Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Абе, днес щерката одъртя с една година, и стана на цели осем!!!
    Наздраве на всички, кой каквото пие, да си сипе двойно, или тройно!

    Дядо Вени с малките деца ...
    Бара черпи!
    Сметката - на лс.

    Наздраве!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Добра вечер и от мен.
      Допреди малко с един колега пак се борихме с газовата уредба на "Съни"-то(като прАсе с тиква), и установихме откъде идват всичките проблеми с нестабилни обороти, непалене на газ, и т.н. Не знам по каква причина, но японските конструктори са пуснали към бобината на запалването 9 волта вместо 12. И аз без да подозирам този факт си взех "плюс" от бобината(че нали трябва да е след контакт), и се чудя защо клапаните не реагират с бодро "щрак", а само цъкат, и пускат едва-едва газ...
      След като пуснахме стабилен "плюс" всичко си дойде на мястото, и двигателя мърка като бъхляв котак.

      Кеф ми е, и по този повод-наздраве.
      Винаги захранвай АГУ от някой бушон с функция 15, а не от компоненти от управлението на двигателя. В противен случай има вероятност да прецакаш нещо важно.
      Синът ми има Алмера1.4, което си е Съни без дупе - рядко идиотоустойчива кола. Удари я леко преди месец и по този случай съм без Паджеро, на което без друго не държа
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Абе, днес щерката одъртя с една година, и стана на цели осем!!!
        Наздраве на всички, кой каквото пие, да си сипе двойно, или тройно!

        Дядо Вени с малките деца ...
        Бара черпи!
        Сметката - на лс.

        Наздраве!
        Да ви е жива и здрава!

        Наздраве!
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Добра вечер и от мен.
          Допреди малко с един колега пак се борихме с газовата уредба на "Съни"-то(като прАсе с тиква).Кеф ми е, и по този повод-наздраве.
          Аз пък днес си таковах ангелите с фрезата,трябваше да обработя едни детайли със разстъргваща глава,обработих ги,но конуса на инструмента затегна зверски в шпиндела и няма вадене.То бяха кандърми от всякакво естество, като накрая прибягнах до 10кг чук,не ще и не ще.В крайна сметка разглобих главата и извадих шпиндела,махнах лагерите и смазката,загрях сериозно и пак със много бой накрая се предаде.Загубих си целият следобед за няма нищо,сякаш сефте слагам и вадя инструмент от машината.

          Наздраве!
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве!
            Досега монтирах на комшията ново казанче на тоалетната и пихме бири.

            Вени, да ви е жива и здрава щерката!
            За нейно здраве!
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
              Да ви е жива и здрава!

              Наздраве!
              Благодаря, Миро.
              Щях да я снимам след празненството, ама един от подаръците - детски грим...
              Не мога да я позная...
              Пикасо може да си води бегли записки..

              наздраве!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                Абе, днес щерката одъртя с една година, и стана на цели осем!!!Наздраве!
                Да ти е жива и здрава и много да те слуша!

                Наздраве!Май ще си сипя биричка...
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Пламка, докато се зорех на една ФУ250, разбрах, че основния инструмент е чука!!!
                  Ама при теб що така се запекло... явно не го употребяваш често, със съответното заклинание - за мамата..

                  Саше, благодаря.
                  Пламене, благодаря.

                  Тая кенефикационна операция, след дълго отлагане, е насрочена за утре, като се наработя, се прибирам, и го почвам, мамка му и кенеф. На всяко пускане на водата, и трябва да му се моля, да се зареди отново. Утре ще го сменя, мамка му и казан! Мамка му и кенеф!!!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    Абе, днес щерката одъртя с една година, и стана на цели осем!!!
                    Наздраве на всички, кой каквото пие, да си сипе двойно, или тройно!

                    Дядо Вени с малките деца ...
                    Бара черпи!
                    Сметката - на лс.

                    Наздраве!
                    Да ти е жива и здрава!
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Вени, честито на щерката, големи да и пораснат... Там, всичките други поздрави за здраве и късмет си ги знаете.

                      Относно "оператора"-доц. Росманов е сред светилата в българската ортопедия, та не се страхувам от нехайство и некомпетентност.
                      На всичко отгоре се познават с Веселка-като бяхме на преглед онзи ден се зарадва, че я вижда, поговориха си като стари познайници, абе отнася се към нея по-специално, а не като една от хилядите пациенти минали през него.

                      Наздраве, вече на мерло с някакъв шпек. Бива.

                      Тази вечер ще спират водата в банята на Тихича Чакам да се появи и да рече наздраве с бира от инсталацията.
                      И на него наздраве.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Честито Вени. Наздраве на всички!
                        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Нема се пуашиш, Вени! Едно време, като се роди брат ми, понеже разликата ни е голяма, така поднасяха и баща ми - я-а-а, Димитров какво убаво внуче си има!
                          Нека ти е жива и здрава щерката и много да се слушкате! Наздраве !

                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Коле, я ми прати на лс един твой телефон, и по кое време е удобно да ти звънна..

                            Дидо, благодаря ти от сърце!

                            Кольо, аз тоя момент го преживях още със синчето - сега е в 6-клас. Със страшна гордост го бутам в една количка преди години, по главната улица, и ме среща мой съученик от техникума.. аааа, внучето, бравос...да е живо и здраво...

                            Аз толкова дипломатично си замълчах, че явно ми е личало какво не исках да кажа... Тоя пич се усети, стана резедав, и се отнесе със свръхзвукова скорост..

                            Кво да направя, като това, дето съм направил, съм го направил късно?
                            ама с опит, мераклийски, майсторски, и качествено!!!!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Домашна саздърма от свинско и телешко, сол чер пипер и дафинов лист.
                              Няма стабилизатори, консерванти, оцветители, пълнители и Е-та.
                              А, наздраве!
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                                Пламка, докато се зорех на една ФУ250, разбрах, че основния инструмент е чука!!!
                                Ама при теб що така се запекло... явно не го употребяваш често, със съответното заклинание - за мамата...
                                Ако знаеш какви нови измислих,може да карам към час и половина,без да се повтарям.На ФУ-то е ИСО-40 или нещо от сорта на може би 30гр,на тая машина е морз 4 или 1,28гр(май),опашката беше чисто нова(и явно е съвпаднала перфектно по конуса) и ми създаде невъобразими ядове при изваждането.От 5-6г си ползвам машинката и винаги съм махал инструмента с ключа,рязко дърпане на ляво и изплюва конуса,явно днес не ми е било ден.

                                Наздраве!
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 53 потребители онлайн. 0 потребители и 53 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X