Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Малко вицове !

    Киркор и Гарабед били войници. Получило се съобщение, че бащата на Гарабед починал, и ротният отишъл при Киркор, и му казва: Знаеш, гарабед е много чувствителен, Кажи му новината, но така, по-отдалече, че да не му стане нещо...
    Отива Киркор при Гарабед, и му казва: Знаеш ли, Гарабед, тръгнали да ти идват на свиждане майка ти, баща ти,брат ти, сестра ти, чичо ти, леля ти, и за зла участ автобусът с който пътували се обърнал в една пропаст, няма нито един оцелял.
    Гарабед започнал да реве, да се къса от рев, а Киркор потупвайки го съчувствено-спокойно бе, само баща ти е умрял, другите са живи и здрави!
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #77
      До: Малко вицове !

      Влизат плъхове в пещера и виждат прилепите си седят провесени на долу с главите.
      Само един стърчи с главата на горе и спи, че и хърка.
      - Какво му е на тоя? - пита единия плъх.
      - Тоя снощи как се напи, още е на "черешата"- отговарят групата прилепи.
      Последно редактирано от cveti; 12-05-08, 18:23.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #78
        До: Малко вицове !

        Във фирмата направили бал с маски послучай Коледа.
        Шефът дошъл с маска на лъв.
        Секретарката - с маска на котка.
        А любимият ни сисадмин - с маска 255.255.255.0
        Последно редактирано от Tiger; 20-11-07, 23:18.

        Коментар


        • #79
          До: Малко вицове !

          Отиват съпруг и съпруга на кино. Жената била с къса пола и през цялото време мъжете в салона я зяпали.След като свършил филма и си тръгнали мъжът й казал "Ти с тая къса пола ми съсипа целия филм.", а пък тя му отвърнала "А пък ти с тази къса патка ми съсипа целия живот."
          Последно редактирано от Tiger; 20-11-07, 23:16. Причина: Липсваща пунктуация
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #80
            До: Малко вицове !

            - Докторе, моя съсед, с който сме на едни години, прави секс с жена си по пет пъти на ден, а аз веднъж и то със зор...
            - Така ли? Вие лично видяли ли сте?
            - Не, той ми разправя.
            - Ами тогава и вие разправяйте!
            Танки грязи не боятся!

            Коментар


            • #81
              До: Малко вицове !

              Някакъв пич си купил върховно спортно БМВ. Тръгнал да го пробва. Ха 80, ха 100, ха 120. Бе много върви. Обаче вижда в огледалото зад него върви една патрулка с пуснати буркани.
              -Тия ще ме хванат с тая кола, ама на куково лято. Газ. 130, 150, 180, 200. Патрулката не изостава. Уплашил се нашия да не стане някоя беля и спрял.
              Идва полицая и казва:
              - Слушай сега. Петък е. Следобяд. Не ми се пише, ама знае ли се. Ако ми дадеш такова обяснение, дето не съм чувал - пускам те.
              Помислил нашия и:
              - Слушай старши, вчера жена ми избяга с един твой колега и си мислех дали не ме гони да ми я върне.
              На толкова години станах, а още не съм видял катафалка с ремарке!

              Коментар


              • #82
                До: Малко вицове !

                Логиката на мъжа:
                Пътувам в автобус. Трябва да предам напред пари да взема билет. До мен стои един мъж. Как да се обърна към него - на Ти или на Вие? Разсъждавам логически.
                Това е автобус експрес - няма много спирки, ако мъжът не е слязъл на предишната спирка значи, че пътува към моя квартал. Носи цветя, значи отива при жена. Красиви цветя, значи при красива жена. В моя квартал те са две - жена ми и любовницата. Не може да пътува към моята любовница, защото аз пътувам към нея. Значи пътува към жена ми. А тя има двама любовници - Петьо и Симо. Петьо сега е в командировка.
                - Симо, предай напред за билет!
                Мъжът облещен:
                - Вие от къде ме познавате?!
                [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
                [/URL]

                Коментар


                • #83
                  До: Малко вицове !

                  Съдят шофьор, сгазил 52 души. Съдията:
                  - Подсъдими, обяснете как успяхте да направите това?
                  - Нямах лоши намерения. Ето какво се случи: карам си аз по един тесен път. Спирачките отказаха и виждам, че от едната страна на пътя вървят 50 човека, а от другата двама. И тъй като като не съм изверг да прегазя 50 души избрах двамата. Тъкмо сгазих първия, когато вторият, мръсникът му с мръсник, побегна на другата страна…
                  Последно редактирано от cveti; 12-05-08, 18:27.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Малко вицове !

                    Блазе им на младите- правят секс всеки ден!
                    А ние по-възрастните- вечер та чак сутрин!



