага от въздуха) значи помпата сигурно е заминала. За повечето има ремонтен комплект на символична цена. Примерно на КТМ-а на съединителя беше около 5-6лв.
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                        за КТМ горна помпа е 30лв. За долна е $150+

                        Сигурни ли сте че сте обезвъздушили правилно

                        Коментар


                        • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                          Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                          за КТМ горна помпа е 30лв. За долна е $150+

                          Сигурни ли сте че сте обезвъздушили правилно
                          Доста спирачки на АТВ та съм обезвъздушил. Само моите да три. А на това Кавазаки само вчера половин ден си играх. Какви ли не методи пробвах. Дори със спринцовката от супорта към помпата и пак същото. До една степен стига и край. Ще я разглобя в събота помпичката и ще търся ремонтни комплекти.

                          Коментар


                          • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                            Аз чета съединител, не спирачки. Много съм прост игнорирайте ме

                            Sent from my One using Tapatalk

                            Коментар


                            • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                              Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                              Аз чета съединител, не спирачки. Много съм прост игнорирайте ме

                              Sent from my One using Tapatalk
                              Хахаха. Нп колега. И аз често чета между редовете. Днес ме зарадвахс че ремонтният кимплект за помпичката само оригинален от Кавазаки и струвал 100 тина лв. Това нормално ли е?

                              Коментар


                              • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                                За съжаление на тия кавазаки-та повечето неща са им ужасно скъпи. Виж подобна спирачка заедно с конзолата да присадиш. Ама трябва да е от атв, че на моторите е с малък дебит. Най добре е да се разделиш със 100-те лева, ново ...
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X