Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Две нови попълнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Две нови попълнения

    Здравейте колеги,

    Първо да се похваля, че вече има още две работни атв-та във форума, които заедно с моя приятел Danijunior купихме вчера.
    И двете са Honda TRX 420I fm 2010 и 2011 година. Понеже до момента съм притежавал само мотори, като в момента имам едно безсмъртно Супер Тенере,
    имам само основно понятие за атв машините. Имам няколко въпроса, като те са основно свързани с поддръжката на машинките, именно пробег за смяна на масло, от къде могат да се закупят части, също така и двете нямат лебедки, но трябва да се сложат. Също така препоръки за начина на шофиране няма да са излишни, например дали трябва да се отпуска изцяло газта при превключване на предавките от по-малка към по-голяма и още тънкости, които трябва да усвоим. Първите ми впечатления от машината са много положителни, като цяло за този среден по мощност двигател има голям потенциал, много добро окачване и учудваща проходимост.

    Очаквам вашите мнения и съвети, като ви благодаря предварително !

    П.С. Пък може и да накаляме заедно тракторчетата , Превозването също беше много интересно
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image1.jpg
Прегледи:1
Размер:109.4 КБ
ID:6077778Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image2.jpg
Прегледи:1
Размер:80.7 КБ
ID:6077779

  • #2
    От: Две нови попълнения

    Здраейте и честито ! С много късмет да го карате и много безаварийни километри ! Относно запитванията ти , аз сменям масло на хондата трх400 на около 1000 километра,но много зависи и как ги карате аз не го жала и си давам яко газ ,дори и по-често трявба да го сменям май , но ако просто си правите кефа и не карате хард спокойно на около 1000 км сменяйте маслото , относно частите , бултрако софия има номер на сайта и идват чисто нови , друг вариянт е ебау и rockymountainsatv , тук има всичко оем части , аз при каране не отпускам газта при смяна на скорости , нека колегите кажат как е по-добре

    Коментар


    • #3
      От: Две нови попълнения

      Мерси колега, честно казано не ги жалим Вчера имахме и лек проблем с полицията, но успяхме да се изнижем днес смених маслото на моето и пипнах малко настройката на ремъка, усещаше се леко боксуване, на 5 скорост.

      Коментар


      • #4
        От: Две нови попълнения

        Честито и много безаварийни километри и от мен Стъпка яко и това е Само леко в завойте, че са им тежки предниците в сравнение със спортните атв-та. И аз сменям маслото на около 1000км, но ако имате мануал може и там да проверите на колко мото часа се сменя.

        Коментар


        • #5
          От: Две нови попълнения

          Благодаря !!! Наистина предницата е по тежка и ако не се внимава при по скоростни завой или обръщане с приплъзване, се получава едно повдигане на две гуми и вероятност за катапултиране За сега съм удивен от проходимостта на тракторчетата, само един път ми се наложи да пусна 4х4 и то беше в кална локва дълбока почти колкото цялото атв

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X