Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Ела у дОма бре, даже пътьом мое един агън да земеш, да сцапаме сичките чиниЙ и после има да мийш, да мийш
    НаздравИ
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
      Ела у дОма бре, даже пътьом мое един агън да земеш, да сцапаме сичките чиниЙ и после има да мийш, да мийш
      НаздравИ
      То агън са иде направо от тавата.. кви чинии. И така до дъното....
      Наздраве!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        А стига завижда....ми застани на мивката вместо жена си и си готов....
        А Наздраве...на биричка!
        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Аз пък свалих резервоара на мотора, щото нещо прокапа и ме вкара в разход. Докато съм го свалял съм му направил още една дупчица и след като го ръчнах с отвертката, и го напълних с вода, взе че заприлича на лейка... баси гнилоча е отвътре
          Освен това, оказа се, че канала на гаража е запушен, та сега там си е еб@ло мамата..., добре че съм под наем
          Утре ще го водя при Регулаций (резервоара де), да видим к'во ще измислим... освен да го регулираме и да търся друг..., но това утре, а сега - Наздраве
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Вече наистина си легам че Евгени тука само ми вкарва агъни в главата
            Наздрзави за последно таа вечер
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
              ...че Евгени тука само ми вкарва агъни в главата
              Е, тая стойка не е за изпускане
              Лека ти!

              Наздраве!
              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                Ти господин правописецо дет са караш на Ачо, казва се всичката, а не цялата бира
                Наздраве и лека, неска поработих случайно до Варна и обратно и се уморих
                Всичката ще е, ако се отнася за брой бири. Примерно-купих си 10 бири, и ги изпих всичките.
                Цялата е когато се отнася за крайно количество-една бира, и я изпих цялата.
                Понимаеш...

                Ачо, позна точния отговор, пИчелиш 50 грама ракия.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  И аз давам още пидесе и да видим ще изпие ли целата.
                  Наздраве!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Ооо, отдавна не бях се засичал с Божко в бара..

                    Значи е време за лягане...

                    Айде последно наздраве от мен.
                    Чудя се дали да не включа кафе машината да загрява за утре...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Нещо си станал караконджул - късно легаш, много пиеш...
                      Наздраве!
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Я нема никой у баро .......добро утро...
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Е, нема никой, ама не съвсем...

                          Добро утро, на кафенце.
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Всичката ще е, ако се отнася за брой бири. Примерно-купих си 10 бири, и ги изпих всичките.
                            Цялата е когато се отнася за крайно количество-една бира, и я изпих цялата.
                            Понимаеш...

                            Ачо, позна точния отговор, пИчелиш 50 грама ракия.
                            Цялата е, акто уточниш че става въпрос за бутилка: Изпих цялата бутилка с бира, а не всичката бутилка бира
                            Наз... опа на пАт тръгвам
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добро утро! .... ле ле и днес ли трябва да се работи
                              Кафенце, компютър и тежки клепачи .... остава само шефката да ми дойде
                              Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                                Цялата е, акто уточниш че става въпрос за бутилка: Изпих цялата бутилка с бира, а не всичката бутилка бира
                                Е, аз за колко бутилки ти говоря бе? Купувам си по една двулитровка, и я изпивам цялата. Да не съм като тебе гъзар да купувам в стъклени бутилки, та да казвам "всичката".

                                На кафенце, след малко отивам да заварявам някакви железа, ама само за един ден...

                                Ачо, след като знаеш, че думите идват от часТен маГазин, що пишеш час мак?..
                                Научи се да пишеш на български ей, ще се обадя да те обанят...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 18 потребители онлайн. 0 потребители и 18 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X