Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3


    Ади и от най Бабата....въпреки че аз празнувам по старо му на 21....но то за почерпка няма дата важното е повод да има и мерак...
    Ех мерак мерак...
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Понеже се мотате, аз ще взема средната кошница.

      Жива и здрава да си, кака.
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Честито на бабите! Дано си останете все така младежки настроени! Да се радвате на внуци и правнуци! Понеже по'апнах добре, сега ме налегна Вивиацеята. Едва си държа очичките отворени. Наздраве на всички!
        Женя Вълчанова 0888272565

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          За протокола - правя си следобедно кафе. Честито баби!
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Честито, бабчета!
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение



              Няма какво да си ядеш, а ще се присъединиш към моята петиция за барман.
              Като има барман, нЕкой и да напише простотия, той въвежда ред. Може и да изтрие нещо, да позачисти повърнатото и.... всичко си е шес .
              Представяте ли си Макса или Тихомир (светла им памет) да видят....
              Каква петиция ,какъв барман Дани?
              Цяла армада модератори с чин от полковник нагоре дебнат обучени да хванат лошото момче.
              А като ги видиш на събора, са хора от плът и кръв,че даже и бира пият.Еле пък един от трите вятъра,който ми помогна да намеря един папагал-щото нямаме дума в нашия език за бъджи.
              Карам една нон стоп бирена седмица и сега преди да вляза стоя на два метра от компа и викам на жената ти натискай,щото не искам да съм кафява нинджа, нищо не си спомням от снощи братлета.
              Правилата са си правила.....щото са създадени да не се спазват.
              Малееееее какви шамари ще ям от адаша, като го срещна в отвъдното.
              Бар без търкал, бар ли е?
              Ако ще гласуваме за барман-две ръце вдигам за Колето ,щото ми е свикнал на целувките....и пак не става, щото си ляга рано.
              А ако аз съм причината за барман,обещавам да казвам само наздраве,примерен, послушен и по тих и мирен.......това само кафявата нинджа го владее.
              Поздрав за братлето от трите вятъра.Седмица бира нон стоп,мамка му колко да изпия за себе си, пия за вас братлета.Само живи и здрави!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Уффф, и днеска се изтърколи.
                Заранта Григорий ме дигна от леглото,(тамън бях решил да си направя полов ден- демек да зае.. работата)
                и он звъни- спуках гума, ламарината за крика е огъната, Хееелп.
                И нали е използвал функцията "обади се на приятел" в телефона си- станаАх.

                Бегам до гумажийница при дружки, взех един голям кУркУРдил и айде при уличницата му.
                Кой му беше завивал болтовете не знам- с половин метър тръба и 130 кила в края, едва ги развих.

                От там си купих нови Умортисьорчета и пУржина на старо и до с'я ги ръгах у Клиото.
                Ма стана екстра.
                И реших че малка бирка ми се полага, та
                Наздраве!
                Последно редактирано от dedoKoko; 08-01-15, 16:19.
                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                  .....Цяла армада модератори с чин от полковник нагоре дебнат обучени да хванат лошото момче...
                  Внушаваш си. Те все едно си нямат други по-интересни занимания, та ти си им център на вниманието. )))

                  Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                  ..Правилата са си правила.....щото са създадени да не се спазват.
                  С това не съм съгласна.

                  Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                  Малееееее какви шамари ще ям от адаша, като го срещна в отвъдното.
                  С това съм напълно съгласна.

                  Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                  Бар без търкал, бар ли е?
                  Това е виртуален бар в който се пише. А писаното остава, за разлика от простия физически търкал.

                  Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                  ..А ако аз съм причината за барман,обещавам да казвам само наздраве,примерен, послушен и по тих и мирен.......това само кафявата нинджа го владее.
                  Причината е в огромната разлика, която виждам между баровете с Тихомир и Макс (този с Бочката беше кратък, ама пак си беше с барман) и сегашното положение.
                  Не само простотиите и скандалите, а и еднообразието и скуката също са значими фактори за който и да е бар.
                  Но... май само аз виждам нещата така.

                  Аз съм още на работа, но на започналите - наздраве!
                  Последно редактирано от Danika; 08-01-15, 17:06. Причина: Червеният текст, за да не се хващате за думата.
                  Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Ще е скучен, ако чакаме някой да дойде и да ни направи веселото. Или си го правим, или не. Да изпиеш по едно питие с другарчета, какво му трябва повече на човек? И по времето на Тишо и на Макса имаше и обикновени скучни страници пълни с наздравици, и постановки от драматичния и сатиричния театър за радост на публиката. Ама определящото в бара е не бармана, а баровците. Каквото - такова.

                    Наздраве!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Аз предлагам да заровим вече томахавките! Съгласни има ли?

                      наздраве с тъмен бир и крилца
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                        Ще е скучен, ако чакаме някой да дойде и да ни направи веселото. Или си го правим, или не. Да изпиеш по едно питие с другарчета, какво му трябва повече на човек? И по времето на Тишо и на Макса имаше и обикновени скучни страници пълни с наздравици, и постановки от драматичния и сатиричния театър за радост на публиката. Ама определящото в бара е не бармана, а баровците. Каквото - такова.

                        Наздраве!
                        Имаш проблясъци, ама добре че са рядко. Иначе трябваше да те назначим за декан. Наздраве лудо. Получи се жалба срещу 2 прасета на към Средна гора. Утре сутрин тръгвам да разбера какъв им е проблема. Наздраве на всички.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          СипнАх си фанта-хмел и ви реквам наздраве!
                          Наздраве и за бабите!

                          Еха!
                          Още декан на баро си немаме.
                          Наздраве, Ники!
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                            Ама определящото в бара е не бармана, а баровците.
                            Това е вярно на около 70%.
                            При кофти барман или кофти обстановка без барман, читавите посетители са по-малко.
                            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              ... Получи се жалба срещу 2 прасета на към Средна гора. ...
                              Тарга отива на чеверме, прасето Гошо отива на чеверме. Една цел, колко различни съдби... Наздраве, Ники.
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Не е така, Дани.
                                Поне според мен.
                                Какво определя читави и нечитави посетители?
                                Барът е отворен.
                                Който иска и му е кеф, влиза и пие по чашка с когото завари.
                                Никой не задължава никого да пише тук, или не.
                                Аз лично, никога не съм делил посетителите на категории.
                                Доколкото си спомням, не е имало намеса на барманите в качеството им на модератори.
                                Нито от страна на Тишо, нито пък от Пламен.
                                Лека им пръст на момчетата!
                                Отливам.
                                И реквам наздраве!
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 70 потребители онлайн. 0 потребители и 70 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X