Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Cruiser 90 3.4 177к.с. къса база или Pajero II от 3.0 177к.с. къса база

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Land Cruiser 90 3.4 177к.с. къса база или Pajero II от 3.0 177к.с. къса база

    Здравейте колеги. Чувам от хорски приказки, че Тойотата е по добра във всички отношения? Вие какво бихте казали по въпроса.
    Последно редактирано от sparkybg; 11-10-19, 13:49.

  • #2
    От: Land Cruiser 90 3.4 177к.с. къса база или Pajero II от 3.0 177к.с. къса база

    Особено 90та!!!
    8)

    Коментар


    • #3
      От: Land Cruiser 90 3.4 177к.с. къса база или Pajero II от 3.0 177к.с. къса база

      Pajero 2, 3.5 208 к.с
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #4
        От: Land Cruiser 90 3.4 177к.с. къса база или Pajero II от 3.0 177к.с. къса база

        Такива въпроси пораждат дълги полемики. И двете коли имат своите предимства и недостатъци една спрямо друга.
        Сериозен недостатък за мен на Паджерото е, че е много трудно (вече) да се намери такова в добра кондиция на шаси и купе. При Тойотата този проблем стои така явно.

        Коментар


        • #5
          От: Land Cruiser 90 3.4 177к.с. къса база или Pajero II от 3.0 177к.с. къса база

          Глас за Паджерото. Ако е 3,5 обаче!
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • #6
            От: Land Cruiser 90 3.4 177к.с. къса база или Pajero II от 3.0 177к.с. къса база

            Двете техники са добри. Моторите са сравнително надеждни и доста харчовити. Паджерото гният повече и за това гнилочите на пазара ще са повече. Аз лично бих предпочел паджеро 3.0/3.5 пред 90ка.
            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

            Коментар


            • #7
              От: Land Cruiser 90 3.4 177к.с. къса база или Pajero II от 3.0 177к.с. къса база

              Когато дойде клиент и пита каква кола да си купя отговарям. Качи се и покарай и двата модела. В този модел в който същността Ви сепочувства по уютно....това е модела. За конкретен екземпляр вече си трябва разбирач щото после е филм. Аз бих избрал Тойотата най малкото, защото като решиш да я сменяш ще е я продадеш мнооого по бързо. От двата модела , екземплярите , които са попадали в сервиза тойтите винаги са били по малко засегнати от корозията.

              Коментар


              • #8
                От: Land Cruiser 90 3.4 177к.с. къса база или Pajero II от 3.0 177к.с. къса база

                Аз съм за Паджерото, ако са в еднакво състояние. Заради предното окачване, раздатка, и е доста по-достъпно за части втора употреба.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • #9
                  От: Land Cruiser 90 3.4 177к.с. къса база или Pajero II от 3.0 177к.с. къса база

                  Бях пред същата дилема, избрах аToyota Lc 90 .
                  Всякаш шасито/геометрията на окачването се държи по-добре на скорост. И потенциала за тунинг е доста сериозен. Скоро ще почна да показвам. Хората които си карат 90ките масово ги пазаят повече. Не че няма душмани, но си има хора, които си ги обичат и си ги карат с десетилетия. При Паджерото имам усещането, че го възприемат, като бмвто на джипкте върви катери се и масово се чувстват длъжни да им вземат здравето. Говоря генерално, като усещане ясно е че си до кола и собственик и дали ще попаднеш на точната комбинация. В идеални условия бих взел Тоиотата заради усещането от поведението и при каране.


                  Коментар


                  • #10
                    От: Land Cruiser 90 3.4 177к.с. къса база или Pajero II от 3.0 177к.с. къса база

                    Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
                    Когато дойде клиент и пита каква кола да си купя отговарям. Качи се и покарай и двата модела. В този модел в който същността Ви сепочувства по уютно....това е модела. За конкретен екземпляр вече си трябва разбирач щото после е филм. Аз бих избрал Тойотата най малкото, защото като решиш да я сменяш ще е я продадеш мнооого по бързо. От двата модела , екземплярите , които са попадали в сервиза тойтите винаги са били по малко засегнати от корозията.
                    Абе силно се съмнявам, че 90ка без значение от мотора ще се продаде по лесно от Паджеро 2ка 3.5.
                    8)

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X