Обява

Свий
Няма добавени обяви.

какво е това атв??някой знае ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • какво е това атв??някой знае ли?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:71706472_1_800x600_atv-zongshen-150-gr-sozopol.jpg
Прегледи:1
Размер:126.9 КБ
ID:6079962

  • #2
    От: какво е това атв??някой знае ли?

    Това атв е китайско и мисля че е 125 или 110 кубика

    Коментар


    • #3
      От: какво е това атв??някой знае ли?

      то ясно че е китайско ама не знам ни марка ,ни кубици

      Коментар


      • #4
        От: какво е това атв??някой знае ли?

        Първоначално публикуван от stan.8 Преглед на мнение
        то ясно че е китайско ама не знам ни марка ,ни кубици
        Така като гледам габаритите атвто е около 200cc, марката няма значение всички са почти една манджа..
        Non scholae sed vitae discimus.

        Коментар


        • #5
          От: какво е това атв??някой знае ли?

          ...200 кубика за китаеца
          HUSGVARNA 630 SMR
          PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

          Коментар


          • #6
            От: какво е това атв??някой знае ли?

            Ще поспоря с твърдението че е 200 кубика , 125-ца е вижте формата на цилиндъра

            Коментар


            • #7
              От: какво е това атв??някой знае ли?

              Не виждам особена разлика, между 125cc и 200cc. Това не е форум за врачки, ако автора на темата не обясни предмета и хвърчи право в кофата..
              Non scholae sed vitae discimus.

              Коментар


              • #8
                От: какво е това атв??някой знае ли?

                Или може да докара буталото до Д.М.Т. и да напълни цилиндъра с вода от разграфена мензура!После изважда разликата от първоначалния обем и готово!
                МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                Коментар


                • #9
                  От: какво е това атв??някой знае ли?

                  Първоначално публикуван от Преслав Василев - preskata Преглед на мнение
                  Не виждам особена разлика, между 125cc и 200cc. Това не е форум за врачки, ако автора на темата не обясни предмета и хвърчи право в кофата..
                  stan.8 ми писа "лично" какво е това АТВ и аз му отговорих да пусне тема, за да изясним въпроса. От там нататък за какво му е и какво го интересува не знам. Може да е хванал бас за нещо.Според мен като се изключат Шинерай и Цфмото почти всички други китайци са еднакво недомислени и чупливи. Тако, че това е от другите.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #10
                    От: какво е това атв??някой знае ли?

                    ATV-то е 110сс или 125сс , до тази кубатура цилиндъра им е почти успореден на земята от 200сс нагоре цилиндъра сочи към резервоара. Точната кубатура може да разбереш ако огледаш цилиндъра. Някъде трябва да има щампа с точните кубици. А относно марката ама няма никакво значение според мен всичките са правени от едни и същи калъпи в на различни места. Ако ти трябват части сваляш твоята и по нея вземаш нова.

                    Коментар


                    • #11
                      От: какво е това атв??някой знае ли?

                      Ако имаме част от печалбата в баса, да участваме и ние.. Относно марките на китайците и Bashan се изевяват като "здрави" китайци. Това на снимката е нещо от сорта на Zongshen, Loncin и т.н. Разликата в обема на цилиндъра не е от същественено значение - всички тези атвта са предназначени за леко каране ( разходки тип друсни полянка). Според мен за един начинаещ не е важно дали е 110 или 125cc, а с какви скорости е машинката. Моето първо бе 110 автоматик, след него карах тайванче 150cc с 5 ръчни скорости. Ръчката ми доставяше и продължава да ми доставя по - голямо удоволствие.
                      Non scholae sed vitae discimus.

                      Коментар


                      • #12
                        От: какво е това атв??някой знае ли?

                        какъв бас бе хора.исках да разбера какво е .оказа се че е 110куб.на двигателя пише 152FMH.ПОЛУАВТОМАТИК.марката китайска.незнаех и дали е четиритактово, за да знам с какъв бензин да зареждам.а атв-то ще е точно за разходки по полянки,защото ще го кара 8г дете.благодаря на всички за коментарите

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X