Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация на АТВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регистрация на АТВ

    Зравейте! Съвсем на скоро се сдобих АТВ - Ямаха Раптор 700R. АТВ-то има;фактура и митническа декларация,от КАТ ми отказват регистрация. Ако някой се е зблъсквал такъв проблем, ще съм благодарен ако го сподели.
    ТЛК-120 Николай Колев
    0898521295

  • #2
    От: Регистрация на АТВ

    Това са документи с който да го вадиш от полицията някой път,ако продавача те е излъгал,че с тези документи ще го регистрираш,просто те е измамил....
    Освем фактура и митническа ти трябва още: Оригиналния американски регистрационен талон,фарове мигачи,табло и тогава TUV в Германия за издаване на типов сертификат,ако е възможно за модела де.Мисля че в еди мотоцентър срещу 2000лв. става....

    Коментар


    • #3
      От: Регистрация на АТВ

      Първоначално публикуван от yamaha-racing Преглед на мнение
      Това са документи с който да го вадиш от полицията някой път,ако продавача те е излъгал,че с тези документи ще го регистрираш,просто те е измамил....
      Освем фактура и митническа ти трябва още: Оригиналния американски регистрационен талон,фарове мигачи,табло и тогава TUV в Германия за издаване на типов сертификат,ако е възможно за модела де.Мисля че в еди мотоцентър срещу 2000лв. става....
      Пропуснах да кажа че АТВ-то не е внос от Америка. Закупено е чисто ново през 2008г от /Еди моторс/ София
      ТЛК-120 Николай Колев
      0898521295

      Коментар


      • #4
        От: Регистрация на АТВ

        На АТВ-то му липсват; мигачи, ограничител на на газта, нормален ауспух. Запитването ми, дали някой в България е регистрирал такава Ямаха?!
        ТЛК-120 Николай Колев
        0898521295

        Коментар


        • #5
          От: Регистрация на АТВ

          Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
          На АТВ-то му липсват; мигачи, ограничител на на газта, нормален ауспух. Запитването ми, дали някой в България е регистрирал такава Ямаха?!
          Законно не може. Пробвай в земеделието като трактор

          Всъщност за асфалт с това атв...вероятноста да се пребиеш е голяма,няма диф,мигачи....

          А в гората вече е забранено та с този номер.... Току виж и някоя спийд камера монтирали в балкана, как е тръгнало...

          Коментар


          • #6
            От: Регистрация на АТВ

            Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
            Пропуснах да кажа че АТВ-то не е внос от Америка. Закупено е чисто ново през 2008г от /Еди моторс/ София
            Значи пак е от Америка и щом е от Еди звънни там,те най-добре ще те ориентират.

            Коментар


            • #7
              От: Регистрация на АТВ

              Това с тракторите е забранено от преди около 2 години. Тогава шефа на КАТ се чудеше как може да ми го регистрира - звъня на някакъв за тракторските истории, но му казаха, че отскоро (тогава беше "отскоро") имали забрана за това. Преди това е ставало. Иначе ако е толкова зор за регистрация вместо да даваш 2000 лв за нея - по добре си купи най-евтиното китайче с регистрация и му взимай номерата.
              Последно редактирано от Veselin Monkov; 08-03-11, 14:48. Причина: словоред

              Коментар


              • #8
                От: Регистрация на АТВ

                Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                Това с тракторите е забранено от преди около 2 години. Тогава шефа на КАТ се чудеше как може да ми го регистрира - звъня на някакъв за тракторските истории, но му казаха, че отскоро (тогава беше "отскоро") имали забрана за това. Преди това е ставало. Иначе ако е толкова зор за регистрация вместо да даваш 2000 лв за нея - по добре си купи най-евтиното китайче с регистрация и му взимай номерата.
                Все едно да караш Ферари с регистрация на Жигули
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • #9
                  От: Регистрация на АТВ

                  Ама си кара Ферари, кво значение има регистрацията.
                  VW Touareg, Honda CBF 1000 ABS, NissanTerrano 33" , RIB390 20hp

                  Коментар


                  • #10
                    От: Регистрация на АТВ

                    Като те спре полиция с ферарито и в талона пише жигули с VIN номер еди кой си, какво ли ще обясняваш после?! Фалшификацията на документи е доста по тежко от липсата на регистрация. Некви глупости пишете.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #11
                      От: Регистрация на АТВ

                      И аз това щях да питам ама да не изляза невеж .....
                      Тази смяна май не е толкова безобидна!
                      VW Touareg, Honda CBF 1000 ABS, NissanTerrano 33" , RIB390 20hp

                      Коментар


                      • #12
                        От: Регистрация на АТВ

                        А има ли рефистрирани АТВ-та като мотоциклети? Защото ми се върти една идея.
                        От скоро имам категореия "А" и ми се ще да се науча да карам мотор. Продава се едно дърто ендуро Кавазаки което в събота мисля да му ида на оглед. А идеята ми е да му свалям номера и да го слагам на АТВ-то от време на време. Като ме спрат - ето ви докумети, ама мотоциклет, ами така е регистрирано какво да направя. То все Кавазаки. Едва ли някой ще се заяжда да ми рови да ми гледа номера на двигателя.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Регистрация на АТВ

                          Това се води фалшификация на документи, най-малкото в случая е конфискация на МПС-то, акт по ЗДвП(дебел+отнемане на книжката), и подвеждане на отговорност по НК(минимум условна) или доста кеш за да се оправиш по втория начин и с доста неясен завършек относно досието ви, дали няма след време да ви погнат пак нищо че сте си платили. Това от редовна дори и без регистрация да си направиш зорлем машината нередовна е меко казано идиотщина ами мани това с машината ще ви е най-малкия проблем впоследствие.

                          п.п.Десо не се занимавай с глупости които могат да доведат до сериозни проблеми ти поне си интелегентно момче.
                          Последно редактирано от Tpunep; 10-03-11, 20:04. Причина: има
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Регистрация на АТВ

                            Пацо, писна ми да се крия като диверсант по малките улички докато излезна от града. Знам че е тъпо и едва ли ще го направя на истина, но не мисе дават 2 000 лв. за някакъв си номер.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Регистрация на АТВ

                              2000лв. срещу всички други проблеми които съм изброил по горе, всеки сам избира къде да се навре. А и не мисля че тея 2000лв. ще те оправят, машината ти май беше закупена от щатите и без необходимия сертификат по VIN, освем ако не ти се чака некой бъдещ закон за който още не са се сетили. Другия вариант ремаркето до там където ще карате, аз поне правя вече така при мен случая е още по тежък от центъра на София до некое подходящо място извън града, иначе среща с куките е почти сигурна и ми писна да бегам и да си трия гумите за подобни глупости. Това последното сериозно за 3-4 излизания лятото асфалта им вижда сметката камо ли ако ме подгонят.
                              Последно редактирано от Tpunep; 10-03-11, 23:41.
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X