Обява

Свий
Няма добавени обяви.

загубен фар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • загубен фар

    здравей те ,загубих си фара на раптора в самоков един моторист го носеше каза че ще ми го даде на финала но аз доста закаснях и не го открих ако някой може да ми помогне да се сваржа с него да пише
    Последно редактирано от gosho75; 08-10-07, 16:39. Причина: грешка

  • #2
    До: загубен фар

    Надали щи го намириш а й фаровете падат много ,често на мене 1 ми падаше постоянно и сега карам без един ,чакам и другия ,но според мене няма смисъл да го търсиш и да се разправяш
    [COLOR=#22229c][U][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/U][/COLOR][COLOR=red]Yamaha Raptor 700[/COLOR]

    Коментар


    • #3
      До: загубен фар

      Първоначално публикуван от Антонио Преглед на мнение
      Надали щи го намириш а й фаровете падат много ,често на мене 1 ми падаше постоянно и сега карам без един ,чакам и другия ,но според мене няма смисъл да го търсиш и да се разправяш
      Защо бе колега, защо го разочароваш, нищо лошо няма да опита, тук четат и мотористи, ако човекът, който го е намерил не чете, може някой да му каже и да върне фара-за какво му е на моторист фар от АТВ?
      Аз бих го върнал.
      Успех gosho75 и да знаеш, има и свестни хора, при желание ще намерят начин да се свържат с теб.
      LZ1PER

      Коментар


      • #4
        До: загубен фар

        там е работата че колегата моторист го носеше и каза че на финала ще ми го даде но сигорно си е трагнал ти от къде си поръча новия и на каква цена а и другото састезание е в шумен надявам се да го видя
        Последно редактирано от gosho75; 10-10-07, 16:33. Причина: гкс

        Коментар


        • #5
          До: загубен фар

          Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
          Защо бе колега, защо го разочароваш, нищо лошо няма да опита, тук четат и мотористи, ако човекът, който го е намерил не чете, може някой да му каже и да върне фара-за какво му е на моторист фар от АТВ?
          Аз бих го върнал.
          Успех gosho75 и да знаеш, има и свестни хора, при желание ще намерят начин да се свържат с теб.
          надявам се да се окажеш прав ще почерпя

          Коментар


          • #6
            До: загубен фар

            Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
            Защо бе колега, защо го разочароваш, нищо лошо няма да опита, тук четат и мотористи, ако човекът, който го е намерил не чете, може някой да му каже и да върне фара-за какво му е на моторист фар от АТВ?
            Аз бих го върнал.
            Успех gosho75 и да знаеш, има и свестни хора, при желание ще намерят начин да се свържат с теб.
            А ама аз него разочаровам знам за добрите хора ама идеята ми е ,не че са му го гепили а ,че може и дане свърже с него
            [COLOR=#22229c][U][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/U][/COLOR][COLOR=red]Yamaha Raptor 700[/COLOR]

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X