Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко въпроса относно АТВ-тата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Няколко въпроса относно АТВ-тата

    Здравейте,
    Аз съм от Русе и съм на 15 години. Мисля да си вземам АТВ като направя 16 за малко екстремни преживявания с компанията и момичето ми.. И понеже съм много нов и незнам нищо за тях и реших да се обърна към Вас преди да купя едно... Иска ми се да разбера дали трябва да караме нещо като курс, и ако да какво се изисква и колко струва? Аз и компанията мислим да си вземим АТВ-та за offroad и за града евентуално да се разнасяме тук и там.. Също така към каква категория спадат за да знам ако има курс да избирам.. Имам ли право да возя някой, защото като сравнявам АТВ-то с някой скутер е доста по-голямо и има повече място. Ще имам ли право да карам 50 кубика АТВ? Колко долу-горе вдигат и такива общи въпроси.. Понеже мисля да си го правя със колонки, светодиоди отдолу да изглежда като неон И най-вече: Ако всичко ми е изрядно и някой ченге почне да се заяжда с мен, понеже аз няма да знам повече от него, как да се измъкна? Освен да се прибирам пеша и без каска...

  • #2
    От: Няколко въпроса относно АТВ-тата

    Първоначално публикуван от Σpίc98 Преглед на мнение
    Здравейте,
    Аз съм от Русе и съм на 15 години. Мисля да си вземам АТВ като направя 16 за малко екстремни преживявания с компанията и момичето ми.. И понеже съм много нов и незнам нищо за тях и реших да се обърна към Вас преди да купя едно... Иска ми се да разбера дали трябва да караме нещо като курс, и ако да какво се изисква и колко струва? Аз и компанията мислим да си вземим АТВ-та за offroad и за града евентуално да се разнасяме тук и там.. Също така към каква категория спадат за да знам ако има курс да избирам.. Имам ли право да возя някой, защото като сравнявам АТВ-то с някой скутер е доста по-голямо и има повече място. Ще имам ли право да карам 50 кубика АТВ? Колко долу-горе вдигат и такива общи въпроси.. Понеже мисля да си го правя със колонки, светодиоди отдолу да изглежда като неон И най-вече: Ако всичко ми е изрядно и някой ченге почне да се заяжда с мен, понеже аз няма да знам повече от него, как да се измъкна? Освен да се прибирам пеша и без каска...
    За атв ти е необходима категория В, може да возиш 1 човек, но не е препоръчително. 50сс атв е детско Минимума за среден ръст човек е 200сс. АТВ-тата са много опасни, и много трябва да се внимава с тях.

    Коментар


    • #3
      От: Няколко въпроса относно АТВ-тата

      Аз ще ползвам АТВ-то повече в града и някой път offroad но повечето време в града. Ще си го ползвам като превозно средство което е различно от велосипед/колело.. колко долу-горе вдигат 50 кубиковите АТВ-та?

      Коментар


      • #4
        От: Няколко въпроса относно АТВ-тата

        АТВ за града не е оферта , то си е за гората , а за гората не ти трябва книжка поне за сега , ще почнеш с леки разходки докато му свикнеш, пък с времето ще се научиш!

        Коментар


        • #5
          От: Няколко въпроса относно АТВ-тата

          Първоначално публикуван от Σpίc98 Преглед на мнение
          Аз ще ползвам АТВ-то повече в града и някой път offroad но повечето време в града. Ще си го ползвам като превозно средство което е различно от велосипед/колело.. колко долу-горе вдигат 50 кубиковите АТВ-та?

          50 cc atv

          Коментар


          • #6
            От: Няколко въпроса относно АТВ-тата

            Σpίc98 - Не знам във какъв филм си се вкарал, но не е хубав!
            Имах един комшия караше АТВ, беше на твоята възраст... От много гъзарщина, искаше да премина със 40 -50 км през легнал полицай, а познай какво стана...
            По - добре си вземи АТВ и го покарай в гората, свикни му там. Свикни с начина на каране и т.н.
            Мисли и много внимавай! Казвам ти го, за твое добро... А то ако си си наумил нещо, естествено, че няма да слушаш никой. Но ние просто ти казваме какво и как. Пожелавам ти успех с изобра си! И пак да подчертая Умната!

            Коментар


            • #7
              От: Няколко въпроса относно АТВ-тата

              Какво стана като мина със 40-50 през легналия полицай, че ми стана интересно

              Коментар


              • #8
                От: Няколко въпроса относно АТВ-тата

                Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                Какво стана като мина със 40-50 през легналия полицай, че ми стана интересно
                Ами той, тъй като е неопитен. Засилва се към 40 км в час. Беше в изправено положение, засили се и не знам какво стана, когато примина през легналия полицай АТВ подскочи, той падна,а т'ва АТВ направи няколко кълба(над 7) и се заби в една кола.
                Момчето беше пострадало.
                Имаше и случка, 17 годишен младеж с АТВ влезна в кръговото, но с висока скорост и се преобърна и пак - ..... лоша работа. Трябва да се внимава. Гледам аватара ти и ти май си имаш понятие кое, какво и как се кара.... Но някой хора си мислят, че е нещо като скутер.... ама той е сродно, но малко по - опастно... Просто опастноста се крие.
                Трябва всеки да се пази, възможно най - много.
                Поздрави!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X