Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    1. Мездрея- 12-13.04.2014г.
    2. Ковачица- 02-03.08.2014г.
    3. Кула- 16-17.08.2014г.

    Има вероятност да се включат още състезания.

  • #2
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    Къде ще е четвъртия кръг,че гледам пише че 4 кръга ще има.

    Коментар


    • #3
      От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

      1. Мездрея- 12-13.04.2014г.
      2. Мизия- 02-03.08.2014г.
      3. Ковачица- 09-10.08.2014г.
      4. Кула- 16-17.08.2014г.

      Състезанията ще се проведът в един формат,това е крайно уточнен калензар,като има опция за още едно състезание-Монтана-23-24.08.2014г. засега не потвърдено.Класиране по точки за всеки клас.

      Коментар


      • #4
        От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

        Традиционен мотокрос с. Мездрея -2014г.
        12.04.2014г. и 13.04.2014г.


        ПРОГРАМА

        СЪБОТА – 12.04.2014г.- 1- свободна.

        10.00 ч. – 10.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
        10.35 ч. – 11.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
        11.10 ч. 11.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250
        11.45 ч. – 12.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450


        СЪБОТА – 12.04.2014г.- 2- свободна.

        13.00 ч. – 13.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
        13.35 ч. – 14.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
        14.10 ч. 14.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250сс.
        14.45 ч. – 15.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450сс.



        СЪБОТА – 12.04.2014г.- Квалификация.

        15.30 ч. – Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място – клас 65сс/ клас 85сс
        16.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
        - клас МХ-2 /MX-1
        16.30 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
        - клас Непрофесионалисти/ МХ3-125-250сс.
        17.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
        - клас Непрофесионалисти/ МХ3-250-450сс.


        Забележка: Организаторите запазват правото за промяна на програмата.

        Коментар


        • #5
          От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

          там сме но дано не ги местите много

          Коментар


          • #6
            От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

            Искам да подам малко инфо.за този шампионат: Вече минаха два междинни кръга в Белоградчик и с. Рупци-Видинско при това при добра подготовка и голям интерес.Вече в тези състезания се включват 35-40състезатели и при това само от региона и смятам,че итереса към тоя спорт си възвръща и все повече и учасници и публика се увеличават с което смятам че сме на прав път с идеяна за този Шампионат.Предстоят останалите 3 кръга през Август месец и се надявам да се вклю и други очасници от цяла България да дойдат и да се включат в тези състезания а защо не и да приемат идеята и други състезания и да се присейдинят към нас. Календара за предстоящите състезания ги има във форума.

            Коментар


            • #7
              От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

              Ето класирането от Първи Кръг...

