Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Формула 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Формула 1

    Имам подозрения че проблемите на Кубица с ръката ще са непреодолими в този спорт на екстремни натоварвания.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • От: Формула 1

      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
      Имам подозрения че проблемите на Кубица с ръката ще са непреодолими в този спорт на екстремни натоварвания.
      След още 4-5 състезания и това ще се изясни окончателно. Ако Ръсел започне да стига до третата част на квалификацията а Кубица е доникъде, работата ще е ясна.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Формула 1

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        Ай ся глупости! Нали Патрик Хед отново е консултант, може пък и да върже нещо. При това, дори е одобрил Кубица за редовен пилот.
        ... от което следва , че за глупостите в Уйлямс аз вина нямам
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • От: Формула 1

          Кубица показа огромен кураж, респект, обаче той не е достатъчен. Има и нещо, което с възрастта изфирясва. Съм забелязал.

          Коментар


          • От: Формула 1

            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
            Кубица показа огромен кураж, респект, обаче той не е достатъчен. Има и нещо, което с възрастта изфирясва. Съм забелязал.
            Ами, ако наистина всичко е толкова трагично, колкото го описвате, Кубица няма да е първия пилот сменен по средата на сезона от по-читав, поне здравословно.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Формула 1

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Ами, ако наистина всичко е толкова трагично, колкото го описвате, Кубица няма да е първия пилот сменен по средата на сезона от по-читав, поне здравословно.
              Тъй де , затова ти препоръчах първо да си откъм Уилямс . За Алфа Ромео има време .
              ... Пък и не е изключено в перспектива да получиш 2 в 1 . Кими кат се пенционира току виж се прехвърлил в Уилямс - там имат стратегия за пенсионерите .
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • От: Формула 1

                Както Ферари могат да се прострелят в крака, никой друг не може. Мерцедес трябва много да им благодарят за това че години на ред са СШ. И тая година ще е така след като така ебават Льоклер. Когато разберат че Фетел не става за СШ ще е късно вече. Жалко пак взе да става скучно.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • От: Формула 1

                  Освен това трябва да се поучат от Мерцедес как да запазват позициите на пилотите без излишни наптежения. Нареди ги на опашка в бокса и няма да се пререждат. А те заповеди, скандали...
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Формула 1

                    Ботас не остана хич доволен от тая работа, но какво може да направи след като лисицата Волф му дава наклон на .... А само и само да не са с изравнени точки с Фетел, Ферари прецака Льоклер да не вземе точката за най-бърза обиколка, освен че го ползваха и за спирачка на Ботас. Изобщо пълна излагация за италианците, нямам думи, мисля че Биното го нямаше на награждаването, сигурно е отишъл да се мазни на младежа какво да говори пред медиите.
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • От: Формула 1

                      Тъй.
                      Първо, моите събелознования на разочарованите фенове на тоя/оня.
                      А сега да се върнем към реалността . И фактите :
                      - гледам резултата от първите 3 кръга на минала година . Оня , черничкия/кафявия/шоколадовия/ Хам : без нито една победа и девет точки зад Фетел ( големите надежди на Ферари . "А дано тая година!" ). После помним какво и как и накрая - 5-та титла.

                      ..тази година : същите 3 кръга , пълна доминация на Мерцедес и 2 победи на кафявия/черничкия/Хам . А публична тайна е , че и трите писти не са му удобни (според самия него).

                      ... та , сещам се за знаменития Гари Линекер . Който казваше : "Тази игра се играе от 20 човека . И накрая победител е ... Люис Хамилтън"
                      (естествено , перифразата е моя).

                      А иначе: "Да , ама щото тоя е виновен , оня така , онЕя иначе ... " , тия работи сме ги слушали . То нали - на крив макарон... все нещо му пречи
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: Формула 1

                        Владо, тебе като те чета, направо да му дават титлата и да отменят останалите кръгове. То е ясно, че само титлите и точките имат значение и се помнят, ама що да не си чешем пръстите докато я вземе. Лесно е да си фен на най-вероятния шампион, но си спомням когато Розберг го шамареше как измислихте тука теория на конспирацията, че едва ли не са му гепили едната свещ на кафявия нарочно. Аз умишлено симпатизирам на НЕфаворитите в отборите и се надявам да има интрига. Явно на тебе ти се гледат състезания от типа на фетеловата ера с биковете. Дилемата беше кой да е седми...
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Формула 1

