Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

    Първоначално публикуван от sergej Преглед на мнение
    Това е някаква глупост /сравнение с Г-клас/...

    Ето това е интересното клипче: https://youtu.be/QcljaP3-x84
    Последно редактирано от Тедо /LJ73/; 18-09-19, 13:53.
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny



      Готов е и турбо кита и ECU-то. Арабите са успели на го натопорчат до 170 к.с.

      Коментар


      • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

        Много добре изглеждат, а и повдигнати има, вече се намират и доста китове за тях.
        Дано повече Джимнита започнат да се поевяват и при нас.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

          На последната снимка е баш "мини-гега".

          2 ги засичам доста често, та не е като да няма вече.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

            Не съм писал отдавана в тази тема... след като дискутирахме тук мазохизма ми и идеята да го правя евридейка на газ ходихме на тест. Колата с ръчни скорости ми направи отлично впечатление. Кара се много приятно, минава през неравностите стегнато и без хлопане с характерното за толкова къса база придрусване... Кара се бързо и пъргаво на градско, взима с нормална скорост за лека кола завойте около Симеоново... Отпред е достатъчно широко и комфортно дори за едри хора (предполагам, аз не съм от тях). Отзад става за деца... и за кратко... Препъни камъка за нас беше наистина пълната липса на багажник... Това не би било проблем, ако колата се използва от двама, защото при свалени задни седалки се получава отличен равен багажник с лесен достъп от задната врата. Обаче за деца трениращи хокей на лед няма как да се измисли този тетрис, колкото и голямо въображение да има Също отзад комфорта е много компромисен заради липсата на отваряеми прозорци.

            В заключение мен ме е яд, че не ми върши работа защото много ми хареса и за тези пари си струва напълно.
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

              Тия дни минах през Миркат /нали съм дилър на извънбордовите двигатели/ - чака се около 6 месеца, ако поръчаш сега... Смееха се, че при тях се е завърнал социализЪма...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                Тия дни минах през Миркат /нали съм дилър на извънбордовите двигатели/ - чака се около 6 месеца, ако поръчаш сега... Смееха се, че при тях се е завърнал социализЪма...
                Ха-ха. Това е докато не поискаш оферта... На мен през юни ми дадоха срок февруари 2020... 8-9 месеца...
                Само за сравнение Дачия ти предлагат избор от безброй налични от днес за утре, буквално за утре, не за след седмица или две... Наистина ме втрещиха тези срокове на миркат, това е баси бутиковия автомобил... а не е в онзи клас
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                  Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                  ...Само за сравнение Дачия...
                  ...не е сузуки и не е продължение на култов модел.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                    За да са такива сроковете , аз си го обяснявам само с голямо търсене и капацитета на производство не може да насмогне.
                    Който търси , намира !
                    Човекът е човек, когато е на път !

                    Коментар


                    • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                      Найстина има голямо търсене по Света и ние тука сме, каквото остане.

                      Коментар


                      • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                        Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                        Ха-ха. Това е докато не поискаш оферта... На мен през юни ми дадоха срок февруари 2020... 8-9 месеца...
                        Само за сравнение Дачия ти предлагат избор от безброй налични от днес за утре, буквално за утре, не за след седмица или две... Наистина ме втрещиха тези срокове на миркат, това е баси бутиковия автомобил... а не е в онзи клас
                        Ееее....Дачия са идеята на Рено за евтин автомобил. И им личи, че са "смятани" да бъдат евтини, нищо, че 40к лв. за "Дъстер" изобщо не са малко, според мен. Новото Джимни е....класика от момента в който се появи - нормално е да има търсене повече от предлагането.

                        Коментар


                        • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          ...не е сузуки и не е продължение на култов модел.
                          Факт, ама каква е връзката със сроковете?

                          Първоначално публикуван от hhris08 Преглед на мнение
                          Ееее....Дачия са идеята на Рено за евтин автомобил. И им личи, че са "смятани" да бъдат евтини, нищо, че 40к лв. за "Дъстер" изобщо не са малко, според мен. Новото Джимни е....класика от момента в който се появи - нормално е да има търсене повече от предлагането.
                          Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                          За да са такива сроковете , аз си го обяснявам само с голямо търсене и капацитета на производство не може да насмогне.
                          Много съм далеч от автомобилния маркетинг, но тези доводи ми се сториха много малко вероятни и погледнах продажбите в Европа - дъстър се продава повече от 10 ПЪТИ повече от джимни... Така че е точно обратното, не е толкова голямо търсенето, че да не насмогват да ги направят, а те толкова малко, че за да се върже сметката с планиране, производство, кораби, дилъри и т.н. е доста трудно да поддържат планови наличности... явно.

                          Първоначално публикуван от snowblind Преглед на мнение
                          Найстина има голямо търсене по Света и ние тука сме, каквото остане.
                          Тук сме на плюс - поне така ми обясниха дилърите - понеже квотите са по държави, немците веднага са си продали техните за годината и поръчките вече са за след повече от година... нашите понеже още имат квоти, щото не могат да ги продадат и затова експресно обслужване - 8 месеца и е твоя

                          Това не ми променя мнението - супер симпатична количка е новото джимни.
                          Technical Rescue Direct - life lies in courage
                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                          Коментар


                          • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                            Новото Jimny засега се произвежда само в Япония, от там идва и забавянето на доставките. Предполагам Японците отдавна са разбрали търговския потенциал на малкия всъдеход и ще почнат производство и някъде другаде. Явно джип с цял преден мост се търси, против прогнозите на всички специалисти. Освен Джимнито има ли друг нов на пазара с цял преден мост?

                            Коментар


                            • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                              Освен Джимнито има ли друг нов на пазара с цял преден мост?
                              Wrangler-ите спрени ли са вече?
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                                Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                                Факт, ама каква е връзката със сроковете?
                                Пряка. Пазарът го иска, и го искат настървени фенове. От друга страна не се знае колко ще го искат и за колко време пазарът ще се насити. А ширпотребите, които прави Dacia са ясни за години напред - там изненади няма, нито опашки. Като ще трябва да чакам за Duster 3 месеца, ще си купя нещо подобно от конкуренцията (каквито дал Господ) ако държа утре да се кача на него.
                                Последно редактирано от sparkybg; 16-10-19, 09:53.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X