              МОТОКРОС КЛАС 65см3
              кръг 1
              гр. Мездрея
              име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
              1 Християн Даков 110 1 50 50
              2 Христо Петков 76 2 44 44
              3 3 0 0
              4 4 0 0
              5 5 0 0
              6 6 0 0
              7 7 0 0
              8 8 0 0
              9 9 0 0
              10 10 0 0
              11 11 0 0
              12 12 0 0
              13 13 0 0
              14 14 0 0
              15 15 0 0
              16 16 0 0
              17 17 0 0
              18 18 0 0
              19 19 0 0
              20 20 0 0
              МОТОКРОС КЛАС 85см3
              кръг 1
              гр. Мездрея
              име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
              1 Христо Велев 88 1 50 50
              2 Ивайло Коцев 85 2 44 44
              3 Радослав Бисеров 44 3 40 40
              4 Тошко Николаев 5 4 36 36
              5 5 0 0
              6 6 0 0
              7 7 0 0
              8 8 0 0
              9 9 0 0
              10 10 0 0
              11 11 0 0
              12 12 0 0
              13 13 0 0
              14 14 0 0
              15 15 0 0
              16 16 0 0
              17 17 0 0
              18 18 0 0
              19 19 0 0
              20 20 0 0
              МОТОКРОС КЛАС MX1
              кръг 1
              гр. Мездрея
              име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
              1 Бисер Асенов 191 1 50 50
              2 Тодор Стоянов 21 2 44 44
              3 Георги Исидоров 125 3 44 44
              4 Детелин Данков 28 4 36 36
              5 Георги Марков 979 5 32 32
              6 Стамен Захариев 8 6 15 15
              7 7 0 0
              8 8 0 0
              9 9 0 0
              10 10 0 0
              11 11 0 0
              12 12 0 0
              13 13 0 0
              14 14 0 0
              15 15 0 0
              16 16 0 0
              17 17 0 0
              18 18 0 0
              19 19 0 0
              20 20 0 0
              МОТОКРОС КЛАС MX2
              кръг 1
              гр. Мездрея
              име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
              1 Симеон Венев 27 1 50 50
              2 Людмил Александров 88 2 40 40
              3 Николай Стойков 123 3 38 38
              4 Веселин Иванов 6 4 37 37
              5 Мартин Маринов 17 5 36 36
              6 Емил Ценов 64 6 31 31
              7 7 0 0
              8 8 0 0
              9 9 0 0
              10 10 0 0
              11 11 0 0
              12 12 0 0
              13 13 0 0
              14 14 0 0
              15 15 0 0
              16 16 0 0
              17 17 0 0
              18 18 0 0
              19 19 0 0
              20 20 0 0
              МОТОКРОС КЛАС MX3-250
              кръг 1
              гр. Мездрея
              име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
              1 Томислав Томов 252 1 50 50
              2 Цветан Найденов 250 2 44 44
              3 Еди Евгениев 111 3 40 40
              4 Борис Коцев 8 4 33 33
              5 Йордан Йорданов 88 5 29 29
              6 Любомир Лазаров 11 6 29 29
              7 Мариела Гогова 5 7 26 26
              8 Георги Дамянов 664 8 25 25
              9 Емил Георгиев 41 9 22 22
              10 Николай Николов 777 10 16 16
              11 Кристиян Кръстев 71 11 14 14
              12 Пламен Иванов 89 12 14 14
              13 Николай Петров 99 13 0 0
              14 Цанко Вутков 7 14 0 0
              15 Милен Николаев 114 15 0 0
              16 Радослав Цветанов 45 16 0 0
              17 17 0 0
              18 18 0 0
              19 19 0 0
              20 20 0 0
              МОТОКРОС КЛАС MX3-450
              кръг 1
              гр. Мездрея
              име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
              1 Илиян Димитров 121 1 47 47
              2 Тодорин Янков 17 2 40 40
              3 Захари Томов 25 3 40 40
              4 Стефан Горанов 777 4 33 33
              5 Любомир Гайтански 4 5 31 31
              6 Павлин Първанов 34 6 30 30
              7 Венцислав Василев 58 7 25 25
              8 8 0 0
              9 9 0 0
              10 10 0 0
              11 11 0 0
              12 12 0 0
              13 13 0 0
              14 14 0 0
              15 15 0 0
              16 16 0 0
              17 17 0 0
              18 18 0 0
              19 19 0 0
              20 20 0 0
              Състезатели не завършили манша не получават точки.

              Коментар


              • #8
                От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

                Традиционен мотокрос гр.Мизия -2014г.
                02.08.2014г. и 03.08.2014г.
                2-ри кръг ТСШ


                ПРОГРАМА

                СЪБОТА – 02.08.2014г.- 1- свободна.

                10.00 ч. – 10.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
                10.35 ч. – 11.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
                11.10 ч. 11.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250
                11.45 ч. – 12.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450


                СЪБОТА – 02.08.2014г.- 2- свободна.

                13.00 ч. – 13.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
                13.35 ч. – 14.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
                14.10 ч. 14.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250сс.
                14.45 ч. – 15.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450сс.


                СЪБОТА – 02.08.2014г.- Квалификация.

