Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Вицове

    Мъж влиза в аптеката:
    - Една опаковка презервативи.
    - Какъв размер?
    - Амиии… не знам…
    - Добре тогава! Вземете тази дъска с дупки, отидете в тоалетната и премерете!
    След десет минути мъжът се връща:
    - Размислих, не ми трябват презервативи! Колко струва дъската?
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

    Коментар


    • До: Вицове

      Срещат се двама приятели:
      - Защо не си на работа?
      - В болнични съм, трудова травма.
      - Какви ми ги разправяш? Как може да имаш трудова травма, като си офис служител?
      - Разтегнах си челюстта, като се прозявах.
      ***
      - По какво българските чиновници приличат на пираните?
      - По несъответствието между апетита и размера на тялото...
      Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

      Коментар


      • До: Вицове

        Истински случай отпреди малко:

        Събрани сме четирима на едно бюро и единя се пресяга за пълния пепелник,ама го дърпа едно...боязливо.На вино...
        Другият вика:
        - Вземи го целия,не се притеснявай....

        Коментар


        • До: Вицове

          Чиновници - това са хора, предоставящи на населението корупционни услуги.


          Кандидат за депутат е на среща с избиратели:
          "Уважаеми избиратели! Вас неизбежно ще ви еб@т. Ако ме изберете мен, обещавам ви, да е само с вазелин!"



          Всички кават, че добър любовник е този, с който след секс жената веднага заспива с усмивка на лицето. Всъщност те са гола вода. Моята жена заспива още по време на секса.


          След нощната си смяна, единствената стриптизьорка в Габрово, намерила в гащите си половин килограм дребни
          монети.

          Кога най сетне ще дойдат Руските сериали, че да ни освободят от Турските...

          зачел съм се ко да правя

          последно

          Обаждам се в център за фитнес и красота и питам:
          -Колко трябва да е висок един мъж,който тежи 110кг?...
          Казват:-Към 2м.!..
          Казвам на жена си:-Видя ли ма! Нали ти казах.Не съм дебел-нисък съм!...

          Последно редактирано от mohera; 16-03-10, 16:18.
          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

          Коментар


          • До: Вицове

            Има три стадия на мъжката храброст:



            1 стадий:

            Мъжът се прибира късно от работа, жената го чака на вратата с метлата.

            Той:

            "Ще метеш ли или ще летиш нанякъде?"



            2 стадий:

            Мъжът се прибира от работа в един през нощта, жената лежи в леглото и се прави, че спи. Мъжът взима стол и сяда на него пред "спящата" жена и я наблюдава.

            Жената не издържа и пита:"Какво правиш?

            Той:"Като почне театъра, искам да съм на първия ред!"



            3 стадий:

            Мъжът се прибира от работа на сутринта, весел, целия в червило и ухаеш на дамски парфюм.

            Жената е в кухнята, закусвала вече, бясна, обърнала му гръб.

            Мъжът отива към нея, плясва я по дупето и казва:

            "Ти си следващата!"
            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
            Gabriel Garcia Mаrquez

            Коментар


            • До: Вицове

              Колоквиум по анатомия-вътрешни органи.
              Асистента и доцента седнали на два стола , пред една маса, въху която завързан чувал.
              Влиза студентка.
              Асистента/за краткост А/-колежке бъркате в чувала, ибирате си един вътрешен орган , опипвате го , без да го вадите и казвате кой е той.
              Колежката/К/- бърка, пипа, и казва шпеков салам.
              А-не се шегувайте колежке, опитайте отново.
              К-шпеков салам е...
              А- бърка пипа-господин доцент-шпеков салам е, а ние какво сме закусвали?

