Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Китайските АТВ-та !?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За Китайските АТВ-та !?

    Искам съвет , мисля да си купувам АТВ - Аeon Aero 250куб.см,27к.с.,ръчни скорости,4 тактово - (чисто ново) ! Но досега не съм имал АТВ и не разбирам , бих искал да ми кажете дали , ще се прецакам ако си го взема ?

  • #2
    От: За Китайските АТВ-та !?

    Според мен много е относително дали ще се прецакаш, зависи от начина на каране и поддържането, който и да е метал при лошо експлоатиране ще се разруши. Има много резервни части и на евтини и достъпни цени. Вече ти трябва да си прецениш отношението пари/употреба. Защото ако е за работа по-добре си вземи някое по-яко. Ако е за возене, ще ти върши работа.
    Другото което е, повечето ремонти може да си ги извършиш сам, дори и с малко сръчност.Другото предимство е ,че го взимаш чисто ново, а не някое не знайно как е карано и какво е правено. Може би проблема на китайските части и атв, е че частите и се износват по-бързо.
    Това е моята гледна точка, защото имам китайско АТВ само че 125 цц и го взех чисто ново и го използвам 2 месеца .да трудно му е да изкачва и катери стръмни баири,но затова цената е 2 пъти по малко от тези 4x4. Но за черен път или улици няма грешка!
    Това е моето виждане и мое мнение!

    Успех с решението

    Коментар


    • #3
      От: За Китайските АТВ-та !?

      Не се занимавай с глупости , излизат маркови атв-та та на цената на китайско ново!
      Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 01-10-14, 19:25. Причина: кривопис

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X