                15.30 ч. – Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място – клас 65сс/ клас 85сс
                16.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
                - клас МХ-2 /MX-1
                16.30 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
                - клас Непрофесионалисти/ МХ3-125-250сс.
                17.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
                - клас Непрофесионалисти/ МХ3-250-450сс.


                Забележка: Организаторите запазват правото за промяна на програмата. Състезателите са длъжни да спазват програмата.При неспазване на часовия график състезателите ще бъдат дисквалифицирани и отстранени от състезанието

                Коментар


                • #9
                  От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

                  Инфармация за обстановката: От силния дъжд няма поражения по трасето така че всичко си върви по план събота и неделя го дават жега...Заповядайте!!!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

                    За съжаление искам да съобщя,че неделния старт в гр.Мизия бе отменен предвид създалата се обстановка и трагедията случила се през ноща в града.Всички учасници и екипите им бяхме единодушни в това решение.Искам да благодаря от името на организаторите на това състезание на всички 54-ри записали се учасници за присъсгвието у уважението от тяхна страна да посетят състезанието.Засега не е ясно за кога ще бъде отложено ще информираме когато има яснота по въпроса.За съжаление от този кръг на ТСШ няма да бъдат добавени точки във временото класиране така,че класирането от 1-ви кръг с.Мездлея важи за 3-ти кръг в с.Ковачица.
                    Всички състезатели са се прибрали успешно по родните си места няма подтрадали учасници от наводнението.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

                      Традиционен мотокрос с. Ковачица -2014г.
                      09.08.2014г. и 10.08.2014г.
                      3-ти кръг ТСШ


                      ПРОГРАМА

                      СЪБОТА – 09.08.2014г.- 1- свободна.

                      10.00 ч. – 10.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
                      10.35 ч. – 11.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
                      11.10 ч. 11.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250
                      11.45 ч. – 12.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450


                      СЪБОТА – 09.08.2014г.- 2- свободна.

                      13.00 ч. – 13.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
                      13.35 ч. – 14.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
                      14.10 ч. 14.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250сс.
                      14.45 ч. – 15.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450сс.


                      СЪБОТА – 09.08.2014г.- Квалификация.

                      15.30 ч. – Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място – клас 65сс/ клас 85сс
                      16.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
                      - клас МХ-2 /MX-1
                      16.30 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
                      - клас Непрофесионалисти/ МХ3-125-250сс.
                      17.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
                      - клас Непрофесионалисти/ МХ3-250-450сс.


                      Забележка: Организаторите запазват правото за промяна на програмата. Състезателите са длъжни да спазват програмата.При неспазване на часовия график състезателите ще бъдат дисквалифицирани и отстранени от състезанието.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

                        Ето и класирането от 3-ти кръг в с.Ковачица.Благодаря на всички състезатели за интереса който проявяват към нашия Шампионат...

                        МОТОКРОС КЛАС 65см3
                        кръг 3
                        с. Ковачица
                        име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                        1 Християн Даков 110 1 50 100
                        2 Христо Петков 76 2 44 88
                        3 Петър Станков 40 3 40 40
                        4 4 0 0
                        5 5 0 0
                        6 6 0 0
                        7 7 0 0
                        8 8 0 0
                        9 9 0 0
                        10 10 0 0
                        11 11 0 0
                        12 12 0 0
                        13 13 0 0
                        14 14 0 0
                        15 15 0 0
                        16 16 0 0
                        17 17 0 0
                        18 18 0 0
                        19 19 0 0
                        20 20 0 0

