Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Формула 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Формула 1

    E, то имаше две писти на които да изпъкнат Ферари и проектираните с подобна концепция болиди.
    От тук нататък, дупе да им е яко. Само РБ се доближават до аеродинамичната ефективност на Мерцедес. Жалко, че от двигателя има още какво да се иска. Най-вече като надеждност. От Рено-снабдените, най ме е яд за Макларън. Имат супер пилоти, повече от добър болид тая година и скапани моторетки.

    Честито на всички фенове на кончето и на Шарли!
    Бях писал, че го харесвам, защото не е арогантен колкото Макс. Дано не продължи с този тренд. Лош учител си намери в лицето на Верстапен.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Формула 1

      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
      На Монца втора победа за Льоклер и Фетел в пенсия в края на сезона.
      Какво повече да кажа.

      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Формула 1

        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
        E, то имаше две писти на които да изпъкнат Ферари и проектираните с подобна концепция болиди.
        От тук нататък, дупе да им е яко. Само РБ се доближават до аеродинамичната ефективност на Мерцедес. Жалко, че от двигателя има още какво да се иска. Най-вече като надеждност. От Рено-снабдените, най ме е яд за Макларън. Имат супер пилоти, повече от добър болид тая година и скапани моторетки.

        Честито на всички фенове на кончето и на Шарли!
        Бях писал, че го харесвам, защото не е арогантен колкото Макс. Дано не продължи с този тренд. Лош учител си намери в лицето на Верстапен.
        В кой точно момент беше арогантен Льоклер?Аз не видях такъв и не мисля,че е направил нещо,което всеки борещ се за първото място би направил.
        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
        Враца

        Коментар


        • От: Формула 1

          Я да направим една бърза сметка (без кръчмар) - колко ли точки (от тия наказателните към лиценза) е натрупал Фетел за последната година.
          1. Миналата година в щатите (19ти октомври) имаше три места наказание за игнориране на червн флаг - поне 2 може и 3
          2. Англия - удари Макс отзад - според мен 2 или 3
          3. Канада - инцидента заради който изгуби победата - 2 или 3
          4. Италия - със сигурност 3, иначе нямаше да му дадат такова наказание.
          Някой да ме поправи ако бъркам.
          Дотук минимум 9, максимум 12. Не са 12 със сигурност, защото при 12 автоматично пропуска състезание. Следващите три състезания (Сингапур, Русия и Япония) трябва много да внимава.
          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
          Walter Rohrl
          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

          Коментар


          • От: Формула 1

            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
            E, то имаше две писти на които да изпъкнат Ферари и проектираните с подобна концепция болиди.
            От тук нататък, дупе да им е яко. Само РБ се доближават до аеродинамичната ефективност на Мерцедес. Жалко, че от двигателя има още какво да се иска. Най-вече като надеждност. От Рено-снабдените, най ме е яд за Макларън. Имат супер пилоти, повече от добър болид тая година и скапани моторетки.

            Честито на всички фенове на кончето и на Шарли!
            Бях писал, че го харесвам, защото не е арогантен колкото Макс. Дано не продължи с този тренд. Лош учител си намери в лицето на Верстапен.
            Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
            В кой точно момент беше арогантен Льоклер?Аз не видях такъв и не мисля,че е направил нещо,което всеки борещ се за първото място би направил.
            А аз мисля, че най-меродавно е мнението на стюардите. Въпроса на Шаро "Защо?" си беше напълно резонен.

            П.П. Само да припомня, че лично той беше потърпевш от подобно безнаказано поведение от страна и на Макс, и на Хамстера
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Формула 1

              Аршина на стюардите е двоен, но както каза Тото, ако накажеха Шарли точно на Монца, щеше да има бунт. Мерц са доволни и на второ и трето място, а и дори Хам да беше изпреварил Шарли, на следващата права, щеше да го издуха отново. Но все пак направиха спектакъл. Състезанията на Монца са обикновено процесии.
              Не съм казал, че е арогантен, но мнго спорни маневри направи на курва гранде. Доста повече криволичене от позволеното + move under braking, както и когато го предупредиха с черно-бял флаг. Неслучайно, дори от скудерията по радиото му натъртиха : " No move under braking! " Не остави кола разстояние, въпреки че на спирането за шикана Ла Роджа влязоха един до друг с Хам. Айде едно предно крило по-назад беше Хам. Не е като да не го виждаше.
              За отсичането на първия шикан, няма да коментирам изобщо. " Gaining an advantage by leaving the track "
              Точно предишния ден един пилот от Ф2 си спечели НА СЕКУНДАТА наказание за това. След малко ще пусна клипчета.
              Та, стюардите - двоен аршин определено.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Формула 1

                https://streamable.com/oa8vr...Такааааа. Я да видим на предишния ден, абсолютно идентична ситуация и колко секунди им отне на стюардите да тряснат 5 секунди тайм пеналти?

                ПП: Кликнете на Continue using the site за да се види клипа цял.
                Шарли ми е симпатичен и се радвам за него, но както самия той каза, след като Макс го изхвърли от завоя една обиколка преди да спечели в Австрия, ще коригирам стила си според това , което се позволява.
                Същото каза и Хам след състезанието.
                Желая им успех и на двамата!
                Фетел в никой момент от кариерата си, не е бил добър колкото Шарли. Казвал съм го десетки пъти, че е надценен
                Да си ходи в пенсия!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Формула 1

                  Тото бил казал,и ние всички до един......трябва да се съгласим.Биното сигурно има друго мнение.А като си почнал с линковете,пусни и някой с Хамилтън,например интересни влизания в бокса има.....ама стюардите да не са расисти да го накажат адекватно.

                  Коментар


                  • От: Формула 1

                    С ултраси не споря
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Формула 1

                      Нали за аршина.....кое е ултра....не бива да се изживяваш като последна инстанция

                      Коментар


                      • От: Формула 1

                        Не се изживявам, а се аргументирам. Постнах клип. Защо момчето го санкционираха, а Льоклер, не?
                        Когато Хамилтън заобиколи боларда, го наказаха. Друго, не се сещам какво имаш предвид.
                        Уважавам Бинотто, между другото. И не съм антиферарист. Просто съм обективен.
                        Защо не оспорих победата на Шарл на Спа?
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: Формула 1

                          Нещата тръгнаха от Канада, през Австрия и така. Стана сложно за тия наказания. И на Хамилтън са му прощавали безброй пъти, та Волф да не си играе стандартните циркове (щото с този хитър австрийски подход си пада артист) , тоест нека си ги играе, но да не му се обръща много внимание.
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • От: Формула 1

                            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                            Не се изживявам, а се аргументирам. Постнах клип. Защо момчето го санкционираха, а Льоклер, не?
                            Когато Хамилтън заобиколи боларда, го наказаха. Друго, не се сещам какво имаш предвид.
                            Уважавам Бинотто, между другото. И не съм антиферарист. Просто съм обективен.
                            Защо не оспорих победата на Шарл на Спа?
                            То по тая логика момчето също може да попита защо са го наказали,при положение че не са наказали Леклер.Твоята "обективност" реши че тогава стюардите са били прави,а в случая с Леклер-не.

                            Коментар


                            • От: Формула 1

                              Казах само, че е двоен аршин.
                              Аз и тази победа не му оспорвам, просто констатирах, че някои маневри са малко отвъд спортния правилник.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: Формула 1

                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                                Фетел ….
                                Да си ходи в пенсия!
                                Млад е все още за пенсия, но определено бъдещето му не е свързано с Ферари.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X