Обява

Свий
Няма добавени обяви.

10 години по-късно. Перевал Дятлова.

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

От: 10 години по-късно. Перевал Дятлова.

Това е провокация! Бях скапан от една китайка в самолета, и веднага щом Хеликоптера ме хвърли при Моралес, се мих с течност за чистене на оптика. Тоньким слоем! Иначе изобщо не изглеждам така, ами млад, строен, и въобще!
    Да, и НИКОГА не сядайте в самолета до китайци! На връщане беше още по-лошо, с дебел китаец. Тия чудни хора се държат сякаш са сами в нужника. В компанията на чашите и смартфоните си. Даже тежко професионалните руски стюардеси понякога се колебаят. Над 40 знаят само китайски, или каквото аз си представям за китайски. Под 40 знаят английски в разни странни форми, но пък се държат като американски пубертети. Двете им форми са еднакво гнусни.

Коментар

Мда. Номерът със снимките не минава((
      Съседът - компютърджия бил на море. Утре ще мисля кого да товаря с тъпите си проблеми.

Коментар

Защо, бре? Какъв е проблемът?
        Когато човек нe чувства привързаност, той е постигнал освобождение!

Lancia Delta HF Integrale Evolucione

Коментар

Искаш ли монитор не каза.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Коментар

о!ты живой-здоровый!
            Последно редактирано от п-к A.Moralez; 21-08-18, 10:26.
            не убивайтесь так,дамочка! вы так не убьётесь!

Коментар

Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              Това е провокация! Бях скапан от една китайка в самолета, и веднага щом Хеликоптера ме хвърли при Моралес, се мих с течност за чистене на оптика. Тоньким слоем! Иначе изобщо не изглеждам така, ами млад, строен, и въобще!
              Да, и НИКОГА не сядайте в самолета до китайци! На връщане беше още по-лошо, с дебел китаец. Тия чудни хора се държат сякаш са сами в нужника. В компанията на чашите и смартфоните си. Даже тежко професионалните руски стюардеси понякога се колебаят. Над 40 знаят само китайски, или каквото аз си представям за китайски. Под 40 знаят английски в разни странни форми, но пък се държат като американски пубертети. Двете им форми са еднакво гнусни.
              о!ты живой-здоровый!а то пропал куда-то после перевала.инопланетяне не уносили тебя никуда?
              не убивайтесь так,дамочка! вы так не убьётесь!

Коментар

И кО станА с тиЯ снимки сЯ

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
                X