                        МОТОКРОС КЛАС 85см3
                        кръг 3
                        с. Ковачица
                        име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                        1 Христо Велев 88 1 44 94
                        2 Тошко Николаев 5 2 18 54
                        3 Викктор Касабов 13 3 50 50
                        4 Ивайло Коцев 85 4 44 44
                        5 Радослав Бисеров 44 5 40 40
                        6 Вили Василев 777 6 40 40
                        7 Денис Владимиров 7 7 34 34
                        8 Мирослав Колев 39 8 31 31
                        9 Денис Цанков 77 9 28 28
                        10 10 0 0
                        11 11 0 0
                        12 12 0 0
                        13 13 0 0
                        14 14 0 0
                        15 15 0 0
                        16 16 0 0
                        17 17 0 0
                        18 18 0 0
                        19 19 0 0
                        20 20 0 0
                        МОТОКРОС КЛАС MX1
                        кръг 3
                        гр. Ковачица
                        име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                        1 Бисер Асенов 191 1 0 50
                        2 Денислав Ангелов 99 2 47 47
                        3 Калоян Илиев 20 3 47 47
                        4 Тодор Стоянов 21 4 0 44
                        5 Георги Исидоров 125 5 0 44
                        6 Детелин Данков 28 6 0 36
                        7 Георги Марков 979 7 0 32
                        8 Стамен Захариев 8 8 0 15
                        9 9 0 0
                        10 10 0 0
                        11 11 0 0
                        12 12 0 0
                        13 13 0 0
                        14 14 0 0
                        15 15 0 0
                        16 16 0 0
                        17 17 0 0
                        18 18 0 0
                        19 19 0 0
                        20 20 0 0

                        МОТОКРОС КЛАС MX2
                        кръг 3
                        с. Ковачица
                        име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                        1 Людмил Александров 88 1 44 88
                        2 Николай Стойков 123 2 40 80
                        3 Любомир Васев 377 3 50 50
                        4 Симеон Венев 27 4 0 50
                        5 Веселин Иванов 6 5 0 37
                        6 Емил Ценов 64 6 0 31
                        7 7 0 0
                        8 8 0 0
                        9 9 0 0
                        10 10 0 0
                        11 11 0 0
                        12 12 0 0
                        13 13 0 0
                        14 14 0 0
                        15 15 0 0
                        16 16 0 0
                        17 17 0 0
                        18 18 0 0
                        19 19 0 0
                        20 20 0 0
                        МОТОКРОС КЛАС MX3-250
                        кръг 3
                        с. Ковачица
                        име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                        1 Томислав Томов 252 1 50 100
                        2 Еди Евгениев 111 2 42 82
                        3 Йордан Йорданов 88 3 42 71
                        4 Мариела Гогова 5 4 36 62
                        5 Цветан Найденов 250 5 0 44
                        6 Борис Коцев 8 6 33 33
                        7 Ивайло Бързашки 75 7 31 31
                        8 Кристиян Любомиров 21 8 30 30
                        9 Любомир Лазаров 11 9 0 29
                        10 Любомир Гайтански 15 10 29 29
                        11 Георги Дамянов 664 11 0 25
                        12 Теодор Ковачев 678 12 25 25
                        13 Еди Иванов 333 13 25 25
                        14 Емил Георгиев 41 14 0 22
                        15 Пепи Петров 334 15 22 22
                        16 Николай Николов 777 16 0 16
                        17 Кристиян Кръстев 71 17 0 14
                        18 Пламен Иванов 89 18 0 14
                        19 19 0 0
                        20 20 0 0

                        МОТОКРОС КЛАС MX3-450
                        кръг 3
                        с. Ковачица
                        име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                        1 Илиян Димитров 121 1 47 94
                        2 Захари Томов 25 2 40 80
                        3 Тодорин Янков 17 3 36 76
                        4 Мартин Маринов 117 4 47 47
                        5 Стефан Горанов 777 5 0 33
                        6 Радослав Сираков 151 6 31 31
                        7 Дилян Иванов 132 7 31 31
                        8 Павлин Първанов 34 8 0 30
                        9 Колъо Ковачев 678 9 28 28
                        10 Венцислав Василев 58 10 0 25
                        11 11 10 10
                        12 12 9 9
                        13 13 8 8
                        14 14 7 7
                        15 15 6 6
                        16 16 5 5
                        17 17 4 4
                        18 18 3 3
                        19 19 2 2
                        20 20 1 1

                        Коментар


                        • #13
                          От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

                          Традиционен мотокрос гр. Кула -2014г.
                          16.08.2014г. и 17.08.2014г.
                          4-ти кръг ТСШ

                          ПРОГРАМА
                          СЪБОТА – 16.08.2014г.- 1- свободна.

