Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ковано бутало

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ковано бутало

    Здравеите да попитам каде мога да си поръчам да ми изработат
    Ковано бутало за атв то

  • #2
    От: ковано бутало

    Така както пишеш никой няма да те разбере.

    Коментар


    • #3
      От: ковано бутало

      Първоначално публикуван от iharitonov Преглед на мнение
      Здравеите да попитам каде мога да си поръчам да ми изработат
      Ковано бутало за атв то
      Такова животно според както ми се струва че го разбираш ти, нема. Ковани бутала има, но това не е коване както се кове конска подкова на огнището. Кованите бутала също са отливка, но имат много последващи операций, включително термообработка и полиране. Ползват се предимно в турбинни двигатели в комплект с биели, лагери и преработки по главата за вдигане на мощноста. Ти и да намериш някъде такова бутало просто няма смисъл, освен ако двигателя на АТВто ти не е с турбо, но и така да е без многото други неща си няма никакъв ефект.
      При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

      Коментар


      • #4
        От: ковано бутало

        Първоначално публикуван от DIMILIEV Преглед на мнение
        Такова животно според както ми се струва че го разбираш ти, нема. Ковани бутала има, но това не е коване както се кове конска подкова на огнището. Кованите бутала също са отливка, но имат много последващи операций, включително термообработка и полиране. Ползват се предимно в турбинни двигатели в комплект с биели, лагери и преработки по главата за вдигане на мощноста. Ти и да намериш някъде такова бутало просто няма смисъл, освен ако двигателя на АТВто ти не е с турбо, но и така да е без многото други неща си няма никакъв ефект.
        Не съм съгласен , не е отливка. Цилиндрично парче материал се нагрява , след което се пресова , операцията се повтаря няколко пъти , след което има термична обработка , накрая се оформя на металорежещи машини. Вграждат се серийно в много мотоциклетни и автомобилни двигатели със и без турбо. Много фирми произвеждат и продават такива бутала за двутактови и четиритактови мотоциклети , по размер може и да се намери нещо което става , но да се поръча да се изработи няма къде.

        Последно редактирано от motor_men; 01-12-15, 15:32. Причина: клип
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #5
          От: ковано бутало

          Човека сака ковач да му направи спешъл буталце за китайчето, вие сега в какви филми го вкарвате. Може и от парен бук, много е яко.
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X