Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изработване на батерийни пакети по спецификация на клиента - къде?

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Изработване на батерийни пакети по спецификация на клиента - къде?

Търся къде може да ми изработят компактен литиев акумулаторен пакет за захранване на 24 V електромотор 550 W, с който мотора да работи 10 минути на пълна мощност. При успешен прототип следва да се мултиплицира до няколко десетки комплекта. Оловни акумулатори са неприложими - теглото е фактор, машинката е преносима.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
    "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
    Търся къде може да ми изработят компактен литиев акумулаторен пакет за захранване на 24 V електромотор 550 W, с който мотора да работи 10 минути на пълна мощност. При успешен прототип следва да се мултиплицира до няколко десетки комплекта. Оловни акумулатори са неприложими - теглото е фактор, машинката е преносима.
    На България 2 срещу служебния вход на панаира или на ул.Самара след Конрад.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 г.
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

Коментар

В Стара Загора има такива услуги. Рибарите си правят там лодки за изнасяне на стръв, въдици или нещо друго.
      Тези 10 минути предполагат претоварване по ток, защото нормалният разряден цикъл е поне един час когато се иска дълъг живот и оправдана цена. С производителя най-добре ще се обсъдят тези неща.
      24 V 500 W е 15 - 25 А, акумулаторът трябва да е между 10 и 30 Аh, зависи от цена и качество, изискване за брой нужни цикли до замяна и за продължителност на живота (месеци/години).

Коментар

• ag ro
        ag ro коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря. Южна България не ми пасва много. Може някой да предложи северно от Балкана.

Варна, Елджой велосипедите си правят сами батериите и бмс/електрониката в тях. Но за една или десет бройки може и да не се захванат.

Коментар

Варна - https://vstore.bg/

Много съм доволен от услугата и от обратната връзка. Сами ми звъняха по телефона да ми казват как върви процеса.
        "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

Коментар

Благодаря за насоките на отзовалите се. Като напредна, ще пиша какви съм ги свършил.
          На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
          "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
          X