              Коментар


              • До: Вицове

                Недоразумение

                Семейство Иванови все не успявали да заченат дете и решили да си вземат баща под наем. В деня, когато трябвало да пристигне бащата-донор, г-н Иванов целунал жена си и смутено казал:
                - Аз изчезвам скъпа, човекът ще дойде скоро.
                Половин час по-късно, по една случайност, пътуващ фотограф на бебета позвънил на вратата, надявайки се да реализира продажба.
                - Добро утро мадам, аз бих искал да ....
                - Оо, няма нужда да обяснявате, аз Ви очаквах - прекъснала го малко нервно г-жа Иванова.
                - Наистина? - озадачил се фотографът. - Ами добре, аз съм страхотен специалист по бебета.
                - Точно на това се надяваме аз и съпругът ми. Заповядайте, влезте...
                След минута госпожата попитала изчервявайки се:
                - Ъмм, откъде ще започнем?
                - Оставете всичко на мен, госпожо. Аз обикновено правя две пози във ваната, една на канапето и може би няколко на спалнята. Понякога, на пода на хола също се получава хубава поза, там е широко и спокойно можем да се поразхвърляме.
                - Ваната? Пода на хола? Нищо чудно, че не сме успели да направим
                нищо с моя Гошо.
                - Мадам, никой от нас не може да гарантира успех при всеки опит. Но ако опитаме няколко различни пози и аз щракам от шест или седем различни ъгъла, сигурен съм, че ще бъдете доволна от резултата.
                - Боже мой! Това е многоо ... - ахнала г-жа Иванова.
                - Госпожо, същността на моята работа не позволява да се действа прибързано. Аз лесно мога да Ви претупам за пет минути, но съм убеден, че ще бъдете разочарована.
                - Зная това - тъжно отвърнала госпожата.
                - Позволете да Ви покажа някои от моите произведения - казал фотографът, изваждайки албум със снимки на бебета - Ето това го направих в рейс на градския транспорт.
                - Боже господи! - възкликнала г-жа Иванова.
                - А тези близнаци се получиха изключително добре, като се има предвид, че беше много трудно да се работи с майка им - продължил фотографът.
                - Било е трудно?!?
                - Да, тя беше много претенциозна. Трябваше да отидем в Борисовата градина за да свършим добре работата около децата. Хората се тълпяха и ни притесняваха.
                - Борисовата градина!?! - разширили се очите на г-жа Иванова от изумление ...
                - Да, а освен това едно бездомно куче се опитваше да захапе апарата ми и аз трябваше да се пазя от него докато работя с майката!
                Госпожа Иванова се олюляла и възкликнала
                - Имате предвид, че кучето наистина е искало да загризе вашият ъъъ .... апарат?!?
                - Точно така. Е, госпожо, стига съм се хвалил, ако сте готова, аз ще вадя триножника и да започваме работа.
                - Триножник?!?
                - Разбира се мадам, моят апарат е голям, тежък, 29 сантиметров, професионален. Без да го подпра на триножник не мога да работя с него.
                - ...?!?
                - Госпожо! Госпожо! Боже какво и стана, тя припадна!
                В българският език няма дума, която в множествено число завършва на Й

                Коментар


                • До: Вицове

                  Летит самолет. Пилот по громкой связи:
                  - Уважаемые дамы и господа, вас приветствует командир корабля. Прослушайте
                  информацию о нашем полете. Hаш полет проходит на высоте 10 тысяч метров со
                  скоростью 900 километров в час, температура за бортом...Б$Я...А-А-А-А!.. ЭТО ЧТО
                  ТАКОЕ?..
                  В салоне гробовая тишина.
                  Через минуту опять по радио:
                  - Прошу извинения у уважаемых пассажиров. Просто это наша стюардесса опрокинула
                  на меня горячий кофе. Видели ли бы вы теперь мои белые брюки спереди...
                  Мужик в первом ряду:
                  - Твои брюки, это все херня! Видел бы ты мои брюки сзади...
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • До: Вицове

                    Добре му е на моряка-връща се от далечно плаване, а девойката го чака на брега.
                    Добре му е на летеца-връща се от полет, а девойката го чака на летището.
                    Добре му е на машиниста-връща се от пътуване, а девойката го чака на гарата.
                    Само на девойката не и е добре-тичай на пристанището, тичай на летището, а от летището тичай на гарата.
                    Mitsubishi Pajero 2, 2,5 tdi, ss, glx, 95, къса база
                    0895445845

