Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
    Образно казано,требе да развиеш левият стоп,за да бръкнеш и да извадиш лулата на 4-ти цилиндър...

    Наздраве!

    P.S.За свеща на 4-ти,е малко по-сложно,трябва да се смъкне задно дясно колело,да се демонтира и аспуха,и чак след това се пробива "дупка" жабката и евентуално може да успееш.Тва на некъкъв V-6 Сутиен го гледах,мъка мъка...
    Тцъ, требе да са светнати фаровете на дълги и да е свален задния мост. И коланите на задната седалка да са закопчани. Иначе не става.

    Наздраве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      За ремонтопригодността съм напълно съгласен
      Да смениш подгревна свещ на трети цилиндър (зад помпата), трябва да имаш пръсти на пианист.
      А радиатора на парното и на мен ми сълзи втора зима, но се сваля цялото табло и ако не се навия да си го сменя сам, смяната е три пъти стойността на материалите.
      Затова пък, не се трошат лесно кочините.
      А и 12 години заводска гаранция за пробивна корозия.

      Айде, наздраве!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        От колите, които са ми минали през ръцете, най-много се кефех с едно Рено 5 Алпин. Абсолютна бургия, ма нищо общо като части с другите петици!
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Айде отидоФме си на темата....е аз няма раздухвам, щот много ама много си харесвах рендакера.....и не ме е оставял как да е на пътя.
          Но тази вечер съм в дилема, както с музиката, тая вечер ме черпят питие като за пияно бар, ама аз нали съм си от БГ, си замезвам със свсински кебап и зелена салата с боб....абе може мезето ми бакарди с лимон да не пие но Леля ви пиеее....
          А Наздраве!
          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве и поздрав:



            Получи се клипа
            Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Чекай, че нещо се обърках! Бар Наздраве, Пиано бар, Рок бар...Вече не знам къде да седна и да обърна едно. Айде пак да е тука!
              Наздраве!
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве!
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Добро утро!
                  Тигре да сме точни разглобяването е 120 лв. В този ред на мисли първия път ги изкарах за два дена. Вече ги изкарвам за 4 часа.
                  Успешен ден на всички, но най - вече на мен!
                  Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Добро утро ! ........я Дидо се е излюпил рано днес
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Добро утро! Да сръбнем по кафе!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3_4_102.gif
Прегледи:12
Размер:49.3 КБ
ID:5637984
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                        Шъ са сетите за Ксантията вие, ама. Досега само Коко е показал, че е в час.
                        Добро утро!
                        Ама снощи съм легнала, а вие сте заформили интересна тема. TigerHunter не е само Коко, преди С5 то карах Ксантия и тя си ми служеше много вярно, за жалост се разделихме с нея по лош повод/удари ни линейка във Варна/ иначе още можеше да сме заедно, те я
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0025.jpg
Прегледи:1
Размер:204.0 КБ
ID:5637985

                        Сега карам Ситроен С5 както е казал Колето и си е прекрасна кола, само дето ми се скапва задната чистачка, ма тя на лесно място, ама Баси цената дето има.

                        Хайде кафенце и толкова за френските коли за мен са си хубави.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Добро утро, на кафенце.
                          След малко и на работа...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добрутро!
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добрутро!
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                                Забелязал съм, че който има или е имал френска кола не се оплаква и е доволен. Недоволни и плюещи френските коли са все хора които ремонтират коли по някаква причина. Наздраве!
                                Пежо партнер ,чисто ново от магазина на 15к хвърли скоростна кутия и диф. На 35к дебитомер.........сега е на 65к и не знам какво да очаквам.....Може това да е черната овца от стадото ,но се падна на мен т.е. служебно е но аз го карам. Да не коментирам и разхода........
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 76 потребители онлайн. 0 потребители и 76 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X