Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Крива главина на KFX 700.Възможно ли е да се изправи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Крива главина на KFX 700.Възможно ли е да се изправи

    Здравейте
    Преди 20 дни паднах с атв-то и явно съм изкривил предна лява главина едвам извадих джантата от нея.
    Ако някой може да ми даде съвет как да я изправя ще съм му благодаренНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7438.jpg
Прегледи:1
Размер:84.8 КБ
ID:6104667

  • #2
    От: Крива главина на KFX 700.Възможно ли е да се изправи

    Не е невъзможно , но има и една идея да се счупи, на място ще е трудно така че сваляш и на менгемето с една по голяма трабичка и един водопроводен ключ , или иди при някои сервиз за коли има разни преси!

    Коментар


    • #3
      От: Крива главина на KFX 700.Възможно ли е да се изправи

      Ако е алуминиева ще трябва и нагряване, иначе цък... и ще се откъсне напъваното парче.
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #4
        От: Крива главина на KFX 700.Възможно ли е да се изправи

        Имал съм същия проблем и пробвах доста начини да я изправя,но бяха без резултат,накрая реших проблема с смяна с друга.

        Коментар


        • #5
          От: Крива главина на KFX 700.Възможно ли е да се изправи

          Избиваш шпилката. Ако не може я режеш и разпробиваш. Нова е 7-8 лв. от Еди . Абсолютно същата е на ДЕУ Тико - 1,5 - 2 лв. Без нагряване на менгеме с тръбопроводния както каза колегата . Сплав е и се гъне. Ако се отчупи парче има 2 употреба по около 40- 50 лв - не си струва да се заварява Провери си и джантата Успех.
          Последно редактирано от dqdomraz; 10-12-15, 10:04. Причина: я
          НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
          Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

          Коментар


          • #6
            От: Крива главина на KFX 700.Възможно ли е да се изправи

            Мерси за съветите
            Свалих главината и съм е дал на един майстор каза че ще я нагрява и после ще я мъчи да я изправи.Дано се получи
            Ще ви пиша какво е станало

            Коментар


            • #7
              От: Крива главина на KFX 700.Възможно ли е да се изправи

              Вчера взех главината от майстора изправена на струг,смених и лагерите че старите бяха в окаяно състояние сглобих всичко и стана като нова
              Само че апарата на спирачките нещо се прецака не иска да стиска
              А преди да го сваля ми потъваше ръчката и чак от втория път хващаше
              И така сега трябва и спирачките да оправям а познанията ми са толкова малко че гледам като индианец :Д

              Коментар


              • #8
                От: Крива главина на KFX 700.Възможно ли е да се изправи

                Диска е крив или имаш въздух . Провери дали имаш достатъчно спирачна течност в казанчето , но го отвори и така гледай нивомера понякога лъже.

                Коментар


                • #9
                  От: Крива главина на KFX 700.Възможно ли е да се изправи

                  Може да има кривина във водещите щифтове на супорта. Разглоби апарата и то ще си покаже къде е проблема.
                  При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X