Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте лазерен нивелир 3D

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Препоръчайте лазерен нивелир 3D

Препоръчайте лазерен нивелир за полупрофесионални цели: плочки, замазки (поне 7-8м ) и др.
    12 лъчев (3D) добре ли е или е излишно?
    Каква точност е добре?
    Гледам от алито разни по 100тина долара, но не съм купувал нещо толкова скъпо от там (мита, ддс...)
    Бюджет 140-180лв

Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_901148.jpg Прегледи:4 Размер:42.4 КБ ID:6610706
    Прикачени файлове

Такова не се купува от "Ali-то", защото не знаеш на какво дърво с отклонения ще попаднеш. Аз си купих от ITT, само не знам помня дали е 3D или 2D. Не помня и цената, честно казано.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Коментар

И аз се ошумолявам за нещо такова и точа лиги по руските клипове. Та от там съм с впечатления за марките Firecore и Fokuda като най- качествени с оптики Шарп и Орво. Правят им сравнителни тестове с маркови Бошове, не показват отклонения и на големи разстояния. За съжаление от нашите продавалници срещам само въпросното Деко. Ето едно примерно руско клипче https://www.youtube.com/watch?v=kPNtF5qJLb8 .
      Гледам вече има и 4D с 16 лъча.

Коментар

• KingofROAD
        KingofROAD коментира
        Редактиране на коментар
        Декото какво му е? Рекламират уж като немски.

То хубаво, ама аз не се сещам каква работа би ти вършило повече от хоризонтала и вертикала.

Моя е ADA Cube Mini. За открито през деня не става, обаче. Слаб му е лъча. Не знам как би се виждал с цайси, вероятно по-добре. Така и не стигнах до купуване на цайси.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Коментар

С 3D може да хванеш бързо прав ъгъл по пода. Аз се мъча в момента с лидълската осмица, има задоволителна точност колкото на качествен воден нивел, но няма как с подобна конструкция да пуснеш майки по стените.

Коментар

гледай да е класс 2 лазера иначе през деня в слънце не се вижда,земно ниво се хваща с маркери,за малки пространства не е удобно

Коментар

Аз взех зелен девалт, ако не пече слънце става и за навън. Сравнявахме го със червен девалт и е доста по-добре.
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

Коментар

За любителски цели става. Пробвал съм подобен. Става. В моя случай-за два окачени тавана. След като две седмици така и не намерих свободен майстор, а свободните ми обявяваха цени по 2 бона за 30 квадрата растер, си освободих два дена и сам си направих таваните.
              Гледай с какво захващане идва тоя нивел. Че иначе е безполезен. Да има целия набор стойки. Има статив, има за стена, има да виси, има на магнит...трябват ти всичките. И ако се продава статив с телескоп до три метра височина, си го вземи и него. Даже май до 3.5м. имаше.
              ДОставката ще ти е през митница 100%. Ако ще го поръчваш, си заяви ЕОРИ номер. Ще ти трябва пред митницата.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

Коментар

• hakama
                hakama коментира
                Редактиране на коментар
                Това с ЕОРИ номер как става? Демек да добавя поне 20% към цената и там 16лв за мит. такса?

клас 1 - e по-кофти ли да разбирам? Стативът нужен ли или може и без (да се приспособи)?

4D-то има ли сметка?
                ПП: Този е наличен и в Полша... ако някой е навит може да поделим доставката (28$ за 2бр)
                F93T-XG
                https://www.aliexpress.com/item/3295...1984387flCOphQ
                Последно редактирано от hakama; 13-06-20, 21:00.

• santaclash
                santaclash коментира
                Редактиране на коментар
                За номера пише на сайта на митниците. Ако е в Полша, не би трябвало да ти начисляват мита и ДДС-вече са платени. Поне до сега не съм попадал на китайска стока, която да е влязла в ЕС по такъв режим, че да трябва аз да и плащам ДДС. В тоя случай и такса няма.
                Но ми се е случвало друго с китайците- стоката заявена на склад някъде в ЕС, обаче там се оказва, че я няма и започва чакане от Китай. Да, обаче цената, която съм палатил през сайта, е като за европейски склад-с мито и ДДС включени. А от Китай идва без нищо, задържат ми я на митница и трябваше отново да си платя мито и ДДС. И после драма да си върна едното ДДС и митото от китаеца.

Стативът е незаменим. То това им е лошото на тия нивели- допълнителните аксесоари си трябват, а те струват повече от нивела.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
            X