Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Екстремни телефони и таблети M.T.T. и EVOLVEO от списание OFF-road.BG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. и EVOLVEO от списание OFF-road.BG

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    Аксесоарите , идентични ли са тези на Гопро-то ?
    Ще пробвам, но по-скоро твърдят, че стават тези на екстремните Pentax / Ricoh, а не за ГоПро...

    Коментар


    • #77
      От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

      Първоначално публикуван от Крум(bizkit_boy) Преглед на мнение
      Някой дали разбра функцията на тази резба?
      Аз да попитам, има ли гаранционен сервиз в Пловдив за МТТ или трябва да го изпращам до вас? От известно време ми изчезна вибрацията. Предполагам е лоша връзка, защото когато го чукна леко в масата и за момент започва да вибрира
      http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

      Коментар


      • #78
        От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

        Първоначално публикуван от Крум(bizkit_boy) Преглед на мнение
        Аз да попитам, има ли гаранционен сервиз в Пловдив за МТТ или трябва да го изпращам до вас? От известно време ми изчезна вибрацията. Предполагам е лоша връзка, защото когато го чукна леко в масата и за момент започва да вибрира
        За съжаление, ще трябва да го пратиш до нас, а ние - до Франция...

        Коментар


        • #79
          От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. и EVOLVEO от списание OFF-road.BG

          В такъв случай ще изчакам още няколко месеца.
          http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

          Коментар


          • #80
            От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. и EVOLVEO от списание OFF-road.BG

            Първоначално публикуван от Крум(bizkit_boy) Преглед на мнение
            В такъв случай ще изчакам още няколко месеца.
            Е да ти изтече гаранцията ли?

            Коментар


            • #81
              От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. и EVOLVEO от списание OFF-road.BG

              Здравейте :-). Не съм член на Off-road обществото... Ако не се брои бруталния оффроуд преход, който по неволя
              направих веднъж с мотора ми - Suzuki Bandit :-).

              От вчера съм собственик на EVOLVEO StrongPhone Q8 и бързам да споделя впечатления.

              За сведение - минал съм през няколко смартфона : HTC TyTN II, Motorola Defy - водоусточив /едноядрен, 512 MB RAM/,
              Xperia SP /двуядрен 2*1.7, 1 GB RAM/ и сега Еволвео :-).

              Започвам с минуса : размер. Искаше ми се по-малък телефон, но няма как и защита, и батерия и екран, пък да се побира в кибритена кутийка.
              Ще му търся калъв/раница за колан :-). Други минуси за сега не съм открил :-).

              Бях се насочил към Xperia Z3 Compact - много добри параметри, включително голяма батерия, водоустойчив... Но с тези стъклени панели...

              - полу/минус - Няма root - за човек свикнал да "ръчка" телефона си, ми е малко конфузно, но ще го преживея :-). При root отпада гаранцията /стандартно/.

              Плюсове :

              - батерия - за сега е супер /още не е минала няколко цикъла и съответно не е достигнала пълен капацитет. Свален от
              зарядно в 06:30. Сега е 9:30 - инсталиране на програми, интернет, малко игри. Wifi. Постоянно включен 2G интернет /изключил съм
              3G-то, защото го ползвам само когато имам нужда т по-бърз интернет/. Показва 93%.
              Опция за автоматично /по график/ изключване и включване на телефона - примерно през нощта за пестене на батерия.
              UPDATE : 13:24 - Батерия на 78% - след традиционно ръчкане на нов телефон - почти не го оставям.

              - екран - идеален. Още повече че е с фабричния трансферен протектор, който не е предвиден за постоянно ползване.
              Вижда се добре на слънце.
              Не съм тествал обстойно автоматичната яркост, но екрана като цяло е доста ярък.

              - процесор - бърз - 8 ядра - може да правиш изчисления за траекторията на Земята /в кръга на шегата :-)/.
              Тест с Quadrant Benchmark - 17565. Не съм пускал други, защото не ме интересува чак толкова.
              Телефона работи бързо и без забавяне.

              - RAM - 2 GB - повече от достатъчно.