                          10.00 ч. – 10.25 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
                          10.30 ч. – 10.55 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
                          11.00 ч. 11.25 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250
                          11.30 ч. – 11.55 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450
                          12.00 ч. – 12.25 Свободна тренировка - клас МХ - Жени

                          СЪБОТА – 16.08.2014г.- 2- свободна.

                          13.00 ч. – 13.25 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
                          13.30 ч. – 13.55 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
                          14.00 ч. 14.25 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250сс.
                          14.30 ч. – 14.55 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450сс.
                          15.00 ч. – 15.25 Свободна тренировка - клас МХ - Жени

                          СЪБОТА – 16.08.2014г.- Квалификация.

                          15.30 ч. – Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място – клас 65сс/ клас 85сс
                          16.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
                          - клас МХ-2 /MX-1
                          16.30 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
                          - клас Непрофесионалисти/ МХ3-125-250сс.
                          17.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
                          - клас Непрофесионалисти/ МХ3-250-450сс.
                          17.30 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
                          - клас МХ - Жени


                          Забележка: Организаторите запазват правото за промяна на програмата. Състезателите са длъжни да спазват програмата.При неспазване на часовия график състезателите ще бъдат дисквалифицирани и отстранени от състезанието.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

                            Ето класирането от Финалния кръг в гр.Кула:

                            65сс.

                            1.Християн Даков
                            2.Виктор Бориславов
                            3.Мишел Рацов

                            85сс.

                            1.Момчил Иванов
                            2.Виктор Касабов
                            3.Христо Велев

                            МХ1

                            1.Денислав Ангелов
                            2.Калоян Илиев
                            3.Веселин Иванов

                            МХ2

                            1.Любомир Васев
                            2.Ненад Иеремич
                            3.Людмил Александров

                            МХ3-125/250

                            1.Томислав Томов
                            2.Николай Стойков
                            3.Еди Михайлов

                            МХ3-250/450

                            1.Мартин Тодоров
                            2.Делян Иванов
                            3.Илиян Гоцов

                            Това е класирането от самото състезание...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

                              Това е крайното класиране от ТСШ-2014г. Общо участници-75. Искам да благодаря на всички които уважиха с участие нашия шампионат.На всички организатори на състезанията за добрата подготовка на пистите,на колегите от съдийския екип, на всички спонсори,на тези хора които останаха зад кадър а всъшност помагаха през цялото време.
                              Ще се радвам хора присъствали и взели участие да споделят своето мнение тук за нас е важно..Още веднъж благодаря на всички....

                              Клас 65сс.
                              1.Християн Даков- Етрополе
                              2.Христо Петков- Троян
                              3.Петър Станков- Видин

                              Клас 85сс.
                              1.Хриато Велев- София
                              2.Виктор Касабов- Левски
                              3.Тошко Николаев- Лехчево

                              МХ 1
                              1.Денислав Ангелов- Бяла
                              2.Калоян Илиев- Троян

                              МХ 2
                              1.Людмил Александров- Видин
                              2.Любомир Васев- Дупница
                              3.Николай Стойков- София

                              МХ 3 125/250
                              1.Томислав Томов- Берковица
                              2.Еди Михайлов- Монтана
                              3.Мариела Гогова- Берковица

                              МХ 3 250/450
                              1.Илиян Гоцов- Монтана
                              2.Захари Томов- Берковица
                              3.Тодорин Янков- Берковица

                              МХ- Жени
                              1.Теа Маркова- Видин
                              2.Мариела Готова- Берковица
                              3.Александра Антелова- София

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

                              Зареждам...
                              X