Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезание с АТВ в София и молба за помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Състезание с АТВ в София и молба за помощ

    Здравейте,
    В сряда в София ще се проведе журналистическо състезание с АТВ-та. Мястото е някакъв полигон в Младост, точният адрес и часа ще се уточнят в понеделник.
    Главно действащо лице ще е Тодор Христов - участник в Дакар.
    Събитието има и рекламна цел - промоцията на някакъв много велик телефон, дето бил специално мислен за АТВ, ударо и прахоустойчив и т.н.
    Разбира се и ние получихме покана за участие. Проблемът е, че никой от редакцията никога не се е качвал на АТВ и е срамота да се изложим. Затова моля, ако някой има желание да каже тук, за да го запишем за участие от наше име.
    АТВ-тата се предоставят на място.
    Наградите са 3 телефона. При положение, че участниците едва ли ще са повече от десетина, вероятността да се спечели телефон е много голяма.
    Мисля, че мога да осигуря да участват трима души.
    Та, ако някой има желание, моля да пише тук.
    www.offnews.bg

  • #2
    От: Състезание с АТВ в София и молба за помощ

    Ако няма нужда от книжка ме бройте ;-)
    ;-)
    Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
    нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

    Коментар


    • #3
      От: Състезание с АТВ в София и молба за помощ

      Аз имам желание да покарам

      Коментар


      • #4
        От: Състезание с АТВ в София и молба за помощ

        Активно каращ съм, та мога да се пробвам

        Коментар


        • #5
          От: Състезание с АТВ в София и молба за помощ

          В понеделник ще пиша точния час и точния адрес, както и каква екипировка се предоставя. Предлагам да се видим директно на събитието.
          Предполагам, че условията ще са максимално леки, все пак е състезание за журналисти. Тях никой не ги брои за нормални
          www.offnews.bg

          Коментар


          • #6
            От: Състезание с АТВ в София и молба за помощ

            Здравейте,
            И мен може да ме броите като желаещ. Карал съм няколко състезателни сезона с АТВ. Имам и всичката необходима екипировка.
            Стоян Стоянов NESSEBARMOTO
            0887259409

            Коментар


            • #7
              От: Състезание с АТВ в София и молба за помощ

              Здрасти,и аз имам желание да участвам.Карам професионално от 2 години,а любителски от още 2.Нужните умения и екипировка ги имам.
              Kawasaki KX250F

              Коментар


              • #8
                От: Състезание с АТВ в София и молба за помощ

                Много мераклии за телефонче кажете кога точно ще е, аз се кандидатирам за зрител.

                Коментар


                • #9
                  От: Състезание с АТВ в София и молба за помощ

                  Малко разяснения да внеса...мисля, че по програмата на М_тел състезанието за журналисти ще е с бъги, а АТВ то е само за тестове на телефона... !
                  Телефона е един за състезанието с бъги, другите два са за други игри.
                  И още нещо...състението за АТВ-та беше в Троян миналата седмица, това в сряда е за журналисти
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 07-09-13, 06:21.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Състезание с АТВ в София и молба за помощ

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    Малко разяснения да внеса...мисля, че по програмата на М_тел състезанието за журналисти ще е с бъги, а АТВ то е само за тестове на телефона... !
                    Телефона е един за състезанието с бъги, другите два са за други игри.
                    И още нещо...състението за АТВ-та беше в Троян миналата седмица, това в сряда е за журналисти
                    Ще има ли нещо интересно за гледане или да не се разкарвам?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Състезание с АТВ в София и молба за помощ

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Малко разяснения да внеса...
                      Телефона е един за състезанието с бъги, другите два са за други игри.
                      Ако нямате машина,мога да помогна...
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Състезание с АТВ в София и молба за помощ

                        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                        Ако нямате машина,мога да помогна...
                        Грешката е моя, ще ползват UTV, че да има някой да седне до тях и да ги наглежда

                        Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                        ...
                        АТВ-тата се предоставят на място.
                        Наградите са 3 телефона. При положение, че участниците едва ли ще са повече от десетина, вероятността да се спечели телефон е много голяма. Мисля, че мога да осигуря да участват трима души.
                        Та, ако някой има желание, моля да пише тук.
                        Г-н Йончев, странно ми се стори, когато ми се обадиха от вашата редакция за разяснения за мероприятието, защото това се случва за първи път, независимо колко и какви мероприятия съм правил до сега
                        Странно, защото предния уикенд имахме голямо офроуд мероприятие, успешен експеримент с над 50 участника в три формата и четири деца от детската АТВ школа.
                        Меропрятието бе отразено от повечето автомобилни сайтове, ежедневници, а БНТ пусна и репортаж, а от "нашата" форумна медия нямаше такъв интерес...
                        Впоследствие видях темата с "молба за помощ" и ми просветна...не раздаваме телефони за журналисти, за да има интерес ( за състезателите имаше такива награди)
                        Демонстрацията в София е за журналисти и няма предвидени варианти за професионалисти вместо журналисти.

                        Поздрави и успех на мероприятието !

                        P.S.

                        Моля да смените снимката в статията по повод мероприятието, ако нямате моя снимка или не ме разпознавате, тук във форума имам много снимки в темите, в които съм отразявал събития, но за всеки случай слагам и тук снимка, за да не стане грешка !

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:552164_3695121028698_259129239_n.jpg
Прегледи:1
Размер:74.7 КБ
ID:5517235

                        Коментар


                        • #13
                          От: Състезание с АТВ в София и молба за помощ

                          Здравейте г-н Христов,
                          Истина е, че не успяваме да интегрираме добре състезателната и автомобилната тема в OFFNews. Отчитаме го като проблем, но не сме намерили решение.
                          За събитието разбрахме от МТел, които се обърнаха към нас за съдействие.
                          Моля, приемете извиненията ми за обърканата снимка.
                          www.offnews.bg

                          Коментар


                          • #14
                            От: Състезание с АТВ в София и молба за помощ

                            Тошо, как става записването?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Състезание с АТВ в София и молба за помощ

                              Събитието е на 11 септември, сряда от 11 ч на полигона в Младост (до Бизнес центъра).
                              Пействам цялата покана от МТел:

                              Каним ви на официалното представяне на Samsung Galaxy S4 Active - телефонът, подходящ за всички авантюристи и любители на активния начин на живот. На живо ще можете да наблюдавате екстремно тестване на устойчивостта и специфичните характеристики на апарата.
                              Участие в събитието ще вземат състезателите от «Bulgarian off-road team». Орлин Алексиев, Александър Стоянов – Дънди и мениджърът Тодор Христов ще се състезават в 35-тото издание на рали «Дакар» с подкрепата на Мтел.
                              Заповядайте утре, 11 септември, от 11 часа на Off-road полигона в ж.к. „Младост”.
                              За ваше улеснение е предвиден автобус, който ще тръгне в 10.30 ч. от паркинга пред Национален стадион „Васил Левски”.
                              www.offnews.bg

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X