              - видео - филм, mkv - 3,5 GB от домашния компютър по WiFi - без насичане.

              - Андроид - 4.4.4 стандартен без много излишни програмки. Препоръчвам използването на Nova Launcher, който
              позволява доста по-голяма свобода на персонализиране от фабричния. Основен плюс на него е, че позволява
              настойване на жестови команди. Примерно плъзгане с пръст по основния екран отваря екрана с известяванията.
              Позволява и настройка на бутона за менюто - пример - задържане на същия отваря бързите настройки - WiFi, GPS
              GPRS, яркост и т.н., което предвид размера на на телефона е доста удобно, вместо да търсиш всеки път горната
              лента с пръст.

              - телефония - за сега е ОК. Чувам другата страна силно и ясно /по-силно от колкото при Xperia-та!/. Мен също ме
              чуват добре.

              - SIM - поддържа 2 SIM карти - едната е със стандартен размер, a другата - microSIM. Не съм тествал и двете, защото имам само една :-).
              Опция за задаване на това кой контакт с коя карта да прозвъняваш! Удобно е предвид миграцията на телефонни номера между операторите!

              - бутони - бутоните за звука са удобни /стърчат повечко от колкото ми се струва за нужно, но.../
              - бутона Home - централния сезорен бутон - при задържане на същия се показва мениджъра за отворени приложения!
              Първоначално се издразних, че липсва отделен бутон за това, но така е доста удобно.
              - програмируемия бутон /горе в ляво/ е удобен за стартиране на програма по избор. НО! Ако телефона
              е с изключен дисплей, то го стартира, а след това трябва да го отключите с плъзгане.
              - SOS бутона още не съм го ползвал по предназначение, но ми се иска да може да се използва и за друго -
              ще го боря в последствие.

              - жестове - вградени. Телефона определено ме изненада с това. Поддържа жестове при изключен екран /налични
              предимно при телефоните от висок клас/. А именно: двойно почукване по екрана го стартира - след това е нужно
              отключване с плъзгане; плъзгане на горе - стартира телефона и го отключва директно. Има и още 4-5 жеста,
              включително такива за управляване на музика при изключен екран!

              - GPS - инсталирах му Sygic - при първоначално стартиране ме позиционира за около 10-15 секунди! Което е доста
              бързо по мои наблюдения.

              - камера - прилична - не съм си играл много с нея. Никога не е била водеща при избора ми на телефон.
              Имах дигитален огледално рефлексен Olympus, неудобен за ежедневна употреба. Сега съм Olympus TG-3 - водо-, прахо-
              и ударо-устойчив. Няма телефон, който може да се сравни с него :-).
              UPDATE : Поиграх си. Камерката си е екстра :-). Снима хубаво макро като за телефон. Има интересни режими, включително 3D снимка, която се движи с помощта на G-сензора. Ще кача снимки по-късно.

              - SD карта - при слагането на такава, телефона я подрежда ПРЕДИ вътрешната памет, което е удобно, защото повечето големи програми инсталират
              върху първото място, което намерят. Още повече, че при Android 4.4.4 системата не позволява на външни програми да пишат върху картата памет. А
              в случая това ограничение се заобикаля. Това позволява и споделянето на картата по домашната мрежа - FTP - и свалянето и качването на информация
              на телефона без да се налага свързването с кабел!

              Препоръки към магазина :

              - страницата ви - оформете по-преглено описанието на телефоните. Така представено се чете трудно, дори и за човек, който знае какво търси.
              Например - таблично описание на основните характеристики на телефона, което да е с еднаква подреба за всичките ви телефони за
              по-лесно сравнение. Пример :

              .

              След или преди него вече в свободен текст сложете ревюто.

              - предвид нестандартните размери на телефоните, които предлагате би било много добре да имате подходящи калъфи за
              тях. Дори и един модел е по-добре от нищо.
              - аксесоари - Предполагам почти всеки има поне по още един кабел за телефона си, който стой в работата му и/или в колата.
              Буксата на оригиналния е удължена и не може да се използва стандартен micro-USB кабел.

