Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bombardier DS 650

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Bombardier DS 650

    Здравейте колеги ,имам едно запитване относно този модел на бомбардиер дс 650 , не знам какъв е този модел и какво що е , затова ще съм ви много благодарен ако ми дадете малко информация , баща ми иска да си го вземе за него ,няма да му е първото атв с такава кубратура , бих искал да знам дали са издръжливи някакви препоръки и мнения относно машинката .Гледам че много хора карат на Дакар с такова атв. Подходящо ли е за ендуро и гора? Благодаря ви предварително Натиснете снимката за да я уголемите

Име:images.jpg
Прегледи:1
Размер:8.6 КБ
ID:6078191

  • #2
    От: Bombardier DS 650

    Здравей, DS 650 е доста рядко срещан модел в нашата страна. На първия Чалъндж, на плаката бе една(мисля че беше на Тодор Христов), сега разгледах снимките от тогава и видях че всъщност са участвали 2 такива атвта.


    Can-am правят хубави четворки, но спортната им машина DS450 не е най-сполучливото атв. DS 650 е в класа на 700-тките. Според мен по-добър вариант са Yamaha Raptor 700(не 660), автоматика Kawasaki kfx700 или черешката на тортата в този клас -Honda TRX700XX. Атвто ще е втора - трета употреба предполагам, и там имат влияние и техническото състояние и историята на машината. За ендуро каране е сравнително подходящо, отначало проблем ще е липсата на задна, но с времето се свиква. Успех с избора на машина!
    Намерих едно клипче, как го "мерят" с други атвта, като напишеш модела в YouTube излизат доста.
    Non scholae sed vitae discimus.

    Коментар


    • #3
      От: Bombardier DS 650

      Това АТВ НЕ Е за ендуро, а за пустинята. . Не е стабилнно, има висок център на тежестта, лесно се обръща и бързо му се трошат пластмасите особенно след като е стояло някоя и друга година. Най безпроблемно е Yamaha Raptor 700 както писа колегата.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: Bombardier DS 650

        Благодаря ви колеги и аз мисля ,че ще е доста нестабилно,така че ще кажа това на баща ми да го има в предвид

        Коментар


        • #5
          От: Bombardier DS 650

          здравейте колеги аз имам въпросната не стабилна машина и няма такова нещо.АТВто вози перфектно и е много устойчиво. Поздрави

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X