                    Коментар


                    • До: Вицове

                      На пътеката спира Корвет с две мацки в него. Сина казва на баща си: - Татко виж Корвет-а. А бащата отговаря: - К..вета, к..вета ама я виж каква кола карат
                      Ако е машина, нека бъде немска!
                      XJR 1200
                      ETZ 150
                      Kawasaki Ninja ZX10R

                      Коментар


                      • До: Вицове

                        Двойка дълго време няма деца. Най-после работата става! Притеснени да не навредят на бебето отиват на сексолог и мъжът пита : "Докторе как да правим секс, за да не стане беля?" Лекарят отговаря: "Е какво чак пък толкова...ми много е лесно - първите 3 месеца никакъв проблем - колкото си искаш и във всички пози, следващите 3 месеца - кучешката поза - отзад си, последните 3 месеца - вълчата поза.".... Мъжът видимо притеснен отговаря: "Ами за кучешката се сещам горе-доло, ама к'ва е тая вълча поза, бе докторе?" А спецът, видимо отегчен отвърнал: "Ми тя е най лесната бе човек - седиш до дупката и виеш..."

                        Коментар


                        • До: Кратки цитати, сентенции...

                          -Мили, искам да ме целунеш на едно място, където никой не ме е целувал...

                          -И кое е това място?

                          -Хавайите!

                          Коментар


                          • До: Вицове

                            Ходели си Зайо, Вълчо и Кума Лиса из гората. По едно време пропаднали в една дълбока дупка. Не могли да се измъкнат, а нямало и храна. И така:
                            1 ден- глад
                            2 ден- глад
                            3 ден- глад
                            .....
                            7 ден- ще се мре!!!
                            И казали:
                            Ще изядем най- младия!
                            - Аз бродя из тези гори, откакто свят светува!- казал Вълчо
                            - Аз преди се разхождах с динозаврите из гората!- казала Лиса
                            - Аз, пък, съм ви Э*@л мамите и на двамата!- казал Зайо.

                            Един виц, който Силвестър от "Пълна лудница" каза днес в сутрешния блок:
                            Червената шапчица се напушила като животно с трева. Тръгнала тя из гората и всичко и се струвало толкова мило, толкова красиво, толкова чисто... абе.... СТРАШНО готин свят. По едно време стигнала до една хубава гъбка и казала:
                            - Ах, гъбке, как ще те набера сега, каквато си хубавка!
                            Гъбата се обърнала към ЧШ и казала:
                            - Затвори, бе, аз ще те набера!
                            JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                            Манол Денев

                            Коментар


                            • До: Кратки цитати, сентенции...

                              Не може да бъде! - мисли си Щирлиц.
                              Не може един народ, който се напива с бира да победи друг, който изтрезнява с бира...
                              Победа будет за нами!!!

                              Коментар


                              • До: Вицове

                                Тича си лисицата през гората и вижда - вълкът, опечален и намръщен.
                                - Кво става, Вълчо?
                                - Ходи до онзи храст и сама ще разбереш.
                                Отива лисицата до храста. Зад храста седи ламята Спаска. Ламята казва:
                                - Дааа, ти коя си?
                                - Ами лисицата...
                                - Такаааа, записваме - ли-си-ца-та. Утре ела в 12.00, да те изям. Въпроси има ли?
                                - Не....
                                Върви лисицата по пътеката и реве. Среща мечката. Пратила я и нея при храста. С мечката се случило същото, само че й дали друг час за изяждане. Върви мечката из гората, гадно й е.....По едно време срещнала заека. Решила, да го прекара и него. Пратила го при храста.
                                Тича заекът при храста.
                                - Кой си ти? - пита ламята.
                                - Заекът.
                                - Такаааа, записваме - за-е-к. Утре в 17.00 да си тук, за да те изям. Въпроси, има ли?
                                - Има - може ли, да не дойда?
                                - Може, за-драс-квамееееее.

                                Иванчо се заровил в пясъка с гъзъ на горе.Хората го помислили за касичка и започнали да пускат пари.По едно време Иванчо пръднал и парите хвръкнали.
                                -Един човек казал:
                                Бре,че и ресто връща !
                                0осем9осем7шест0осем7едно
                                Миро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X