                    Младо семейство.Жената в командировка и мъжът решил да направи ремонт да я изненада. Викнал майстори, купил най-хубавия и скъп италиански теракот.Лъскав, гладък, страхотен цвят и качество- 500лв.кв./м. Майсторите го залепили, но не им стигнало за всички стаи. А сега де!
                    Отива човека в магазина- свършили този модел. Чудил се, чудил и решил- в кухнята -нали по не се вижда налепил български теракот-8лв./кв. Доволен завършил ремонта.
                    Прибрала се жена му и ахнала още от антрето. Да ама с токчетата се хлъзнала, разкрачила се и понеже си ходела без бельо, като направила шпагат се получил вакуум и си залепнала «онова» за италианския теракот. Ужас! Мъжа и почнал да я дърпа, но тя не помръдвала. Викнал майсторите по спешност, дърпали заедно – резултат никакъв.
                    Бригадира се почесал по главата и отсякъл:
                    - Нема, начин че къртиме плочката!
                    На мъжът му се изправила косата.
                    - Не става, теракота е скъп, а и вече няма от него!
                    Майстора пак се почесал по главата, бръкнал си един два пъти в носа и измислил.
                    - Глей са, ти и съблечи блузката и почни да я галиш по зърната, като се овлажни отдолу, я че я избутам до кухнята на българския теракот и там че къртиме!

                    Коментар


                    • #85
                      До: Малко вицове !

                      Алкохолик се оплаква на доктора :
                      - Имам проблем със секса. Като съм пиян, не мога да свърша.
                      - Ами не се напивай тогава.
                      - Ако не съм пиян пък не мога да почна ...


                      Полицай спира кола и заявява на шофьора, че е спечелил 5000 долара от томоболата "Карай с колан".
                      - Какво ще правите с парите? - Пита полицая.
                      - Ами, предполагам, че ще си изкарам книжка.
                      - Не го слушайте - се обажда жена му - той винаги лъже, когато е пиян!
                      - Знаех си, че няма да отидем далеч с крадена кола - се чува гласа на малкото момченце от задната седалка.
                      В този момент от багажника се разнася тропане и се чува глас:
                      - Минахме ли границата?
                      Последно редактирано от cveti; 12-05-08, 18:28.
                      B+

                      Коментар


                      • #86
                        До: Малко вицове !

                        Vokel ме подсети за този:

                        Полицай спира семейство -мъж, жена и 2 годишно хлапе. Проверка за алкохол. На шофьора отчита 1,5 промила.
                        -Не може да бъде, г-н полицай, не съм пил! Нещо дрегера не Ви работи.Дай да пробваме на жената.
                        Пробват на жената - 1,6 промила.
                        Шофьора:
                        - Не може да бъде, и жена ми не е пила. Дрегера е развален. Дай да пробваме на детето.
                        На детето- 1,9 промила.
                        Старшината:
                        - Много се извинявам, явно наистина дрегера не работи. Лек път.
                        Отминават и след малко мъжът казва на жената:
                        - Виде ли ма, че нищо нема да му стане на детето от две мастики!
                        Последно редактирано от cveti; 12-05-08, 18:29.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Малко вицове !

                          Първоначално публикуван от Hala Преглед на мнение
                          Съобщение на ТАСС :
                          "Тази сутрин в 5:46 свръхмодерен американски самолетоносач
                          бе потопен от айсберг.
                          Капитанът на айсберга е повишен и представен за награда."
                          Готино. Малко в същия стил:

                          Секретна телеграма:
                          В.Путин поздравява екипажа на "Катрина" с успешно изпълнената мисия над Ню Орлиънс.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Малко вицове !

                            Утрото на 11 септемви Путин се обажда на Буш:
                            -Моите съболезнования, Буш!
                            Буш пита:
                            -За какво?!
                            -О, ивинявай! При вас още не се е случило.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Малко вицове !

                              Час по физика госпожата пита:
                              - Ако оставя това парче злато на слънце какво ще стане?
                              Иванчо:
                              - Зависи къде?
                              - Ами да кажем на пейката пред училището...
                              - Аааа, тогава ще изчезне!
                              *********

