Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лагер и семеринг раздатка RAV4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лагер и семеринг раздатка RAV4

    Колеги, питам от името на приятел, каза че не може да открие въпросният лагер и семеринг. Пущам снимки на въпросните,т.е. препращам. Ще бъда благодарен за всякакви насоки, търсачката не ми погна особено или аз не я ползвам правилно за което се извинявам.

  • #2
    От: Лагер и семеринг раздатка RAV4

    Каква е тая Рав4-ка?
    ето тук - http://japancars.ru/ няма ли я?
    Парт номера, и оттам нататък е лесно.

    Успех

    Коментар


    • #3
      От: Лагер и семеринг раздатка RAV4

      Провери в АИ ЕС БИ- гугул ще те заведе при тях. А семеринга мога да ти намеря за 4 лв.
      Калин Владов,09РСПБЗН

      Коментар


      • #4
        От: Лагер и семеринг раздатка RAV4

        За семериннга ще съм благодарен,ако може по Еконт, Раднево, 0889213119,Димо Димитров. Офисът е един в града. Благодаря отново!
        Утре през работно време ще потърся лагера, при тези хора.

        Коментар


        • #5
          От: Лагер и семеринг раздатка RAV4

          90311-38068


          Семеринг, задвижващ вал
          OE TOYOTA
          Техническо описаниеAxle housing gasket front LEXUS RX; TOYOTA RAV 4 I 2.0/3.0/3.5 06.94-12.08

          2 работни дни 47 лв.Или напиши намалени авточасти.com там е 17лв.
          Последно редактирано от emo73; 10-10-19, 06:10.

          Коментар


          • #6
            От: Лагер и семеринг раздатка RAV4

            Здравейте колега dimichos,

            Надявам се да сте си решили проблема.
            Много вероятно е търсения семеринг за Вашият приятел да е с размери 38x58x11 RH и с означение по NOK към момента AH2240-O0. Мога да Ви дам ОЕМ номера, но не е необходимо при съвпадение на размери, материал и посока на въртене. Семеринга е за раздатъчна кутия на RAV4 и e с лява посока на въртене. Посоката на въртене е много важна по принцип. Имаме го наличен /за справка тел. 0896754536-г-жа Стефанова/ , производство на NOK/Япония/, цената е 8,19лв. с ДДС, ще си поискате и обещаната отстъпка за форума. Важен е също така и материала, от който е произведен. Нямам в момента тази информация при мен -питайте за нея на телефона по-горе- би трябвало да е ACM, според мен. Някъде в раздела "Търговски партньори" има повече информация по въпроса за уплътнителите и лагерите, които предлагаме.
            Поздрави,
            Н. Стефанов

            Коментар


            • #7
              От: Лагер и семеринг раздатка RAV4

              Костелив орех се оказа тоя лагер и работата отива към нова раздатка втора употреба, но семеринг ще се вземе така или иначе

              Коментар


              • #8
                От: Лагер и семеринг раздатка RAV4

                За кой модел РАВ4 става въпрос? Лагера какво лагерува в раздатката?

                Коментар


                • #9
                  От: Лагер и семеринг раздатка RAV4

                  Първоначално публикуван от dimichos Преглед на мнение
                  Костелив орех се оказа тоя лагер и работата отива към нова раздатка втора употреба, но семеринг ще се вземе така или иначе
                  В какъв смисъл "костелив орех" ?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Лагер и семеринг раздатка RAV4

                    Доколкото разбрах пиньон, и ме съмнява че се продава комплект. Няма намиране, но пък щом е карана без масло ще има и други щети, затова по- добре втора ръка . Тойотата е рав4, 2002, d4d,116кс,ръчка

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X