Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Езерата или какво получаваш за 15 лв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Езерата или какво получаваш за 15 лв

    Великата рилска пустиня е минало.
    Сега там има повече маймуни отколкото в мола.
    Гмеж, хора по джапанки и странни диалекти. Яката ралта.
    Все още не са сетили да направят скарабира до Бъбрека. Вероятно догодина ще има.

    За щастие красотата на това място си остава неповторима.

    Лекинко сме подминали новата хижа. Виждат се Рибното езеро и Трилистника



    Рибното и старата хижа. От тук е красиво. Като се доближиш става ясно защо хората не трябва да ги пускат в парковете.



    Рила си е величествена и красива. Ще изтърпи малко туристи. Дано.







    Наближаваме Бъбрека. Има нова мода за мързеливите кашкавал туристи. 20 кинта и те возят на Маруся.
    Кончетата малко цапат, но пък са красиви.



    А това е Блонди



    Бъбрека







    Почва да се издига мъгла.



    Окото





    Сълзата



    Гмеж




    Сълзата отново



    Поглед от горе



    Окото



    Тук ако няма мъгла се виждат 6 езера



    Но мъглата си седи



    Подухва вятър - има шанс





    Естествено, за да ни е гадно, от другата страна дето езера няма грее слънчице.



    Окото отново



    Бъбрека



    Рила и нейните чукари





    Близнака



    Трилистника







    э

    Долното



    За десерт - Гейзера в Сапарева баня. Малко е фейк, но пък е куул.

    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

  • #2
    От: Езерата или какво получаваш за 15 лв

    Първоначално публикуван от turtey
    ...Като се доближиш става ясно защо хората не трябва да ги пускат в парковете.
    Сакън, бе човек, само задължения и глоби ни останаха! Забраните нацяло - са на косъм! Да точат ножовете, и да почват да ни колят, друго не остана. По новия закон вече и на куче не мож каза "копче". Хляба - с набухватели, зрелищата - сапунки, музиката - от Веселин Маринов! За "елита" ли остава всичко хубаво?
    Ходил съм преди да пуснат лифтовете, и пак си имаше народ. Качиха ме с една УАЗ-ка, и пак оттам станах върл фен на джиповете.
    Последно редактирано от Rabin; 31-07-10, 23:16.

    Коментар


    • #3
      От: Езерата или какво получаваш за 15 лв

      Браво. Страхотни снимки. Все се канехме, но сега вече тръгваме и ние.

      Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
      Ходил съм преди да пуснат лифтовете, и пак си имаше народ. Качиха ме с една УАЗ-ка, и пак оттам станах върл фен на джиповете.
      Не си ходил. Возил си се дотам.
      А народа които ходеше до там преди беше друг, различен, от този които се извозва до там сега.
      I get High by going Down

      Коментар


      • #4
        От: Езерата или какво получаваш за 15 лв

        Разбрах ти идеята, наистина ме возиха до там. Все още нямам планинска екипировка. Мисълта ми беше, че не трябва да се подхожда със забрани на цяло. Ако не си в "елита", няма да пускат и теб!
        Разбира се, пухкавите лелки и чичковци, с все мизерията, музика и глъчка дето носят и оставят след себе си... това ви дразни (меко казано), както дразни и мен. Заради бълхата да горим юргана? Само търсят повод да продължат със забраните "за наше добро!"
        Последно редактирано от Rabin; 01-08-10, 11:41.

        Коментар


        • #5
          От: Езерата или какво получаваш за 15 лв

          Рибното езеро след 10 години ще е блато, а след 20 няма да го има. Затова не трябва да има хора по парковете. Без изключения.
          Ама това е абсурд разбира се.
          За сметка на това локвата при новата хижа е време да я признаят за осмото езеро.
          Светът се променя.
          Кога за добро, кога за лошо.
          Имаше нещо положително. Въпреки гмежта (нормален туринст не влачи диня) не видях боклуци. Ма пък трябваше да обяснявам на една лелка защо да не храни с хляб рибите.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            От: Езерата или какво получаваш за 15 лв

            Не виждам нищо лошо да изкараш "клавиатурен младеж" сред природата.
            Да съзерцава бръмбари, буболечки, мравуняци вън от монитора, да научи че природата която ни заобикаля не е враг а приятел.
            Защото от виртуалната гейм култура е свикнал непознатото да е задължително враждебно и пълно с неочаквани опасности, капани и вражища.

            http://www.offroad-bulgaria.com/show...E5%E7%E5%F0%E0
            Последно редактирано от Nik Nikolov; 01-08-10, 12:28.
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • #7
              От: Езерата или какво получаваш за 15 лв

              Лошо няма. Просто в момента ходенето до езерата е куул, яката ралта и мъст ду. Това му е лошото. Има повече хора от на Витошка.

              Качването от пионерска до новата хижа е 1 час или ако си натоварен като магаре час и половина. Който иска да се качи лифт не му трябва реално (естествено по-удобно е). И аз ползвах лифта )
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Езерата или какво получаваш за 15 лв

                Добре де,ти как отиде там,там само за теб ли е,ако е твой е парка,бих разбрал възмущението ти....
                Ъъъъ,и как прецени че всички дето са там,освен теб са "гмеж"(тва сигурно е баш столична думичка) ?
                Да не зависиш от "Органи" в България....

                Коментар


                • #9
                  От: Езерата или какво получаваш за 15 лв

                  Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
                  Добре де,ти как отиде там,там само за теб ли е,ако е твой е парка,бих разбрал възмущението ти....
                  Ъъъъ,и как прецени че всички дето са там,освен теб са "гмеж"(тва сигурно е баш столична думичка) ?
                  Ти ходил ли си скоро? Ако не си отиди и ще си говорим пак. Не разбрах какво намеси столицата???
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Езерата или какво получаваш за 15 лв

                    Не, аз никога не съм ходил,нямам специална екипировка и говоря миеко.
                    Въпроса е, защо да не ходят други освен теб там?
                    Столицата я намесих,защото,както виждам наричаш хората с чехли и диалект, "гмеж",че ми стана итересно, какво означава....
                    Да не зависиш от "Органи" в България....

                    Коментар


                    • #11
                      От: Езерата или какво получаваш за 15 лв

                      Хората по чехли и влачещи диня определено нямат място там, па ако ще дядо им да е Ротвайлер
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Езерата или какво получаваш за 15 лв

                        И поради каква причина?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Езерата или какво получаваш за 15 лв

                          Абе криво го разбират туризма някои бозайници . Те отиват там да си прекарат, а не да слушат шепота на планината. В търсене на вечния /празен/ купон, това има предвид колегата. Манталитет, възпитание, подражание, политика ............
                          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                          Само DIESEL !!!

                          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Езерата или какво получаваш за 15 лв

                            Благодаря за снимките! Красотата на природата е несравнима!
                            Аз също не обичам хората, които цапат. Не си позволявам и не позволявам на хората, които са с мен да изхвърлят каквото и да било "извън определените за целта места", но да определям кой може да ходи там и кой е осъден да се наслаждава на тези красоти само от снимките на "негмежта".......след малко тръгвам към Ахтопол....ами, ако там има някой, който смята, че "сухоземни" като мен нямат място на "неговото" море????!!! И поиска да ме изгони....?
                            00359893488603

                            ....нямам си вече LR...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Езерата или какво получаваш за 15 лв

                              Мишо ме е разбрал.
                              Има и друго, хората дори и да не искат променят природата - и в резултат рибното езеро скоро ще е блато.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X