              Предполагам, че телефоните не са ви основен артикул, но тези аксесоари не струват колосална сума за да може да си позволите да
              държите налични 2 калъфа и 2 кабела :-).

              Благодаря на господата в магазина - бяха много учтиви и отзивчиви.

              За сега толкова. След като понатрупам още впечатления ще ги споделя.

              п.п. Нямам нищо общо с магазина /роднински и всякакви други връзки/. Не са ми плащали за реклама :-). Аз им платих за
              телефончето вчера и съм много доволен :-)!
              Последно редактирано от PowerCepyMan; 20-10-15, 12:25. Причина: добавяне на информация

              Коментар


              • #82
                От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. и EVOLVEO от списание OFF-road.BG

                Впечатления от Evolveo Q8

                UPDATE : 21.10.15

                - батерия - ОЧАРОВАН СЪМ ! Телефона е свален от зарядно на 20.10.15 , 06:30 AM. В момента /21.10.15, 07:53/ е на 40% !
                Като за това време съм го тормозил доволно - интернет, игри, навигация, снимане на видео клип в колата докато карам,
                филмче на детето, чакайки пред зъболекар. С постоянно включен 2G-интернет и от време на време WiFi където има.
                Време на работене на дисплея - около 5 часа !

                - камера - лошото време не ми позволи да нащракам хубави снимки, но пробвах макрото - задоволително е.
                Наличен е и интересен режим на снимане - Multy Angle View Mode. Реално телефона прави няколко снимки около даден обект
                като накрая ги комбинира в 3D картинка която можеш да оглеждаш от няколко ъгъла завъртайки леко телефона на ляво и на дясно :-).
                Има още режими, но не съм ги тествал още. Намира се и HDR режим. Както и снимане с ефект в реално време - негатив, черно/бяло и т.н.



                - кабел - реших временно нуждата от micro-USB кабел с издължена букса :-).

                Коментар


                • #83
                  От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. и EVOLVEO от списание OFF-road.BG

                  Първоначално публикуван от PowerCepyMan Преглед на мнение
                  Впечатления от Evolveo Q8...
                  Благодаря за споделените впечатления!

                  Що се отнася до телефона, не искам да давам много отзиви по разбираеми причини, но все пак - подкрепям твърденията ти, като единствено не съм много положителен към камерата. Не че е лоша, ма верно е Сони - преекспонира цветовете.
                  Що се отнася до кабелите - все още нямаме резервни такива - и аз страдам ,че моя го затрих, а други не се задържат много-много, но работим по въпроса. А иначе, днес ще пробвам дали зарядните за кола на САТ няма да станат, защото ми се струва, че "човката" е същата...
                  За калъфите - нямам отговор за момента
                  Със здраве да си ползваш техниката

                  Коментар


                  • #84
                    От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. и EVOLVEO от списание OFF-road.BG

                    Можеш ли да тестваш в режин 3G , променя ли се драстично времето ?
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • #85
                      От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. и EVOLVEO от списание OFF-road.BG

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Можеш ли да тестваш в режин 3G , променя ли се драстично времето ?
                      Аз съм на постоянен 3G режим - и на мрежата за разговори и с включена data. Кара ми между 24 и 36 часа с едно зареждане, по-често малко над 24. Ама го спуквам - телефония, вайбър, интернет, фейсбук, като рутер (поне за час всеки ден) и т.н. нонстоп

                      Коментар


                      • #86
                        От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. и EVOLVEO от списание OFF-road.BG

                        UPDATE - Батерия.

                        Почти не съм спирал интернет - с изключение през нощта :-).