                              Един ден Иванчо като ходил на училище намерил една бележка. Като пристигнал в училище я оставил на чина си. По време на час учителката я видяла и попитала:
                              - Иванчо какво е това?
                              - Ами по път към училище намерих една бележка и я донесох.
                              Учителката погледнала бележката и казала:
                              - Иванчо при деректора!
                              Иванчо отишъл.
                              - Иванчо защо си при мен?
                              - Намерих една бележка госпожата я прочете и ме изпрати при вас.
                              Директорът прочел бележката и казал:
                              - Иванчо изгонен си от училище!
                              Иванчо се прибрал. Майка му го попитала:
                              - Иванчо защо се прибираш?
                              - По път към училище намерих една бележка госпожата я прочете и ме изпрати при директора директора я прочете и ме изгони от училищте.
                              Майката видяла бележката и казала:
                              - Иванчо изгонен си от къщи!
                              Полицаят го видял и го попитал:
                              - Иванчо защо не си на училище?
                              - По път към училище намерих една бележка госпожата я прочете и ме изпрати при директора директора я прочете и ме изгони от училище, а мама ме изгони от къщи.
                              Полицаят видял бележката и казал:
                              - Иванчо при съдята.
                              - Иванчо защо си при мен? - попитал съдята.
                              - По път към училище намерих една бележка госпожата я прочете и ме изпрати при директора директора я прочете и ме изгони от училище, а мама ме изгони от къщи,полицаят ме изпрати при вас.
                              Съдята погледнал бележката и казал:
                              - Иванчо на бесилото!
                              Когато Иванчо отишъл при Св.Петър той попитал:
                              - Иванчо защо си при мен?
                              - По път към училище намерих една бележка госпожата я прочете и ме изпрати при директора директора я прочете и ме изгони от училище, а мама ме изгони от къщи,полицая ме изпрати при съдята,а той на бесилото.
                              Св.Петар погледнал бележката и казал:
                              - Иванчо при дявола!
                              - Иванчо защо си при мен? - попитал дялола.
                              - По път към училище намерих една бележка госпожата я прочете и ме изпрати при директора директора я прочете и ме изгони от училище, а мама ме изгони от къщи,полицая ме изпрати при съдята, а той на бесилото, Св. Петър при теб.
                              Дяволът погледнал бележката и казал:
                              - Иванчо при Сатаната!
                              - Иванчо защо си при мен? - попитал сатаната.
                              - По път към училище намерих една бележка госпожата я прочете и ме изпрати при директора директора я прочете и ме изгони от училище, а мама ме изгони от къщи,полицая ме изпрати при съдята,а той на бесилото, Св. Петър при дявола, а той при теб.
                              Сатаната погледнал бележката и казал:
                              - Ми то не пише нищо. Има само гола снимка на Дженифър Лопес.
                              *********

                              Седи си едно дете (първолак) в бар и спокойно си пуши пурата,когато минава сервитьорката и го пита:
                              - Вашите знаят ли,че пушиш?
                              А то:
                              - А твоят мъж знае ли,че заговаряш чуждите мъже?
                              *********

                              Професор изпитва свой студент, който незнае нищо. Накрая той му казва:
                              - Ако ми зададеш 3 въпроса, на които не успея да отговоря ще ти пиша 6.
                              - Добре. Първият ми въпрос е: Кое нещо е законно, но не е логично? Втори: Кое нещо е логочно, но не е законно? И последен въпрос: Кое нещо е незаконно и нелогично?
                              Мислил професорът, мислил и накрая написал отлична оценка на студента и го отпратил. После попитал кой от останалите ще отговори на тези въпроси. Станал друг студент и казал:
                              - Вие сте женен, а жена ви е по-млада от вас. Това е законно, но не е логично. Второ: Жена ви си има любовник. Това е незаконно, но е логично. И последно: На този любовник вие току-що писахте шестица. Това е незаконно и нелогично.

                              *********
                              Две пияни чукчита падат в трап.Стоят си долу и се опитват да се качат горе.Минало се време и едното чукчи казало:
                              - Ае,брато,аз още веднъж се пробвам да се кача и ако не успея си тръгвам.
                              *********

                              Стои чукча на боен пост.Мярка се някакъв човек.
                              Чукча:
                              -Стой,ще стрелям!
                              Човекът:
                              -Стоя!
                              Чукча:
                              -Стрелям!
                              *********

                              Състезание по най-дълго гладуване между американец, французин и чукчи.
                              Затваряли ги в празна стая само с един телефон вътре.
                              Когато не можели повече да издържат, трябвало да се обадят по телефона.
                              Американеца се обадил след седмица, французина след две, а чукчито не се обаждал.
                              Минали три месеца и от комисията решили да проверят дали чукчито е още жив.
                              Отворили стаята и що да видят:
                              Чукчито седи на земята втренчен в телефона и му говори:
                              - Телефон, телефон, чукчи хочет есть!
                              *********

                              Едно чукчи пита продавачката на билети:
                              -Този влак ще ме откара ли до С.Петербург?
                              -Не.
                              След него друго чукчи пита:
                              -А мен???

                              *********
                              Стои чукча на Червения площад и гледа часовника на Кремъл.
                              Гледа и се мае. По някое време към него се доближава Остап Бендер и го пита:
                              - Чукча, искаш ли да купиш часовника? Твой е за 100 рубли!
                              Броил чукча 100 рубли. А Остап му вика:
                              - Отивам за стълба, ей сега се връщам.
                              Стои чукча на Червения площад, мае се, а Остап Бендер все го няма...
                              На другия ден, чукча пак се мота из Червения площад, мота се, приближава го друг шарлатанин:
                              - Чукча, ще купиш ли кремълския часовник за 150 рубли?
                              Броил чукча 150 рубли, а оня му разправя:
                              - Ей сега ще изтичам за стълбата...
                              - А, чукча не дурак, ти стой тук, а чукча ходи за стълба!
                              Последно редактирано от cveti; 12-05-08, 18:39.
                              8)!!!Живей за деня в който ще умреш!!!8)
                              bg.wikipedia.org [url]www.free.hit.bg/igrite[/url]
                              [url]http://translate.google.com/translate_t?sl=en&tl=bg[/url]

                              Коментар


                              • #90
                                До: Малко вицове !

                                Разговор в трамвая.

                                -Кога трябва да сляза за спирка Журналист?
                                -Една спирка преди мен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X