Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ATC Kawasaki KLT 200 с електрически проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ATC Kawasaki KLT 200 с електрически проблем

    Колеги тази играчка я освежих и много се забавлявам с нея
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140404_193313.jpg
Прегледи:1
Размер:142.2 КБ
ID:6072367

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140404_193220.jpg
Прегледи:1
Размер:300.2 КБ
ID:6072369

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140404_193416.jpg
Прегледи:1
Размер:474.7 КБ
ID:6072368
    Откакто я ползвам имам проблем със свещите . След 1-2 часа работа избива чупим порцелана за още 1 час и после нова свещ . В началото му взех оригинална по каталога NGK7ES . След като я уби на 2 пъти слагах всякакви 7-8-беру-шампион сменях топлинни числа същата работа .Казват богата смес и висока темп. свалих иглата на карбуратора до долу без ефект .Сега поръчах поредната NGK , но 8 топл. число .Не разбирам много от токове но май там ми е проблема имам постове с документацията .Как да диагностицирам бобина ли е, електронен блок или намотките който дават първичния ток от двигателя ? Благодаря.
    Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 21-11-14, 17:03.

  • #2
    От: ATC Kawasaki KLT 200 с електрически проблем

    Бедна смес и детонации са причините за чупенето на изолатора обикновено. Тогава температурата е висока. Богата смес гори по-студено. Почисти си карба, виж да нямаш пропуск на въздух след филтъра и дали кутията на филтъра е в цялостно състояние. Ако имаш някакви модификации за повече въздух то там ти е проблема и имаш крещяща нужда от комплект жигльори за обогатяване.

    Коментар


    • #3
      От: ATC Kawasaki KLT 200 с електрически проблем

      Колега провери дали нямаш пропуск на въздух след филтъра както казва колегата oemotorsport. А също и след карбуратора, гарнитури, цепнатини по всмукателната тръба, семеринги.... Всичко от където може да взимам въздух. Успех

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X