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          Владо, тебе като те чета, направо да му дават титлата и да отменят останалите кръгове. То е ясно, че само титлите и точките имат значение и се помнят, ама що да не си чешем пръстите докато я вземе. Лесно е да си фен на най-вероятния шампион, но си спомням когато Розберг го шамареше как измислихте тука теория на конспирацията, че едва ли не са му гепили едната свещ на кафявия нарочно. Аз умишлено симпатизирам на НЕфаворитите в отборите и се надявам да има интрига. Явно на тебе ти се гледат състезания от типа на фетеловата ера с биковете. Дилемата беше кой да е седми...
                          Еее, не така де Криво си ме разбрал .
                          Аз примерно симпатизирам на Уилямс , щото немат ни една точка и щото според мен стратегията им с полупенсионерския тим скоро няма да ги измъкне от тресавището .
                          Кефят ме и борбени пилоти като Ферстапен например , а сега ми прави впечатление и Алекс Албън . Също съжалявам за Естебан Окон , че остана без отбор тази година .

                          Но това че от началото на турбоерата Мерцедес доминира - аз вина нямам И е чисто съвпадение , че съм им фен ( бях им такъв още преди това).
                          И чест му прави на Фетел от миналата година насам, когато дава интервюта след гонките : "..Мерцедес бяха по- силни . Ние нямахме отговор ...".

                          ...и както виждаш -чешеме си пръстите редовно .Доде си пиеме ракията. Няма лошо
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • От: Формула 1

                            Просто на тоя старт пилотите на четната страна бяха в по-добра позиция и съм сигурен, че Ботас, ако беше влязъл първи в завоя щеше да спечели състезанието.
                            Ферари задържаха Леклерк с изтърканите гуми за да го изпревари Фетел за да докажат, че са били прави искайки да го пропусне ! От което спечели Макс Верстапен.

                            Коментар


                            • От: Формула 1

                              В СССР:

                              1 77 Valtteri Bottas BOT Mercedes 1:42.026 1:41.500 1:40.495 20
                              2 44 Lewis Hamilton HAM Mercedes 1:41.614 1:41.580 1:40.554 21
                              3 5 Sebastian Vettel VET Ferrari 1:42.042 1:41.889 1:40.797 23
                              4 33 Max Verstappen VER Red Bull Racing Honda 1:41.727 1:41.388 1:41.069 15
                              5 11 Sergio Perez PER Racing Point BWT Mercedes 1:42.249 1:41.870 1:41.593 17
                              6 26 Daniil Kvyat KVY Scuderia Toro Rosso Honda 1:42.324 1:42.221 1:41.681 23
                              7 4 Lando Norris NOR McLaren Renault 1:42.371 1:42.084 1:41.886 23
                              8 99 Antonio Giovinazzi GIO Alfa Romeo Racing Ferrari 1:42.140 1:42.381 1:42.424 21
                              9 7 Kimi Räikkönen RAI Alfa Romeo Racing Ferrari 1:42.059 1:42.082 1:43.068 21
                              10 16 Charles Leclerc LEC Ferrari 1:41.426 1:41.995 11
                              11 55 Carlos Sainz SAI McLaren Renault 1:41.936 1:42.398 17
                              12 3 Daniel Ricciardo RIC Renault 1:42.486 1:42.477 15
                              13 23 Alexander Albon ALB Scuderia Toro Rosso Honda 1:42.154 1:42.494 18
                              14 20 Kevin Magnussen MAG Haas Ferrari 1:42.382 1:42.699 16
                              15 10 Pierre Gasly GAS Red Bull Racing Honda 1:41.335 5
                              16 18 Lance Stroll STR Racing Point BWT Mercedes 1:42.630 8
                              17 8 Romain Grosjean GRO Haas Ferrari 1:43.407 10
                              18 27 Nico Hulkenberg HUL Renault 1:43.427 8
                              19 63 George Russell RUS Williams Mercedes 1:45.062 9
                              20 88 Robert Kubica KUB Williams Mercedes
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Формула 1

                                Ботас пак ще има шанс да се изяви, да видим. А Льоклер също има шансове дори за победа, една две коли за сигурност и току виж... Фетел съм го отписал, нещо случайно ако му се падне.
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X