Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задна ос kawazaki kfx 450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Задна ос kawazaki kfx 450

    Колеги взех си въпросната машинка изгодно в пълно здраве но със леко крива задна ос и двата носача в дясно. Дайте съвет има ли някъде в БГ от където да си поръчам частите. Също някой ако има такива втора употреба пак съм съгласен

  • #2
    От: Задна ос kawazaki kfx 450

    Официалния вносител на Кавазаки е "Еди моторс".
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      От: Задна ос kawazaki kfx 450

      Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
      Официалния вносител на Кавазаки е "Еди моторс".
      Днес им звънях и ми обявиха 1020лв за задната ос. Направо ме матираха с цена. Някой ако има идея от къде може да се купи някаква афтър маркет на по-нормална цена да пише.

      Коментар


      • #4
        От: Задна ос kawazaki kfx 450

        Защо не пробваш изправяне преди да търсиш нова. Пък ако се види че не става, тогава. Ръчна хидравлична преса автосервизна, по голяма поне 20 тонна, човек с опит, ще трябва и струг но не за да я стържете а да се гледа с индикатор къде и колко е кривината. И мисля че ще минеш така най тънко.
        Последно редактирано от DIMILIEV; 29-12-15, 19:01.
        При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

        Коментар


        • #5
          От: Задна ос kawazaki kfx 450

          Тя е даже съвсем леко крива. Вече аъм я дал да я изправят но така или иначе не искам да я ползвам защото посхоянно ще мисля за нея докато карам.

          Коментар


          • #6
            От: Задна ос kawazaki kfx 450

            Някой има ли впечатления относно марката на тая ос? Ако става мисля утре да се накича с една такава но няма да е лошо да чуя мнения
            http://m.ebay.de/itm/181745024067?_mwBanner=1

            Коментар


            • #7
              От: Задна ос kawazaki kfx 450

              Много добре изглежда , Това +10 см ще даде голяма стабилност на завоите. Дано да е здрава.

              Коментар


              • #8
                От: Задна ос kawazaki kfx 450

                Мой приятел кара атв с изправяна ос и няма никакви проблеми.

                Коментар


                • #9
                  От: Задна ос kawazaki kfx 450

                  Имам комплект 4 броя оригинални носачи. Преди доста години съм купувал от Еди един носач долен ляв за 950 лв. Имам и алуминиеви защити за носачите.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Задна ос kawazaki kfx 450

                    Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                    Тя е даже съвсем леко крива. Вече аъм я дал да я изправят но така или иначе не искам да я ползвам защото посхоянно ще мисля за нея докато карам.
                    Не знам какво има да я мислиш, както се е изкривила, така се и изправя. Ще я мислиш на едно две излизания и знай че много АТВта са с тоя проблем.
                    При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Задна ос kawazaki kfx 450

                      Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                      Колеги взех си въпросната машинка изгодно в пълно здраве но със леко крива задна ос и двата носача в дясно. Дайте съвет има ли някъде в БГ от където да си поръчам частите. Също някой ако има такива втора употреба пак съм съгласен
                      Честито колега безаварийно ползване на новата машина . От близо и с интерес следях проекта ти на китаеца и те поздравявам за ентусиазма и за всичко което сътвори с него просто беше супер и на високо ниво на изпълнение ще се радвам и тук да следя работата по машината УСПЕХ и БЕЗАВАРИЙНО

                      Коментар


                      • #12
                        От: Задна ос kawazaki kfx 450

                        Първоначално публикуван от larir Преглед на мнение
                        Честито колега безаварийно ползване на новата машина . От близо и с интерес следях проекта ти на китаеца и те поздравявам за ентусиазма и за всичко което сътвори с него просто беше супер и на високо ниво на изпълнение ще се радвам и тук да следя работата по машината УСПЕХ и БЕЗАВАРИЙНО
                        Благодарч колега. Даже се двоумя дали да не пусна нова тема с нещо като проектче защото съм се хванал и с това атв на хорото.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Задна ос kawazaki kfx 450

                          Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                          Благодарч колега. Даже се двоумя дали да не пусна нова тема с нещо като проектче защото съм се хванал и с това атв на хорото.
                          Редно си е

                          Коментар


                          • #14
                            От: Задна ос kawazaki kfx 450

                            Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                            Колеги взех си въпросната машинка изгодно в пълно здраве но ............
                            Изгодно може би , но чак пък в пълно здраве Или може би по правилното е : напълно съсипано здраве Поздрави и успех с новия проект , далеч по оптимистично съм настрон спрямо предния ти проект !
                            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                            Коментар


                            • #15
                              От: Задна ос kawazaki kfx 450

                              Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                              Изгодно може би , но чак пък в пълно здраве Или може би по правилното е : напълно съсипано здраве Поздрави и успех с новия проект , далеч по оптимистично съм настрон спрямо предния ти проект !
                              Имах в предвид че рама и двигател са ок. Но то почти е готово

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X