                        Коментар


                        • #87
                          От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. и EVOLVEO от списание OFF-road.BG

                          Моето Еволвео нещо сгъна говорителчето, звука при звънене в началото беше силен и ясен а сега едвам се чува и едно такова с гъгнене. Ще трябва да го пращам да го погледнат.
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #88
                            От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. и EVOLVEO от списание OFF-road.BG

                            Две много интересни новости от Evolveo:

                            1. Evolveo Q8 вече е наличен и в жълто-черна окраска:

                            >>>повече за телефона>>>

                            2. Съвсем скоро очакваме новия модел EVOLVEO Q6:

                            В резюме: 5-инчов огромен HD екран, IP67, 4-ядрен процесор, интересна система за сим карти - сим карта + наносим или симкарта + микросд.
                            И, разбира се, цената - 460 лв
                            >>повече инфо>>, очакваме го до към 10 декември

                            Коментар


                            • #89
                              От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

                              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                              EVOLVEO D2 Mini

                              Водоустойчив, удароустойчив и прахоустойчив двусимов смартфон с гумиран корпус и подсилена вътрешна рамка. Има 3.5-инчов IPS дисплей със закалено стъкло и широк ъгъл на видимост, трансфер на 3G данни, WiFi, 5-мегапикселовата камера с автоматичен фокус и светкавица / фенерче. Заменяемата литиево-полимерна батерия с висок капацитет 3600 mAh осигурява изключителен живот. Двуядрен 1.3 GHz процесор и 512 МВ RAM бързо представят данни на 3.5-инчов IPS Gorilla Glass дисплей с повишена устойчивост на надраскване. Уведомителна LED светлина показва дали сте пропуснали повиквания или SMS. Високият комфорт при управлението на телефона се осигурява от хардуерните бутони отстрани на телефона – камера, SOS, контрол на звука, отговаряне повикване или прекратяване на повикване/заключване/изключване на дисплея или стартиране на Google Maps. Размер 130 х 70 х 19,1 мм, тегло 207 гр.
                              Цена – 339 лв. (поръчай от OFFroadshop.BG)
                              БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА С ТИП ТОП КУРИЕР!
                              Предлагам спецоферта за 1 брой D2 Mini. Телефонът ни е мострен, показван на клиенти и т.н. като единствено е с отлепен рекламният стикер на екрана, за да може да се показва на клиенти как работи.
                              Продава се с актуална гаранция от деня на покупката и т.н. на спец цена от 300 лв.
                              При интерес - ЛС

                              Коментар


                              • #90
                                От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. и EVOLVEO от списание OFF-road.BG

                                Празнична цена за елегантния, но екстремен смартфон Kyocera KC-S701. Само сега, 795 лв. вместо 869 лв.!!!

                                Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                                Ултраздрав и интелигентен: 4G смартфон Kyocera Torque KC-S701



                                Списание OFF-road.BG и OFFroadshop.BG представят новия интелигентен и суперздрав 4G смартфон Kyocera Torque KC-S701. Творението на световноизвестната японска корпорация не случайно е избрано за навлизане на европейския пазар на мобилни телефони.

                                Kyocera Torque KC-S701 e изключително здрав телефон, покриващ стандарта IP68 за водоустойчивост, удароустойчивост и прахоустойчивост, благодарение на закаленото си шаси и използването на полиуретанови удароабсорбиращи детайли. В допълнение, смартфонът покрива и стандарта на американския департамент за отбрана MIL-STD-810G в 11 категории сред които проникване на вода, прах, удари, вибрации, солени пръски (солена мъгла), ниско налягане, слънчева радиация и др. А 4,5-инчовият дисплей от закалено стъкло може да се ползва с мокри ръце или ръкавици.

                                Телефонът притежава и награждаваната технология на Kyocera Smart Sonic Receiver за подобрен и оптимизиран звук и аудио дори и в най-шумната среда, както и опция за безжично (индукционно) зареждане на батерията.

                                Дизайнът на Kyocera Torque KC-S701 е сред най-елегантните в света на коравите смартфони. С дебелина от само 13 мм, телефонът може да се носи и в джоба на костюм, макар че естественият му хабитат са оф-роуд и аутдор приключенията, къмпинга, планината, морето и работилницата.

                                Този и други екстремн ителефони, смартфони и таблети могат да бъдат разгледани и закупени от нашия шоурум на адрес: София, ж.к. Илинден, бл. 127Б (бул. Тодор Александров, до кино Арена – Запад). За поръчки и информация тел. 02 962 71 42.
                                БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА С ТИП ТОП КУРИЕР!
                                Айде, че не останаха!!! За заявки, на посочения тел. или ЛС!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X