Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разкрасяване на ТТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Разкрасяване на ТТ

    Първоначално публикуван от bakalovag Преглед на мнение
    Здравейте на всички. От няколко дни съм собственик на ТТ 1949г та както всички и аз търся начин за по-удобна ръкохватка, че моята е стандартна с петолъчката. Ще се радвам да ми кажете някой който може да помогне. От Стара Загора съм и обиколих сума магазини но все удрям на камък. Още веднъж благодаря и ще се радвам да помогнете.
    Е те то мързела е велико нещо. Една минута гугъла -
    http://www.gunsgripasn.com/Magazin.html и има и други решения ма трябва малко четене.

    Коментар


    • #77
      От: Разкрасяване на ТТ

      Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
      Тук няма да сбърка
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #78
        От: Разкрасяване на ТТ

        Колега не е мързел. Изчетох цялата тема но както казах от Стара Загора съм и бих предпочел поне да пробвам ръкохватката за да видя как ще ми падне на ръката. Да взема такава за 100лв и да не ми е удобна, не мисля че е редно.
        Благодаря за бързите отговори.

        Коментар


        • #79
          От: Разкрасяване на ТТ

          Първоначално публикуван от bakalovag Преглед на мнение
          Колега не е мързел. Изчетох цялата тема но както казах от Стара Загора съм и бих предпочел поне да пробвам ръкохватката за да видя как ще ми падне на ръката. Да взема такава за 100лв и да не ми е удобна, не мисля че е редно.
          Благодаря за бързите отговори.
          Това от къде си в случая е без значение при положение ,че при тебе няма предлагане.Какво очакваш някой да ти донесе да пробваш ???

          Коментар


          • #80
            Така, след няколко седмици и аз се сдобих с нова ръкохватка и пластмасова пета за пълнителя. Удобна ми е ръкохватката. Сега наред е да направя бели точки на мерника и мушката. Дайте идеи.

            Коментар


            • siem
              siem коментира
              Редактиране на коментар
              Вземай светеща боя(или друга) и мацай. Резултата сигурно няма да ти хареса, но иначе е сложно и не зная някой в България да го е правил. По добре се научи да биеш мишените от всякъде и всякак защото ако го постигнеш с този после ще ти е лесно с всеки...

          • #81

            Коментар


            • #82
              Първоначално публикуван от bakalovag Преглед на мнение
              Така, след няколко седмици и аз се сдобих с нова ръкохватка и пластмасова пета за пълнителя. Удобна ми е ръкохватката. Сега наред е да направя бели точки на мерника и мушката. Дайте идеи.
              Намираш гравьор да ти направи точките ,ако трябва ти преди това с шублера ги маркираш ,после на едно дървено трупче с закован пирон надеваш пищова с цевта надолу и с бял лак за нокти и клечка за зъби слагаш по една капка.Като изсъхне лака с бръснарско ножче изрязваш излишното да остане наравно.Аз така прАвих на един пищов ама имам дремел.Както ти харесва така ,на мушката може вместо точка да направиш чертичка...

              Коментар


              • #83
                Днес сравних мерниците на S&W и ТТ. Схонни са. Но мерникът на Смита е пробит от двете страни на процепа и в отворите има световод от прозрачен пластмасов тел, завит като U, с извивката към мушката. Елементарно, но много улеснява прицела.
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                Коментар


                • #84
                  Интересна нова разновидност https://www.youtube.com/watch?v=xCEr...ature=emb_logo
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X